Zavrieť

Porady

elastické poťahy na gauč

Prosím Vás, má niekto skúsenosti s elastickými poťahmi na gauč, ktoré sú ponúkané v rôznych katalógoch. Nutne potrebujem vymeniť poťah. Cena spomínaných poťahov je dosť vysoká, takže si to chcem trošku overiť skôr ako sa odvážim si ich objednať.
Dopredu ďakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

    SERVIS
    Pozri si stránku Lady - časť porada, vo vyhľadávaní. Raz som to tiež pozerala, ale bola tam myslím len jedna negatívna skúsenosť, že vraj handra. Ale to boli nejaké lacnejšie.

    ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

    som kto som ZDENIELA
    Ja keď som sa vydala a po prerábke bytu nezostali peniažky na nový gauč (rodinka málo prispela do venca ) doniesla som si do toho vynoveného bytu starý dvoj gauč, ktorý sa tam samozrejme vôbec nehodil, bol nešťastne rozkládací a skoro vôbec nedržal pohromade. Totiž ten matrac, ktorý bol určený na sedenie sa stále posúval všelijakými smermi... Tak som si raz objednala ten spomínaný elestický poťah z katalógu Quelle. Nebol síce z tých najlacnejších... Keď som ho rozbalila z krabice, bola som v šoku TO BOLA SKUTOČNE HANDRA. A kým sme s manželom prišli na to, ako ho umiestniť tak to vypadalo asi takto
    Ale musím povedať, slúži dodnes, čo sú už tri roky. A hlavne gauč sa prestal pod zadkom rozchádzať. Jedinú výhradu mám proti farbe, fialová podľa mňa nie je terakota, ale ak bol pri balení neaký chlap, je mi to jasné, pre chlapa terakota nie je farba. Toho času som ho premiestnila k sestre do detskej izby, takže si viete predstaviť ako často ho asi perie ...

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Ja som bola minule u susedy na kávičku a ona tiež mala už trošku ošumelú sedačku. Bola v Blave v Ikei a v Kike zháňať tamtie naťahovacie poťahy, aby ich videla naživo, lebo z katalógu nechcela.

    Nakoniec kúpila látkové poťahy, taká bavlnená látka je to, vyzerá to ako velikánska deka na koncoch so strapcami, bolo to v rôznych farbách...
    Dali sa k tomu prikúpiť vankúše aj závesy.
    Vyzerá to ale fantasticky....

    ajka100 je offline (nepripojený) ajka100

    ajka100
    Ja som tiež uvažovala nad elastickým poťahom, no mám rohový gauč a nemám odvahu dať toľké tisíce za poťah, ktorý možno ani nenavlečiem lebo bude malý.
    Naposledy upravil ajka100 : 18.04.07 at 13:56 Dôvod: gramat.

    SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

    SERVIS
    Ešte sa vrátim ku tejto téme. Možno niekomu ušetrím čas a nervy. Ak by ste si chceli objednať tie elastické poťahy na sedačku z katalógov, tak to nerobte. Sú hrozné, videla som ich na vlastné oči v Quelle Shope. Ja som si objednala iné - také prehozy so strapcami na bokoch. Už prišli - no des!

    Pisica je offline (nepripojený) Pisica

    Pisica
    Mam elasticky potah z QUELLE - kupila som si najprv bezovy na roztahovacie kreslo a po dobrej skusenosti som doplnila aj na dvojsedacku. Bezovou farbou sa nic neda pokazit. Farbou doplnkou okamzite zmenim vzhlad izby. Cena je dost vysoka ale dost casto prave tieto potahy ponukaju v zlavnenej cene. Udrzba je rychla a lacna.

    elastické poťahy na gauč

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.