Zavrieť

Porady

Duch Porady

Premýšľala som nad tým, čo robí Poradu "návikovou". Ja som sa ňou stala krátko po zaregistrovaní a ako sledujem príspevky ostatných, je nás viac. Robí to duch Porady.
1. Je to Richard, jeho rýchla reakcia na naše príspevky a neustála snaha Poradu vylepšovať .
2. Sú to diskutujúci. Buď chvála všetkým, ktorí sa neváhajú podeliť o svoje skúsenosti z praxe a naštudovanú odbornú problematiku
3. Je to "jazyk" Porady. Napriet tomu, že laik by povedal, že účtovníctvo a všetko okolo neho je suchárina, pretože čo už s číslami, nie je to pravda. Aj keď sa osobne nepoznáme, komunikujeme ako starí dobrí známi.
A čo na záver? Prianie, aby tento duch sprevádzal Poradu stále. Veď čo budem otvárať ako prvé, keď sa napojím na internet?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

alla66 Pozri príspevok
Duch Ťa vidí...klameš aj Ty...
Striga neklamem. Oskara poznám, lebo ho vidím skoro každý deň pokiaľ neni zalezený za oblakmi. Stana nepoznám, lebo nevidím
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alla66 Pozri príspevok
Krásne, konečne niečo pozitívne....sú tí chlapi mrchy

Keď myslíš ......


Keď som si prečítal príspevky , pekná balada o ničom / o hovne / .....
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
poviem Vám, že mne tiež niekedy svrbia prsty až mi klávesnica naskakuje , aby som používala tie expresívne výrazy, ale si uvedomujem, že som na serioznej stránke, Porada.sk, a sem tie expresívne výrazy nepatria. Kto nevie sa skrotiť, nech ide na inú stránku, napr. na Pokec a nech sa tam v tom vyžíva a nech nekazí vzduch,serioznosť tu na tejto stránke, lebo keď sa to tu dlho bude tolerovať, potom aj z tejto stránky sa stane obyčajná pokečská stránka a to bude veľká škoda, lebo stratí svoje čaro, čo mala doteraz.

p.s. neverím, že s tým sa nedá nič urobiť. Sú aj také stránky, kde príspevky sa objavia až vtedy, ak ich admin prezrel.

viem, že to tu nie je možné, to som spomenula iba na okraj.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Pri prečítaní názvu témy som vedela, že sa budem báť a kukla som a bojím sa.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ALDA Pozri príspevok
Pri prečítaní názvu témy som vedela, že sa budem báť a kukla som a bojím sa.
Asi už nie je čoho, predpokladám, že si vstúpili do svedomia, každý do toho svojho.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
buchač Pozri príspevok
Keď myslíš ......


Keď som si prečítal príspevky , pekná balada o ničom / o hovne / .....
Juraj, máš pravdu. Včera som bola nahnevaná na tvoj príspevok, dnes s tebou súhlasím...maj sa pekne
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchač Pozri príspevok
Keď myslíš ......


Keď som si prečítal príspevky , pekná balada o ničom / o hovne / .....
Len o čiom, či o kom? Lebo smrdí riadne
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Re: Duch Porady
Citát:
Pôvodca textu príspevku: alla66
Krásne, konečne niečo pozitívne....sú tí chlapi mrchy

Keď myslíš ......


Keď som si prečítal príspevky , pekná balada o ničom / o hovne / ....



Juraj, máš pravdu. Včera som bola nahnevaná na tvoj príspevok, dnes s tebou súhlasím...maj sa pekne-







Re: Duch Porady
Citát:
Pôvodca textu príspevku: buchač
Keď myslíš ......


Keď som si prečítal príspevky , pekná balada o ničom / o hovne / .....



Len o čiom, či o kom? Lebo smrdí riadne -


NO TEDA NEVIEM, ALE nezdá sa mi, či takéto príspevky na Poradu patria!!!Nemožeme sa predsa vyjadrovať, ako násť roční puberťáci- Nakoľko sa táto téma( duch porady) mimoriadne zvulgárnila navrhujem ju moderátorovi UZAVRIEŤ,prípadne aspoň VYMAZAŤ všetky neslušné, vulgárne príspevky !!! Ja tiež rád zamrníkujem a posrandujem, ale toto už presiahlo všetky medze slušnej komunikácie medzi ľuďmi- tieto príspevky sú o ničom a mimoriadne neslušné...
Ja sa v rámci zachovania mojho duševného zdravia od témy, resp. od posledných vulgárnych príspevkov dištancujem...
Je to smutné...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 15.07.09 at 08:17
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Predpokladám , že sa Ti , Stanislav 1975 , jedná o môj slovník ...

Ak považuješ za vulgárne slovo h...o , tak prepáč , toto pozná aj pravopis slovenského jazyka ...
http://www.slex.sk/search.asp?fslovo...aj&op=AND&vz=8

Citujem Ťa
Ja tiež rád zamrníkujem a posrandujem, ale toto už presiahlo všetky medze slušnej komunikácie medzi ľuďmi- tieto príspevky sú o ničom a mimoriadne neslušné...
Môj príspevok s neslušným slovom bol práve o tom , že PREDCHÁDZAJÚCE PRÍSPEVKY sú o ničom , necitoval som , aby som zasa nebol obvinený zo spamovania / aj keď tento výraz bol v inej súvislosti použitý nesprávne .../
Príspevky , na ktoré narážam , v tejto téme majú ďaleko od mrníkovania , teda aspoň podľa môjho názoru ...

P.S.:
Neviem , prečo si nedal príspevky do citácií , kto sa nevyzná , má potom z toho hokej / chaos / ...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tetrisska, ja mám tiež rád, keď je tu troška kontroverznejšia tema,dokonca si myslím, že som na Porade založil najkontroveznejšiu temu aká tu kedy bola a splnila svoj účel-presviedčal som ľudí o mojom názore, niektorí súhlasili so mnou a naopak niektorí mňa o názore ktorí mali oni- a bolo všetko v pohode...

Len ma trápi, že tu debatujeme o tom, či niekto niekedy použil expresívnejšie slová,aké dlhé má príspevky a pod., ale faloš,ohováranie a neznášanlivosť nám absolutne nevadí-to by malo byť predmetom diskusie a nie to, či niekomu niekedy vyklzne expresívnejšie slovo alebo dá do príspevku len smajlíka,ale tú faloš od niektorých ľudí tu nevidíme, resp. nechceme vidieť...

daj link

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Alla a Xanti, vy ste tak falošné, až to nieje pekné- nenávisť z vás len tak vyžaruje- faloš nad faloš...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ako ťa osočujem??? Tým, že som napísal,že si falošná? Však to je pravda...-osočovanie je, keď niekto o tebe rozširuje nepravdy, ale ty falošná si-tak to nieje osočovanie ale fakt...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja v tejto teme koncim,lebo tazko je bojovat proti nenavisti a odkaz posledny pre xanti-toto nieje ohovaranie,toto ti ziadny sud nezoberie a dalsia vec-ohovarana osoba musi byt identifikovatelna a nie ze xanti je ohovarana...Ale je to skoda,lebo ja by som svoju pravdu pred sudom dokazal.tak nepis take hluposti,ze ja o tebe rozsirujem nepravdy...keby si podala takuto zalobu,tak by si sa iba zosmiesnila a poslali by ta zo sudu aj s tvojim navrhom kade lahsie...
kukučka Pozri príspevok
tak už mi jasné, prečo strieľaš od buka, do buka
a už si zistil, ako je s tým O2? Alebo budeš strieľať po babách naďalej? Lebo to už je a
bez komentára, snád len zopakujem: na hrubú dieru hrubá záplata!


A moderátorov by som sa rada opýtala, aký význam malo zmazať podstatu sporu v tejto téme /http://www.porada.sk/t110441-p22-t-mobile-o2.html/ a nechať tu toto všetko?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

časť citátu:
kukučka Pozri príspevok
A moderátorov by som sa rada opýtala, aký význam malo zmazať podstatu sporu v tejto téme /http://www.porada.sk/t110441-p22-t-mobile-o2.html/ a nechať tu toto všetko?
Betka, sme v sekcii Ohlasy, zoznam moderátorov a im pridelené porady nájdeš tu http://www.porada.sk/showgroups.php
Naposledy upravil Marína : 17.07.09 at 13:57
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Keby sa dala táto téma vyvetrať, tak ju vyvetrám, ale viem ju len zavrieť.
Všetky veľkotémové molochy skončia väčšinou úplne zle a úplne mimo, takže až taká veľká škoda sa pri uzatvorení tejto témy nestane.

Každopádne, duch Porady závisí od ducha každého člena. Netreba čakať viac ako sme dali
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať