Zavrieť

Porady

Adobe Photoshop

Privítam skúsenosti s Adobe pri výtvarnom spracúvani ČB ilustrácií.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Rozalka Pozri príspevok
    .... hocikedy mi to "padne" alebo len vrtí a vrtí a vrtí ...
    ... niekedy odstráni problém nastavenie kompatibility - za pokus to stojí - dospieť možno dvoma spôsobmi:

    1. Right click on the Photoshop Icon, select properties form the drop down menu. Select the Compatibility tab, under "Compatibility Mode" click the "Run this program incompatibilty mode for" select from the down menu the operating system CS last ran stable under.

    Reboot Photoshop see if there's an improvement.

    2. Alternatively - Open the Control Panel and select Troubleshooting from the available options.Click on "Programs - Run programs made for previous versions of Windows". Select "Program Compatibility" and follow the instructions.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Stará téma, nový problém:
    doteraz som bez problémov používala AP CS v.8.0 s Win XP. Teraz mám Win 7 a AP štrajkuje - napr. ak chcem červené oči prekryť čiernou prostredníctvom "plechovka farby", buď mi prekryje len čiastočne, napr. tam, kde je rovnaká farba alebo program zlyhá.

    Poraďte, kde je problém?
    Ďakujem.

    noel.g je offline (nepripojený) noel.g

    noel.g
    vies preco mas pod svojim prispevkom len jednu odpoved, aj to taku, ktora odpovedou nie je? pretoze si sa opytal vseobecne - co je to spracovanie cb ilustracii? kontrast? velkost obrazku? prekryvanie vrstiev? nic konkretne - ja len tolko k tomu. pracoval som dlhe roky s Adobe Photoshop, kludne by som ti vedel poradit, no je to podobna otazka ako: mam pokazene auto, mozete mi poradit?

    noel.g je offline (nepripojený) noel.g

    noel.g
    Rozalka

    pises ze na XP ti bezal AP bez problemov a teraz s Win 7 mas problem, program kolabuje pripadne nefunguje spravne. nuz mrzi ma, ze ti to musim povedat,ale Tvoja verzia AP nie je kompatibilna s Win 7 aspon podla toho co som nasiel na webe - Operating System: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows 2000 Professional, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows XP Professional cize ten problem by mohol byt aj tam. Nemam skusenosti s Tvojou verziou AP, ale preco prekryvas cervene oci nastrojom plechovka farby? nie je tam v menu nastroj, ktory priamo sluzi na korekciu cervenych oci? CS verzie bu to uz mali mat...

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Ďakujem ti za pomoc, nenašla som veru nič také.
    Mám videokurz pre AP a tam som sa naučila s tou plechovkou (koliesko na to inkriminované miesto a potom ho prekryjem čiernou rôznej intenzity, potom s bielou doťuknem svetielka v očiach).
    Okrem tých očí mi nevyfarbuje správne ani iné časti, napr. ak chcem oblohu trochu omodriť, ak sú tam mráčiky, tie vynechá, hoci ja vyznačím napr. celý horizont.
    V ktorej časti menu by mala byť korekcia červených očí?

    scorp je offline (nepripojený) scorp

    Človek, sivý a fúzatý. scorp
    Korigovat cervene oci cez Adobe Photoshop je ako na tarovke odviezt kosik malin. Nic v zlom.

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    rozalka,
    daj hľadaj - návod Adobe Photoshop alebo - návod photoshop červené oči
    budeš mať rád za fúrik

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    noel.g Pozri príspevok
    Rozalka

    pises ze na XP ti bezal AP bez problemov a teraz s Win 7 mas problem, program kolabuje pripadne nefunguje spravne. nuz mrzi ma, ze ti to musim povedat,ale Tvoja verzia AP nie je kompatibilna s Win 7 aspon podla toho co som nasiel na webe - Operating System: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows 2000 Professional, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows XP Professional cize ten problem by mohol byt aj tam. Nemam skusenosti s Tvojou verziou AP, ale preco prekryvas cervene oci nastrojom plechovka farby? nie je tam v menu nastroj, ktory priamo sluzi na korekciu cervenych oci? CS verzie bu to uz mali mat...
    Našla som http://www.microsoft.com/windows/compatibility/windows-7/en-us/Details.aspx?type=Software&p=Adobe%20Photoshop%20C S&v=Adobe&uid=8&l=en&pf=1&pi=4&s=photoshop&os=64-bit
    a podľa tohto je Win 7 kompatibilný s AP CS8
    Ďakujem Evka, ale nejde len o červené oči, hocikedy mi to "padne" alebo len vrtí a vrtí a vrtí ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.