Zavrieť

Porady

Malá súkromná anketa na tému: Dnes je piatok. Je zajtra ten ozajstný víkend???

Anketa: vystihnutá v názve témy

Počet hlasujúcich
25. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Tento víkend úplne NIČ pracovného nerobím

    5 20.00%
  • Možno sobota stačiť na prácu nebude

    19 76.00%
  • v sobotu trochu porobím

    1 4.00%
Možno troška dlhší názov (), ale dovoľte mi poznať Váš názor a Váš program.
Ďakujem,
ak sa tejto téme,
veľmi súkromnej,
povenujete.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Čo je to víkend?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
pre mňa už koneeeeečne áno..
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Čo je to súkromný program, okrem práce? A to trvá už od januára.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Peter zaujímal by ma zrod Tvojej myšlienky , čo máš pre nás nejaké prekvapenie na víkend ? Alebo nebodaj pozvanie ....
0 0
hermiona hermiona

hermiona je offline (nepripojený) hermiona

Ja sa teším na víkend, lebo konečne budem môcť v kľude pracovať a nebudem musieť od rána do večera telefonovať a triasť sa od strachu kdo mi zavolá a čo bude zase chcieť. Ale nechcem vidieť ten pondelok.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Tiež radšej robím cez víkend. Mám svätý kľud. Môžem sa sústrediť na prácu. Tefelony (nie je to preklep, ja už takto volám mobil) nezvonia, stíham oveľa viac ako bežný prac.deň.
0 0
VTerezka VTerezka

VTerezka je offline (nepripojený) VTerezka

U mňa to začína byť čoraz hustejšie, posledné dva týždne naberám čoraz väčšie tempo, ale unavená som už príšerne. Čo používate ako života-budič, keď Vám už hlava padá na klávesnicu?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
VTerezka Pozri príspevok
U mňa to začína byť čoraz hustejšie, posledné dva týždne naberám čoraz väčšie tempo, ale unavená som už príšerne. Čo používate ako života-budič, keď Vám už hlava padá na klávesnicu?
Zásadne si dávam iba jednu kávičku denne, aj to doobeda, inak nezaspím. Okrem toho prírodné vitamíniky a ovocie pomáha udžať kondíciu. Aspoň mne.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Momentálne evidujem iba to, že je marec. Na víkend sa strááášne teším. Konečne budem môcť v kľude pracovať aj za bieleho dňa. Cez pracovné dni ma obšťastňuje svojou prítomnosťou a telefonátmi toľko klientov, znovuobjavených priateľov a rodinných príslušníkov, že na dokončovanie daňových priznaní nemám kľud. To môžem za svetla robiť iba také veci, kde je malá pravdepodobnosť pochybenia, napr. moje obľúbené ročné hlásenia, spracovanie miezd - hlavne tých firiem, kde všetci majú minimálne mdzy, atď. Hneď ako sa zotmie a všetci vyššie menovaní zalezú pod periny príp. do krčiem a pubov, začína sa môj ozajstný pracovný deň ( noc). Už na začiatku marca som si dala limit - nie dlhšie ako do 02.30 hod - zatiaľ to v pohode dodržiavam.
No a zajtra ? Nakoľko sa nejde do škôlky, tak si prispím, možno aj do siedmej . Našťastie každý rok v marci za chod domácnosti preberá plnú zodpovednosť moja milovaná polovička, takže ranný zelený čaj si vychutnám pri počítači , samozrejme pri kutaní sa na stránke www.porada.sk .
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Zita5 Pozri príspevok
Peter zaujímal by ma zrod Tvojej myšlienky , čo máš pre nás nejaké prekvapenie na víkend ? Alebo nebodaj pozvanie ....
Budem úprimný - keď som písal tému, práve som sa ľutoval, že zajtra je predsa normálna sobota , tj. klienti "otravujú" menej, čiže v kľude viac urobím.
Potešilo ma, že v tom nie som sám.
Pozvanie sa teda nekoná, ale nápad stojí za úvahu
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Ja mám už ten najväčší frmol za sebou a zajtra idem relaxovať /pracovať/ na zahrádku.
Konečne si troška odpočiniem. /?/
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

[quote=jamis;423346]Ja mám už ten najväčší frmol za sebou a zajtra idem relaxovať /pracovať/ na zahrádku.
Konečne si troška odpočiniem. /?/ Azaňát!!!??? Už??? Závisť nie je dobrá vlastnosť, ale ľudská a prirodzená, tak mi ju prepáč!!! Vď.
0 0
hermiona hermiona

hermiona je offline (nepripojený) hermiona

Jamis, neverím...... Provokuješ, že?
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

VTerezka Pozri príspevok
U mňa to začína byť čoraz hustejšie, posledné dva týždne naberám čoraz väčšie tempo, ale unavená som už príšerne. Čo používate ako života-budič, keď Vám už hlava padá na klávesnicu?
Červené víno , vraj sa to dá dať aj do nákladov, lebo to zabezpečuje moje príjmy. Inak by som nevládala ....

A teraz vážne - ráno 4 dl čerstvej mrkvovej šťavy. Ale tak, že sedím alebo pololežím, nie za behu ...a vždy si hovorím, užívaj si dievča, dnes si už neoddýchneš !
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

STRELEC Pozri príspevok
Budem úprimný - keď som písal tému, práve som sa ľutoval, že zajtra je predsa normálna sobota , tj. klienti "otravujú" menej, čiže v kľude viac urobím.
Potešilo ma, že v tom nie som sám.
Pozvanie sa teda nekoná, ale nápad stojí za úvahu
Peťo po 25.apríli dáme rande
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Ináč nechápem ako sa niekto môže tešiť na 2.apríl, veď po tomto termíne musím za tri týždne stihnúť urobiť tri mesiace pre dph...takže ja sa teším až na 25.apríl.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

emily Pozri príspevok
Ináč nechápem ako sa niekto môže tešiť na 2.apríl, veď po tomto termíne musím za tri týždne stihnúť urobiť tri mesiace pre dph...takže ja sa teším až na 25.apríl.
Pesimista by doplnil aj mesačné DPH.
0 0
VTerezka VTerezka

VTerezka je offline (nepripojený) VTerezka

ďakujem, Smith, nekávičkujem. Zeleným čajom sa nalievam. Ovocie nemôžem. Rozosmial ma teraz môj obvoďák. Predpísal mi asi tri recepty, porozprával mi, čo všetko nesmiem k tým antib.zjesť a potom si vzal kalendár, múdro sa zatváril, listoval, listoval a potom z neho vypadlo : Vyspite sa, DPH-čka je ešte ďaleko!! Až ma v páse prelomilo, ako jednoducho si to predstavuje... )
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Teším sa na 1. júl. Až vtedy budú zo stola "zmetené" ročné zúčtovania ZP.
Ale pred 1. júlom sa teším na "nemKrahule"
0 0
hermiona hermiona

hermiona je offline (nepripojený) hermiona

STRELEC Pozri príspevok
Pesimista by doplnil aj mesačné DPH.
Doplním ešte o klientov, ktorí si chcú akurát v marci zobrať úvery a potrebujú nachystať zopár "nenáročných" podkladov na úver.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať