Zavrieť

Porady

plechovky od mlieka

Milí poraďáci, poraďte, čo s prázdnymi plechovkami od mlieka, dali by sa na niečo využiť? Je mi ich ľúto vyhadzovať, no na druhej strane neviem, čo s nimi. Dajte dáke nápady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    Aha, tak tie mám aj ja. Olepila som ich farebným papierom a deťom som dala do nich farbičky, fixky a pod.

    janasv je offline (nepripojený) janasv

    janasv
    Na cestoviny, struhanku, ryzu, cukor, sol, ...teda drobne sypke veci. Je to predsa plechovka vhodna na potraviny. Moze byt aj na ususene bylinky ci hriby, cukriky, piskoty, keksy..... Ale da sa pouzit aj na gombiky alebo koralky. Alebo detom na maxistavebnicu, ked ich olepis farebnym papierom...
    Ja som tak nevedela, co so skatulkami z umelej hmoty od navlhcenych servitiek na utieranie. Mame v nich suciastky, gombiky, koralky, farbicky, kriedu na chodnik, ked ideme na vylet, tak zubne kefky a pastu.....
    A vo velkych sklach od kavy mam tiez kakao, muku, krupicu,... teda opakujem sa sypke veci.

    Liptáčik je teraz online Liptáčik

    Liptáčik
    U nás sa občas odložia aj klasické plechovky. Máme však otvárač, ktorý nezanecháva ostré hrany po otvorení konzervy) Používame ich, keď je potrebné pri kutilských prácach niečo odliať. Riedlo, trochu farby, ako odkladač na používaný štetec a na kadečo. Plechovky sa potom nemusia umývať a nie je mi ľúto ich vyhodiť.

    lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

    lubica_02
    mambi Pozri príspevok
    spresňujem ..... plechovka od sušeného mlieka pre deti (Nutrilon)
    U Vás neexistuje separovaný zber ??????????

    Liptáčik je teraz online Liptáčik

    Liptáčik
    Existuje. Mám však doma polovičku, ktorá je strašný puntičkár a výmyselník. A tak sa snažíme zužitkovať všetko, čo je zužitkovateľné.

    lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

    lubica_02
    Liptáčik Pozri príspevok
    Existuje. Mám však doma polovičku, ktorá je strašný puntičkár a výmyselník. A tak sa snažíme zužitkovať všetko, čo je zužitkovateľné.
    To poznám,niečo podobné mám aj doma,tak si necháva rôzne krabičky hlavne na semienka a všelijaké skrutky.Ja som z domácnosti tieto už vylúčila a tak robím poriadok aj s jeho rôznymi nádobami uložením do separovaného zberu.

    Sharon je offline (nepripojený) Sharon

    Celkom obyčajná baba s hlavou v oblakoch, ale s nohami na zemi... ...viac Sharon
    Ak si ty alebo tvoja polovička manuálne zruční, skúste sa inšpirovať tu.
    http://www.radyptakaloskutaka.cz/d/s...&c=ZBYTECNOSTI

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.