Zavrieť

Porady

MRP Prehľad o zrazených preddavkoch

Neviete náhodou niekto, či sa v programe mzdy win. MRP nedá vytlačiť nové tlačivo : prehľad o zrazených a odvedených preddavkov na daň ?

Ďakujem pekne a prajem príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    jamis Pozri príspevok
    Neviete náhodou niekto, či sa v programe mzdy win. MRP nedá vytlačiť nové tlačivo: prehľad o zrazených a odvedených preddavkov na daň?
    Da, vid. verzia 4.91. Na www.mrp.sk , Otazky a odpovede, je strucny navod ako postupovat.

    jamis je offline (nepripojený) jamis

    jamis
    Už son si to stiahla. Prosím Ťa a nevieš mi poradiť kam mám napísať sumu DB, ktorá bola doplatená pri ročnom zúčtovaní dane ? Od zrážkovek, ani preddavkovej dane sa odrátať nedá, pretože daň je celý rok nulová.

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    jamis Pozri príspevok
    kam mám napísať sumu DB, ktorá bola doplatená pri ročnom zúčtovaní dane ? Od zrážkovek, ani preddavkovej dane sa odrátať nedá, pretože daň je celý rok nulová.
    Pripadny doplatok danoveho bonusu po vystavenom rocnom zuctovani dane treba spolu s preplatkom/nedoplatkom dane nacitat do mzdy zamestnanca. Doplatok danoveho bonusu po rocnom zuctovani dane ma v mzd. ciselniku c.1496.
    Ak preddavkova a zrazkova dan nestacia na vykrytie danoveho bonusu a teda bonus je vyplateny z prostriedkov zamestnavatela, zamestnavatel poziada danovy urad o vratenie bonusu vid. II.cast prehladu.

    jamis je offline (nepripojený) jamis

    jamis
    Vlastne máš pravdu...veď mi to tam napočítalo.
    Ale prečo mi do prehľadu nenarátava zrážkovú daň ?
    Naposledy upravil jamis : 06.04.07 at 19:18

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    jamis Pozri príspevok
    Ale prečo mi do prehľadu nenarátava zrážkovú daň ?
    www.mrp.sk , otazky a odpovede, otazka c.256

    zsazsula je offline (nepripojený) zsazsula

    zsazsula
    Nechcela som založiť novú tému stiahla som si novú verziu ale keď si dám ukážku alebo tlačiť prehľad tak vypisuje že nemá žiadne dáta ,ale starý prehľad vytlačí kde je chyba?

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Najprv musíš vypočítať. Výpočet/Prehľad alebo hlásenie o dani/Štvrťročný prehľad o dani a zrážková daň. Dáš OK, Ctrl+F9(výpočet), OK, Ctrl+S(uložiť) a až teraz dáš Výstupy/Ostatné/Štvrť.prehľad o dani(2007).

    zsazsula je offline (nepripojený) zsazsula

    zsazsula
    neviem prečo ale už som skúšala všetko a neide to stále ten február nechce zobraziť mám výplatný termín
    Monika Kováčová
    ak už máš výplatný termín (otvorila si mzdu a natypovala VT) tak zmaž starý prehľad a vytvor nový

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    Marína Pozri príspevok
    Najprv musíš vypočítať. Výpočet/Prehľad alebo hlásenie o dani/Štvrťročný prehľad o dani a zrážková daň. Dáš OK, Ctrl+F9(výpočet), OK, Ctrl+S(uložiť) a až teraz dáš Výstupy/Ostatné/Štvrť.prehľad o dani(2007).
    Vypocet Ctrl+F9 je potrebny len vtedy ak hodnoty manualne upravujes, inak nie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.