Zavrieť

Porady

Pre ženy 52 a vyššie

Anketa: Mám nadváhu a čo ?

Počet hlasujúcich
9. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Beriem to ako samozrejmu vec

    3 33.33%
  • Fajčím,sem-tam vypijem a mám málo pohybu

    2 22.22%
  • Mám nadváhu a som z toho nešťastná

    3 33.33%
  • Chcem preto niečo robiť,poradím sa na Téme

    4 44.44%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Vážené priateľky,moje rovesníčky!Otváram túto tému pre nás/ 52 +/pre ženy,ktoré sú ochotné podeliť sa so skúsenosťami v oblasti vlastnej zdravej výživy,životného štýlu,diét,cvičenia atď.Privítala by som aj poradenstvo ohľadom kozmetiky v našom veku.Takto by sme si našli inšpirácie mnohé z nás,vzájomne by sme sa podporili a možno v budúcnosti aj sa stretli.
Naposledy upravil Maňuša : 19.03.07 at 06:55
Usporiadat
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Nemám síce 52 +,ale pripojila som sa k Vám, tiež som super štíhla moletka.
Trápi ma to,ale najviac vtedy,keď mám už žalúdok plný.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Tak to je tema vlastne aj pre mna. Som sice muz po 40 - tke, ale muzi su ovela viac (cca o tych 10 rokov) zniceni, ved aj umieraju skor.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

misomiso Pozri príspevok
....muzi su ovela viac (cca o tych 10 rokov) zniceni,
Miško,
chcela by som vedieť, že od čoho , teda česť výnimkám, vrátane môjho chlapa /keby to náhodou čítal/
Naposledy upravil Muška : 18.03.07 at 23:57
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

Bola by som veľmi rada, keby sa do tejto témy
zapájali ľudia,ktorí svojimi príspevkami obohatia ďalších, v zmysle obsahu témy.Ďakujem.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Muška Pozri príspevok
Miško,
chcela by som vedieť, že od čoho , teda česť výnimkám, vrátane môjho chlapa /keby to náhodou čítal/
Akoze od coho? Ved to vysedavanie pred telkou je velmi namahave (clovek sa nudi, ubija ho to), potom - take pivo, konzumovane v zafajcenych krcmach zdraviu tiez neprida...
0 0
Maňuša Maňuša

Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

Podávam túto informáciu pre ženy,ktoré by mali záujem kúpiť si nejaký zaručený prostriedok na chudnutie, propagovaný " osobnosťami " : V piatok,v popudňajšej relácii STV 1 " Ľudia na jednotku " venovanej chudnutiu, sa dve známe tváre TV ,Jadranka a p.Gregorová ,vyjadrovali k výrobkom,ktoré ony propagovali v reklame/ náplaste, nápoj /. Bola som z toho doslova zaskočená,ako obidve tieto nimi propagované výrobky doslova zrovnali so zemou.Poriadne sa pritom nasmiali...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Hlavne, že im za tú reklamu dobre zaplatili a teraz sa smejú na cudzom nešťastí?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
misomiso Pozri príspevok
Tak to je tema vlastne aj pre mna. Som sice muz po 40 - tke, ale muzi su ovela viac (cca o tych 10 rokov) zniceni, ved aj umieraju skor.
Ááááááááále misomiso,veď mám z Tvojich príspevkov pocit,že si práve skončil výšku.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
A môžu do tejto témy aj 17-ročné?
0 0
pochemi pochemi

pochemi je offline (nepripojený) pochemi

mám rada bezkonfliktných ľudí ...viac
Som rada, že je tu téma aj pre mňa. Tento rok budem mať 50 a neviem nájsť
kamošku na cvičenie, chcela som sa zohnúť k vnukovi a zistila som že to nejde.
Potrebovala by som to ako soľ ... ale ve dvou se to lépe táhne.Myslím, že je najvyšší čas.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Maňuša Pozri príspevok
Podávam túto informáciu pre ženy,ktoré by mali záujem kúpiť si nejaký zaručený prostriedok na chudnutie, propagovaný " osobnosťami " : V piatok,v popudňajšej relácii STV 1 " Ľudia na jednotku " venovanej chudnutiu, sa dve známe tváre TV ,Jadranka a p.Gregorová ,vyjadrovali k výrobkom,ktoré ony propagovali v reklame/ náplaste, nápoj /. Bola som z toho doslova zaskočená,ako obidve tieto nimi propagované výrobky doslova zrovnali so zemou.Poriadne sa pritom nasmiali...
Gregorová sa k tej reklame vyjadrila už dávnejšie ,že je to podvod. No nepovedala to na plnú hubu tak ako teraz ja. Keby som sa na také niečo prepožičala /a bola by som dobrá reklama-o tom potom./ tak by som držala hubu a nevytrúbila by som celému svetu ,že za peniaze zradím aj svoju česť.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Veľa som čítala o dietach, chudnutí, ale bohužial, žiadny preparát bez nášho pričinenia nespáli tuk, ktorý sa uložil v našom tele. Je dobré upraviť si jedálny lístok, naučiť sa pravidelnosti v stravovaní a samozrejme pridať aj nejaký ten pohyb. Veľa som sa mučila "kapustovými polievkami", dietami na rôzne spôsoby, ale ja som jedným časom priberala aj zo "vzduchu". Potom som to vzdala. Teraz síce problém s váhou už nemám, ale problém so zdravím mi ostal.
1 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Zita5 Pozri príspevok
A môžu do tejto témy aj 17-ročné?
Zitka, aj 17-ročné majú problémy s váhou.....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Mám nadváhu a čo ?
Beriem to ako samozrejmu vec
Fajčím,sem-tam vypijem a mám málo pohybu
Mám nadváhu a som z toho nešťastná
Chcem preto niečo robiť,poradím sa na Téme

Zabudla si dať možnosť: vyskúšala som už všetky diéty na svete a teraz som to už vzdala. Tú by som Ti označila.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5 Pozri príspevok
A môžu do tejto témy aj 17-ročné?
Vidíš Zitka,ja taká slušná nie som,bez opýtania som sem vtrhla. No tých 17 ma ospravedlňuje. Ja sa ešte prevychovám ,do 50-tky času a času.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

pochemi Pozri príspevok
Som rada, že je tu téma aj pre mňa. Tento rok budem mať 50 a neviem nájsť
kamošku na cvičenie, chcela som sa zohnúť k vnukovi a zistila som že to nejde.
Potrebovala by som to ako soľ ... ale ve dvou se to lépe táhne.Myslím, že je najvyšší čas.

Som na tom rovnako....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Cica nežer!
Je to pravda a lepší slogan už nikto nevymyslí
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Nika Pozri príspevok
Som na tom rovnako....
A ste dve...môžete začať...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dani veď hej, od zajtra

PS. Nikdy v živote som také hlúposti nerobila, ani sa nechystám
0 0
olga88 olga88

olga88 je offline (nepripojený) olga88

Mam 56 rokov a nadvahu som nikdy nemala. Vzdy som si myslela, ze je to genetika. Ale ako som isla na dochodok, tak sa mi zacali nabalovat kila. Pretoze satnik som nechcela menit, zacala som pravidelne doma cvicit Pilatesa a hlavne denne prechadzky 1-2 hodiny normalnej chodze. Pri televizii zasadne jablka a nie sladkosti.Takto som si upravila vahu na 60 kg.Preto kazdemu doporucujem pohyb a pohyb a samozrejme triezvo jest. Diety su na nic. Drzim vsetkym palce.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať