Zavrieť

Porady

Odosielanie údajov do soc. poist.

Ahojte. Robím v oberone. Vie mi prosím niekto poradiť ako postupovať pri elektronickom odosielaní údajov do sociálnej poisťovne. Neviem si s tým vôbec poradiť. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Enyma je offline (nepripojený) Enyma

    Enyma
    Ahoj, ja spracovavam mzdy v oberone - odoslat vykaz do socialnej poistovne je mozne cez subor - exportovat - socialna poistovna - mesacny vykaz to je vsetko co urobis v oberone. Potom sa prihlasis
    na stranke socialna poistovna do elektronickej podatelne - odoslanie -
    klines a zo svojho pocitaca v zlozke export z oberonu, ktory byva vacsinou
    na C: si vyberies zostavy a odosles. Ak by sa ti to nahodou nepodarilo
    napis - poradim potom aj cez telefon.


    Enyma

    Bebak76 je offline (nepripojený) Bebak76

    Bebak76
    Ahojte. Robim mzdy v Oberone.Chcela by som sa opytat, vo Februari mi zamestnanec doniesol zapocet, ze ma odpracovanych 25 rokov a 306 dni. Doteraz som mu nepripisala narok na 25 dni dovolenky, pretoze som nemala doklad. Ked som ho upozornila, tak ho konecne doniesol a chcela by som mu uz vo mzde za februar pripocitat narok na 25 dni, zial nijakovsky mi to nejde. V personalistike v karte pracovnika som mu do odpracovanej doby z predch.zamestnania zapisala roky a dni podla zapoctu, ale v naroku na dovolenku mam stale 20 dni. V programovych nadstaveniach mam tiez rozdelene do 15 odpr.rokov 20 dni a nad 15 odpr.rokov 25 dni. Netusim, kde je problem. Ak niekto robite v tomto programe, skuste mi poradit, kde je chyba.
    Moc dakujem.
    B.

    Odosielanie údajov do soc. poist.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.