Zavrieť

Porady

Živnosť-spracovanie účtovnictva

Ahojte, chcela by som sa opytať, čo vsetko musí mať človek k založeniu živnosti týkajúcej sa spracovania účtovníctva - je mi jasné, že nejaké tie účtovnícko-ekonomické zručnosti, sledovať zákony atd. Je potrebné si zakúpiť aj nejaký účtovnícky program? O aký typ živnosti by malo ísť - voľná?? Myslíte, že dnes sa este oplatí zakladať si účtovnícku kanceláriu, ked ich je všade vela? Je potrebná na túto živnosť nejaká iná odborná spôsobilosť? Jednoducho, čo všetko k tomu a čo by ma to asi stálo? Taký program myslim.. Dakujem všetkým zúčastneným
.. je mozne ziskat niekde, ak ano - kde, nejaky prispevok na zacatie podnikania?
Naposledy upravil aluska : 15.04.07 at 20:09
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    aluska - predovšetkým tie znalosti potrebuješ a živnosť je to ku podivu voľná.
    K začiatkom podnikania je tu toho veľa - daj si do vyhľadávania a akTi pomôže napr. toto, tak si to preštuduj.

    http://portal.gov.sk/Portal/sk/Defau...=2&eventid=309

    aluska je offline (nepripojený) aluska

    aluska
    Melnick Pozri príspevok
    aluska - predovšetkým tie znalosti potrebuješ a živnosť je to ku podivu voľná.
    K začiatkom podnikania je tu toho veľa - daj si do vyhľadávania a akTi pomôže napr. toto, tak si to preštuduj.

    http://portal.gov.sk/Portal/sk/Defau...=2&eventid=309
    .. no tak dakujem za info, a to vsetko som tak zhruba vedela..dik.. len stale neviem, ci je to nejako perspektivne, ked takychto kancelarii, je tu uz vela.. a ako je to s tym prispevkom..

    biaaa je offline (nepripojený) biaaa

    biaaa
    Je toho naozaj dost - ale v podstate si mozes sama urobit maly prieskum konkurencie, cien - pripadne sa podla toho zariadit ;-)

    Živnosť-spracovanie účtovnictva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.