Zavrieť

Porady

OLYMP - nová licencia

Už Vám prišla preddavková FA na ročnú licenciu 2005 ? Či na mňa zabudli ? Mali by sa meniť aj %-tá, nie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    jess, "licencová" faktúra by ti mala prísť až po roku od zakúpenia softu (a následne ďalší rok), myslím, že to nie je pravidlo posielať tieto Pfa začiatkom roka, mne napríklad prišla v októbri 2004

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    vladan
    jess, "licencová" faktúra by ti mala prísť až po roku od zakúpenia softu (a následne ďalší rok), myslím, že to nie je pravidlo posielať tieto Pfa začiatkom roka, mne napríklad prišla v októbri 2004
    Teraz pozerám, že zálohovka mi prišla takto pred rokom, takže možno ju už mám v pošte. Jáj, ak si dobre spomínam, tak vlani robili ešte narýchlo koncom januára nejaké zmeny, zato mi neprišla zálohovka pred vianocami ale až v januári. Som sa zľakla, že by som to musela počítať ručne

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    jess, ešte si skús otvoriť Olymp a v Nástrojoch - systémové informácie - registrácia sa dá nájsť dátum poslednej licencie

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    vladan
    jess, ešte si skús otvoriť Olymp a v Nástrojoch - systémové informácie - registrácia sa dá nájsť dátum poslednej licencie
    Dátum : 31.12.2003
    Licencia : nič ...... v októbri som prepisovala software na inú firmu a FA mi prišla len za prepis. Takže počkám ...

    Zaira je offline (nepripojený) Zaira

    Zaira
    Dnes ked som tam volala tak mi povedali že zajtra budú posielať faktúry takže v pohode do stredy by to malo dojsť.....
    uvidíme.....
    aj nám vypršala licencia už

    Indiana je offline (nepripojený) Indiana

    Indiana
    jess
    Teraz pozerám, že zálohovka mi prišla takto pred rokom, takže možno ju už mám v pošte. Jáj, ak si dobre spomínam, tak vlani robili ešte narýchlo koncom januára nejaké zmeny, zato mi neprišla zálohovka pred vianocami ale až v januári. Som sa zľakla, že by som to musela počítať ručne
    Mila jess. Je jasné, že ak boli v zbierke zákonov vydané novely len 30.12.2004, tak nemoze byt asi este nova verzia s novou legislativou pred vianocami?

    UCET je offline (nepripojený) UCET

    UCET
    Indiana
    Mila jess. Je jasné, že ak boli v zbierke zákonov vydané novely len 30.12.2004, tak nemoze byt asi este nova verzia s novou legislativou pred vianocami?
    presne tak ale dnes som tiez hovoril z Krosom a uz si takmer ready. tento tyzden budu posielat preddavkove faktury.

    Oldi je offline (nepripojený) Oldi

    Oldi
    UCET
    presne tak ale dnes som tiez hovoril z Krosom a uz si takmer ready. tento tyzden budu posielat preddavkove faktury.
    Len upresním, oddnes sú distribuované preddavkové fa s ponukami upgradu a podľa doterajších informácií má byť nová verzia k dispozícii od 28.1.2005.
    Pekný deň všetkým!

    Oldi je offline (nepripojený) Oldi

    Oldi
    vladan
    ja sa chcem opýtať, kto z Olympionistov ide na školenie do Košíc? Bude 3.2.2005
    "Olympionisti" - to bolo super Vlaďka

    a čo tak

    "Alfisti" a "Omegisti" ?
    Naposledy upravil Oldi : 25.01.05 at 12:19

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Oldi
    Len upresním, oddnes sú distribuované preddavkové fa s ponukami upgradu a podľa doterajších informácií má byť nová verzia k dispozícii od 28.1.2005.
    Pekný deň všetkým!
    Oldi, díky, vydýchla som si .

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Tak, už mám preddavkovú FA a aj som ju už uhradila. Takže teraz pekne počkáme na CD a môžme pracovať s novými %. Pekný deň !

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    jess, ty si neupgraduješ Olymp cez net ale prostredníctvom CD?

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    vladan
    jess, ty si neupgraduješ Olymp cez net ale prostredníctvom CD?
    Jasné že s internetu, kto by platil za CD a čakal naň. Však mám mikrovlnku, takže mi je jedno čo a koľko sťahujem. Ale teraz mi má prísť to CD s licencou na ďalší rok.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    nemusíš čakať na CD s licenciou, brnkni do Krosu, nech si overia uhradenie tvoje preddavkovej faktúry a nech ti následne pošlú na mail súbor s licenciou ... bude to rýchlejšie

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    vladan
    nemusíš čakať na CD s licenciou, brnkni do Krosu, nech si overia uhradenie tvoje preddavkovej faktúry a nech ti následne pošlú na mail súbor s licenciou ... bude to rýchlejšie
    No vidíš ... i tak še da .... to som nevedela ...

    UCET je offline (nepripojený) UCET

    UCET
    jess
    No vidíš ... i tak še da .... to som nevedela ...
    treba skusat vsekto sa da a v Krose sa obcas aj snazia alebo stale

    M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

    M0NIKA
    Ahojte "olympáci"!

    Dnes som v Olympe skúšala robiť mzdy už za 01/2005 a šokla ma jedna vec: pri kočke zamestnanej na DBPŠ mi nevypočítal mzdu a následne som zistila, že mzovú položku 65 - brigáda-študent už v roku 2005 nepozná. Neviem o tom, že by dohody pre študentov boli zrušené...
    Viete mi, prosím, niekto vysvetliť v čom je problém?

    M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

    M0NIKA
    A ešte mám jednu hlúpu otázku: vie mi niekto povedať, ktoré zostavy z Olympu som povinná archivovať? Nechce sa mi tlačiť všetko...
    Ďakujem.

    Indiana je offline (nepripojený) Indiana

    Indiana
    M0NIKA
    Ahojte "olympáci"!

    Dnes som v Olympe skúšala robiť mzdy už za 01/2005 a šokla ma jedna vec: pri kočke zamestnanej na DBPŠ mi nevypočítal mzdu a následne som zistila, že mzovú položku 65 - brigáda-študent už v roku 2005 nepozná. Neviem o tom, že by dohody pre študentov boli zrušené...
    Viete mi, prosím, niekto vysvetliť v čom je problém?
    Mila Monika. Použi zložku mzdy 75 - dohoda o brigádnickej práci študenta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.