Zavrieť

Porady

Kde zohnať šmýkačku pre deti?

Vie mi niekto poradiť, kde zohnať 3,5 m dlhú detskú šmýkačku, vhodnú pre "domáce detské ihrisko" za rozumnú cenu??? Vlastne stačil by mi len ten šmýkací laminát.
Teraz ma tak napadlo, prečo nemáme na porade v sekcii Hobby a iné Porady aj samostatné oddelenie s názvom DETI a spol. ???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    martaneveri Pozri príspevok
    Pozerala som ten Novoplast, ale neviem zistit ceny. Mozes mi nejakym sposobom poradit, ako ich tam najdem? Dakujem. Marta
    tema je stara 4 roky!!!!
    A poradacka, co pridala ten link tu nebola uz dva roky, takze si musis poradit inak.
    Co tak napisat mail, ci zavolat do tej firmy a vyziadat si cennik?

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Dobre urobila, že to vytiahla na svetlo, práve teraz sa mi to zíde ako soľ. Už som si odpísala čísla, len dúfam, že firma ešte bude fungovať

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    Ďakujem Vám všetkým za snahu a dobré tipy, všetko som to preštudovala a nakoniec sme objednali z Novoplastu, vyzerá super a je aj za prijateľnú cenu. Teda nad niektorými astronomickými čiastkami som skutočne lapala po dychu i napriek súčasnému "zvýšenému prílivu zdrojov" ... hm, 49.900,- Sk za šmýkačku na zahrádku pre 1 dieťa ... ale predávajúci ma donekonečna presviedčal o jej vysokej kvalite a hlavne bezpečnosti, a to som sa aj zabudla spýtať, či s alebo bez DPH !!!
    Díky ešte raz, pomohli ste mi !!!

    martaneveri je offline (nepripojený) martaneveri

    martaneveri
    Pozerala som ten Novoplast, ale neviem zistit ceny. Mozes mi nejakym sposobom poradit, ako ich tam najdem? Dakujem. Marta

    leonq je offline (nepripojený) leonq

    leonq
    my mame spominanu s topgarden, je pevna laminatova sme s nou spokojni, je pravda ze je pomerne draha, ale ostatne su robene s umelej hmoty a tato sa mi zda pevnejsia

    iv@n je offline (nepripojený) iv@n

    iv@n
    tá v metre bola tiež z laminátu, príde mi dosť pevná, ale má na sebe upozornenie že nie je určená pre verejné priestranstvá a ihriská, asi toľko nevydrží.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.