Zavrieť

Porady

krásna JAR

po tieto dni sa malokto dostal von, hlavne koli DP a konecne mam uz aj ja za tym a mohla som pozriet co nove vykvitlo,

tak sa s vami podelujem o kvietky, az doma som si vsimla ze mam zlty nos od pelu co som sa nadychla tej krasnej vone , na druhej foto uz nie je
Naposledy upravil camelfly : 25.03.07 at 16:42
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andi je offline (nepripojený) andi

    andi
    Sú veľmi krásne tie fotky.Ako sa volá tá biela a tá červená?
    Naposledy upravil andi : 25.03.07 at 16:48
    Elena Navrátilová
    Camelinka úžasné, super. Ako sa volá to červeno kvitnúce? Ostatné kvietky poznám.

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    tie cibulky uz mam moc dlho, aky druh to je, neviem, len myslim ze som ho objednavala z katalogu a tie biele kvietky, tusim sa volaju primulky

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    Elena Navrátilová Pozri príspevok
    Nebude to tulipa tarda? Mám žlté, tak potom môžeme vymeniť.
    mam ich este dost, len tiez este nevykvitli ale co sa tesim, ked zase rozkvitnu tzv. truby, lupene su skoro 35 cm velke a cely kvet je dost velky, mozno to poznate, ak sa vschopia po zime, tak potom ukazem

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    Marína Pozri príspevok
    Camelka, krááásne kvietky. Na trúby dávaj pozor, aby Ťa nepriotrávili.
    Evka, to vazne s tymi kvietkami? to som naozaj nevedela, vsak este po vonani som tu
    Naposledy upravil camelfly : 25.03.07 at 22:34

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    Marína Pozri príspevok
    Klaudi, pozri na koniec príspevku Datura.
    http://exoflora.mayday.sk/modules/ne...hp?storyid=136
    Všetky časti rastliny sú jedovaté.
    Evka, nejde mi ta stranka, ked som si zadala zakladnu, vypisalo mi taku krasnu hlasku:

    Táto stránka je dočasne nedostupná.
    Prečo radšej nejdeš von do prírody?
    Netreba vždy vysedávať pri počítači.

    renatka.zem je offline (nepripojený) renatka.zem

    renatka.zem
    Záhradku síce doma nemám, ale včera som bola na prechádzke v prírode v okolí TN a kvitne už okrem mnohých prvých jarných kvietkov aj poniklec. Je to veľmi pekný fialkový kvietok so žltým stredom, kto ho videl, určite mi dá za pravdu. Krásnu jar všetkým...

    renatka.zem je offline (nepripojený) renatka.zem

    renatka.zem
    Dievčence a chlapci,
    ako prílohu sa pokúsim pripnúť foto kvietočku, ktorý som vám včera spomenula - z prechádzky v okolí TN. Tak tu je ten peknučký poniklec.
    Pekný deň...
    Obrázok 0445.jpg  
    Obrázok 0448.jpg  
    Obrázok 0450.jpg  
    1/1

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    renatka.zem Pozri príspevok
    Dievčence a chlapci,
    ako prílohu sa pokúsim pripnúť foto kvietočku, ktorý som vám včera spomenula - z prechádzky v okolí TN. Tak tu je ten peknučký poniklec.
    Pekný deň...
    Renka, krasne, aj ja rada chodim von mimo mesta ale teraz nebolo kedy, tiez sa mi moc paci ked na potulkach vidis taku krasu, uz aj tie stromy maju zelensiu farbu a tesim sa ked uz vylezu listocky na stromoch

    renatka.zem je offline (nepripojený) renatka.zem

    renatka.zem
    ja som už bola v nedeľu z tej papierovej kancelárskej práce tak na dne, že som jednoducho musela von, a bolo to ako balzam na dušu..., a som znova fit...
    Tie poniklece je lepšie vidieť, keď na to foto klikneš, ale ty ako skúsená poraďáčka to určite vieš, to skôr pre tých novších...

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    renatka.zem Pozri príspevok
    Dievčence a chlapci,
    ako prílohu sa pokúsim pripnúť foto kvietočku, ktorý som vám včera spomenula - z prechádzky v okolí TN. Tak tu je ten peknučký poniklec.
    Pekný deň...

    SUPER! len pripomínam, že bude prehľadnejšie keď sa pridajú fotky vždy v prvom príspevku, aby sme tu nemali v jednej téme jedno cez druhé .-)
    Tak budeme môcť aj hodnotiť jednotlivé témy zvlášť

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Richard Pozri príspevok
    SUPER! len pripomínam, že bude prehľadnejšie keď sa pridajú fotky vždy v prvom príspevku, aby sme tu nemali v jednej téme jedno cez druhé .-)
    Tak budeme môcť aj hodnotiť jednotlivé témy zvlášť
    To mám chápať tak, že každý, kto chce pridať novú fotku, má založiť novú tému? Teda členovia s fotkami = témy?

    renatka.zem je offline (nepripojený) renatka.zem

    renatka.zem
    Ďakujem za upozornenie, nie som na porade moc dlho, ale som snaživá a učenlivá...polepším sa...

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Gabi03 Pozri príspevok
    To mám chápať tak, že každý, kto chce pridať novú fotku, má založiť novú tému? Teda členovia s fotkami = témy?
    Ideálne áno. Práve preto som urobil náhľady už pri prezeraní tém vo fotoinšpiráciách, aby sa za fotkou uskrývalo to čo možno v téme nájsť a aby sa hodnotilo to čo tam je...

    A aj preto som to vyčlenil ako samostatnú kategóriu, inak by to mohlo ostať v pôvodnej a v jednej téme a videli by to len tí ktorí by sa k tomu "dostali"...

    Ak je niečo zahrabané v jednej téme tak s viac ako veľkou pravdepodobnosťou sa k tomu väčšina nedostane.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.