Zavrieť

Porady

ZÁHRADKÁRSKA BURZA PORAĎÁKOV

Táto téma by mala slúžiť pre drobné výmeny rastliniek, sadeníc a všetkého ostatného, čo sa záhadkarskej témy týka, v našej veľkej poraďáckej rodine. Chcem na začiatok poprosiť Riška, aby nám to pomohol rozdeliť na: ponúkam.........
hľadám...........


Verím, že sa táto téma ujme, veď mnohé a mnohí z nás, čo majú niektorých rastliniek dostatok, radi sa podelia s ostatnými, veď keď jeho pôvodná rastlinka vyhynie , vie že ju už niekomu dal, kto mu z nej rád pošle semienko alebo odrezok.

Prosím prispievateľov, aby sa držali zadania témy, tzn., aby používali tému na výmenu, darovanie, či hľadanie rastliniek.
Ak máte otázky ohľadom pestovania, chorôb rastlín a pod. vyhľadajte cez vyhľadávač, či nenájdete odpoveď a pokračujte v založenej téme. Ak nie, zadajte prosím novú tému
Naposledy upravil arizona : 20.06.10 at 15:09 Dôvod: slovosled
Usporiadat
romca73 romca73

romca73 je offline (nepripojený) romca73

podarilo sa mi namnožiť Aloe Vera, pekné zdrave rastlinky 5,- €, tiež zašlem kdekoľvek.
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Predám anjelsku trubu ružovú, prázdnu, cca 30 - 35 cm.Dobre zakorenená ošetrena proti skodcom.
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Anjelske trúby mám pár rastliniek k predaju žltá ružová červená. Pošlem i fotky kvetu - napíšte mi SS.
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Predam cervenu anjelsku trubu s 3 etazovym kvetom ako na foto v prip. zaujmu piste mi SS.
TL.jpg  
0 0
Ikapo Ikapo

Ikapo je offline (nepripojený) Ikapo

Nema niekto k darovaniu, ci na predaj jablka, ci hrusky na detsku vyzivu pre este nenarodene dietatko. nechceme mu davat chemiu. Prešov a okolie.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ikapo
Nema niekto k darovaniu, ci na predaj jablka, ci hrusky na detsku vyzivu pre este nenarodene dietatko. nechceme mu davat chemiu. Prešov a okolie.
Dieta este nie je na svete a ty uz ides robit vyzivu?
0 0
Ikapo Ikapo

Ikapo je offline (nepripojený) Ikapo

Samozrejme, ved teraz dozrievaju plody a na jar budu vyborne, bez chemie, dieta sa narodi za 2 tyzdne. Mas na predaj, velmi potesi.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Správne Ikapo, tak som sa potešila že dnes takto niekto ešte rozmýšľa...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Nemá niekto veľa rebarbory alebo topinambur? Okolie Bratislavy, Pezinka, Malaciek. Vďaka.
0 0
mumi1 mumi1

mumi1 je offline (nepripojený) mumi1

Zdravím, Ikapo všimla som si tú požiadavku už skôr som z okolia Prešov , dokonca mám záhradu aj hrušky, ale ešte mladé, smáď na budúci rok.
Naposledy upravil arizona : 25.10.13 at 17:54
0 0
herbicid herbicid

herbicid je offline (nepripojený) herbicid

dôchodca
Ak si odstrihneš odrezky zo živých plotov, zasaď ich do črepníka, 4 a viac kusov, podľa veľkosti črepníka, zalej, ale určite na zasadené odrezky natiahni igelitové vrecko hore dnom, spodok uviaž o kvetináč a rozhodne vrecko poprepichuj ihlou (asi 10 x). Kvetinač polož na podmisku alebo tanier a zalievaj odspodu na misku. Zaručene sa ti príjmu. Nepamätám si, ale zakorenenie môže trvať mesiac aj dva, zbadáš to na odrezkoch.
1 0
nika2007 nika2007

nika2007 je offline (nepripojený) nika2007

Dobry vecer,nema niekto nahodou navyse bambus ? a okrasnu travu ? Dakujem pekne
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Nepestuje nahodou niekto velku odrodu fazule? Mam na mysly tie velke,maslove plody.

Rada by som odkupila trochu na buducorocne sadenie.

Moju zasobu napadli nejake potvory, musela som ju vyhodit, v susedstve nepestuje nikto,v zahradkarstvach nemaju a ja netusim, kde by som mohla kupit.
Ak by niekto mal trochu zo svojej zasoby na predaj, prosim napiste do spravy.
dakujem
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

arizona
Nepestuje nahodou niekto velku odrodu fazule? Mam na mysly tie velke,maslove plody.

Rada by som odkupila trochu na buducorocne sadenie.

Moju zasobu napadli nejake potvory, musela som ju vyhodit, v susedstve nepestuje nikto,v zahradkarstvach nemaju a ja netusim, kde by som mohla kupit.
Ak by niekto mal trochu zo svojej zasoby na predaj, prosim napiste do spravy.
dakujem
u nás bola dosť vysoká úroda, ale máme iba vo veľkosti cca 2 cm a sú fialové..........
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mila123
arizona
Nepestuje nahodou niekto velku odrodu fazule? Mam na mysly tie velke,maslove plody.

Rada by som odkupila trochu na buducorocne sadenie.

Moju zasobu napadli nejake potvory, musela som ju vyhodit, v susedstve nepestuje nikto,v zahradkarstvach nemaju a ja netusim, kde by som mohla kupit.
Ak by niekto mal trochu zo svojej zasoby na predaj, prosim napiste do spravy.
dakujem
u nás bola dosť vysoká úroda, ale máme iba vo veľkosti cca 2 cm a sú fialové..........
OK diky-viac napisem do spravy

Ak by mal este niekto bielu, budem rada...
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Poraďte kde sa dajú kúpiť gumičky na očkovanie.
0 0
betabeta betabeta

betabeta je offline (nepripojený) betabeta

Som 3násobná babina, matka a manželka od roku 1983 ...viac
Myslím si,že každý obchod so záhradkárskymi potrebami by mal mať,ale ako dieťa sa pamätám,že moji rodičia si to vyrábali doma a to už z nepotrebných gumených obrusov (tie priesvitné čo boli)predávajú ich ešte aj dnes. Postrihali si pásiky na potrebnú šírku a používali také-a každé očkovanie bolo úspešné.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

babeta ďakujem, aj nad tým som rozmýšľala, ale už sú na ceste z ČR
0 0
sofora japonica sofora japonica

sofora japonica je offline (nepripojený) sofora japonica

Zakladam skalku, nema niekto nazvys zopar skalniciek? Dakujem velmi pekne
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Nemá niekto zvyšné suché nastrihané bambusové výhonky? Alebo iné duté rastlinné stonky? BA/NR a blízke okolie. (Chceme v záhrade postaviť domček pre hmyz.) Ďakujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať