Zavrieť

Porady

Faktúra od Eurotelu

Ahojte. Poradí mi niekto, či mám časovo rozlíšiť náklady za hovorné, ak obdobie je od 15.12.2004 do 14.1.2005 ? Uvažujem nad tým, že to časovo rozlíšim, ale chcem sa uistiť, či to urobím správne? Pomernú časť by som zahrnula do nákladov 2004, zvyšok do 2005. Dátum dodania je 15.01.2005.
Díky moc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    elizabet100 je offline (nepripojený) elizabet100

    elizabet100
    áno musíš to rozlíšiť. ak účtuješ v podvojnom účtovníctve tak použiješ účet 381.

    Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

    som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac Anonymka
    A nie 326?

    Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

    som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac Anonymka
    A nemohol by to byť účet 326?

    Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

    som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac Anonymka
    Díky. Presne toto som hľadala v predošlých odpovediach, ale nejako som to nevedela nájsť!!!!

    elizabet100 je offline (nepripojený) elizabet100

    elizabet100
    ako môžte zahrnúť náklady od 1.1.05 do 14.1.05 do nákladov r 2004? Bola som na školení a lektorka nám jasne dala najavo že všetky náklady ktoré súvisia s r.2004 dáme do r.2004 a zvyšok na 381 a k 1.1.05 to preúčtujem do nákladov. takže ja by som to zaúčtovala od 15.12.04 do 31.12.04 na účet 518 a od 1.1.05 do 14.1.05 na účet 381.
    Mám inter. smernicu kde mám poznámku že všetky fa ktoré mi dôjdu do 25.1.05 a súvisia s rokom 2004 dávam do r. 2004. a zbytok na 381.

    Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

    som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac Anonymka
    Tak som aj urobila, ale používam účet 326

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.