Zavrieť

Porady

plat uctovnicky v neziskovej organizacii

podľa coho sa urcuju platy v neziskovej organizacii, napr. plat uctovnicky
diki
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mucina je offline (nepripojený) mucina

    som tá, ktorá má rada čísla mucina
    platy v neziskovkach alebo v OZ si predseda urcuje sam na zaklade financii, ktore sa ma, ale ak je to viazane na nejaky projekt tak na zaklade rozpoctu.

    katkasabka je offline (nepripojený) katkasabka

    katkasabka
    Moj znamy ma obcianske zdruzenie a doteraz si vystacili co sa tyka uctovnictva sami. no teraz im pridu peniazky z EU tak potrebuju niekoho kto im to bude robit.robia v jednoduchom a prejdu asi na PU. ale ja ani neviem odhadnut aku vysku si maju dat do rozpoctu na ekonomku, kt. bude pravdepodobne zamestnana na polov. prac.uv.. nebude tam asi vela prace. citala som tak letecky diskusie o mzdach no nic konkretne som zatial nenasla. prosim ak budete moct tak mi poradte ako je takato praca ohodnotena.
    dakujem

    Denisa je offline (nepripojený) Denisa

    optimista Denisa
    Nebola by lepšia účtovníčka externá? Potom podľa potreby uvidíte koľko času jej to zaberie a či má význam pracovný pomer...

    katkasabka je offline (nepripojený) katkasabka

    katkasabka
    Vdaka za dotaz
    no to je tak, ze este sa len rozhoduju pre formu spracovania uctovnictva, takze preto som v predchadzajucom prispevku napisala ze pravdepodobne na polov. prac. p., a ide o to ze si to mozu dat do rozpoctu v projekte tak to chcu vyuzit. takze potrebovala by som vediet pribliznu sumu kt. sa berie za spracovanie obcianskeho zdruzenia. ja rozumiem ze vela zavisi od kvantity, no aspon priblizne.
    dakujem

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Pracujem pre niekolko neziskoviek externym dodavatelskym sposobom na zivnost a fakturujem si cca 3000 - 5000 sk mesacne ale u vsetkych je aj povinnost auditu. V takychto cenach sa pohybovali priblizne aj uctovnici predo mnou. Vsetko ale zavisi od poctu poloziek, dokladov, narocnosti celkoveho spracovania - ci budu potrebovat aj nejake vyhodnotenia oproti rozpoctu, ziadosti o platby z eurofondov a podobne .......

    katkasabka je offline (nepripojený) katkasabka

    katkasabka
    dakujem Ti velmi pekne Viktoria ze si sa ozvala. islo mi hlavne o tu sumu, nechcela som len tak cca strielat. hlavne tam pojde o ustrazenie prostriedkov z eurofondov. a nad formou spracovania este musim porozmyslat.
    dakujem krasne
    katka

    plat uctovnicky v neziskovej organizacii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.