Zavrieť

Porady

Podat opravne danove priznanie dph?

Dobry vecer,

mozno hlupa otazka. Pri kontrole DFA som zistila ze jedna faktura nie je nahrana. Chyba je v nas neprospech, viem , ze by som mala podat opravne, ale ked ja mam taky blby pocit z takychto veci, mi to pripada ako pozvanka na kontrolu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Akého obdobia sa týka faktúra ?

    jamis je offline (nepripojený) jamis

    jamis
    dudko Pozri príspevok
    Dobry vecer,

    mozno hlupa otazka. Pri kontrole DFA som zistila ze jedna faktura nie je nahrana. Chyba je v nas neprospech, viem , ze by som mala podat opravne, ale ked ja mam taky blby pocit z takychto veci, mi to pripada ako pozvanka na kontrolu
    Len pekne podaj opravné DP. Ja to robím skoro pravidaľne, pretože mi klienti prinesú niektoré FA až v ďaľšom štvrťroku a ešte nebola žiadna kontrola.

    ALBO je offline (nepripojený) ALBO

    ALBO
    dudko Pozri príspevok
    jun 2006, faktura sa ku mne dostala az teraz
    No ,opravne nie ale dodatočné. Ak ste neevidovali došlú FA, to nemusíte, na odpočet máte právo nie povinnosť si ho uplatniť.
    Ak je to výstupná, potom máte povinnosť odviesť daň cez dodatočné

    Podat opravne danove priznanie dph?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.