Zavrieť

Porady

ako písať čestné vyhlásenie

Uvedomujem si, že je trošku mimo tém tejto poradne, ale vzhľadom na veľké množstvo rozhľadených ľudí, ktorí sa tu stretávajú, to skúsim...
Mám základnú predstavu, ako má vyzerať čestné vyhlásenie. Potrebujem však zaslať 6 čestných vyhlásení k žiadosti o zaradenie do výberového konania.
Ako? Každé na inom papieri? Všetky na jednom? Má niekto dobrý vzor?
Vie niekto pomôcť s formuláciou čestného vyhlásenia o bezúhonnosti?
Vopred ďakujem za podnetné príspevky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Evanka je offline (nepripojený) Evanka

    Evanka
    Podľa toho ako máš uvedené v podmienkach.
    Ak je napríklad požadované v podmienkach zaradenia dod VK čestné vyhlásenie o štátnom občianstve SR a o trvalom pobyte na území SR, bude na jednom vyhlásení. Ak sú ČV citované zvlášť, napr.
    - čestné vyhlásenie o tom, že je spôsobilý na právne úkony v plnom rozsahu,
    - čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti,
    tak každé napíš zvlášť.

    Gido je offline (nepripojený) Gido

    Gido
    A ak chceš aj vzor jednoduchého čestného vyhlásenia: (formu si uprav)
    Čestné vyhlásenie
    Podpísaný František Vyhlásený, nar. 1.5.1987, r.č. 870501/1615, trvale bytom Prvomájová 1, Ubľa, č. OP: SP 123546
    čestne vyhlasujem,
    že som sa nezúčastnil žiadnej prvomájovej manifestácii v období do roku 1989 a preto spĺňam podmienky na vykonávanie funkcie kontrolóra.
    V Ubli, dňa 1.5.2007
    podpis v.r. (podpísať - doporučuje sa overený podpis)
    Ahoj ako si si poradila s tými čestnými vhláseniami? ja potrebuje č.v. o spôsobilosti na právne úkony a o zdravotnej spôsobilosti na vykonávanie štátnej služby.

    _iza_ je offline (nepripojený) _iza_

    _iza_
    Potreboval by som sformulovať písomného vyhlásenia pre odkúpenie pozemku na stavbu garáže. Toto vyhlásenie a ponuka by mali obsahovať tieto body.

    MESTO ...... vypisuje verejnú obchodnú súťaž v zmysle Obchodného zákonníka § 281 a násl. na odpredaj týchto nehnuteľnosti, pozemkov na výstavbu garáží:

    1. Lokalita č. 1
    2. Lokalita č. 3
    3. Lokalita č. 4
    4. Lokalita č. 5
    5. Lokalita č. 6

    6. Lokalita č. 7

    7. Lokalita č. 8

    Podmienky a kritéria podania ponuky na odkúpenie pozemku:
    Záujemca predloží písomné vyhlásenie, v ktorom uvedie pravdivé informácie o tom, že:
    • má trvalý pobyt na území mesta .......
    • vylúči, že vlastní, alebo je spoluvlastníkom garáže, prípadne pozemku na výstavbu garáže na území mesta ......
    • potvrdí, že nemá evidované nedoplatky voči mestu k 31.12.2007
    • potvrdí, že je vlastníkom osobného motorového vozidla (doloží fotokópiu technického preukazu)
    • súhlasí s kúpnou cenou min. 800,- Sk/m2
    • v lehote do 14 dní po podpísaní kúpnej zmluvy jednorázovo uhradí kúpnu cenu na účet mesta a zaplatí 2000,- Sk za podanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľnosti
    • po uzatvorení zmluvy o kúpe pozemku, skolauduje garáž do dvoch rokov
    • o pozemok na výstavbu garáže môže žiadať iba fyzická osoba – občan, nie firma

    Za formuláciu tohoto písomného vyhlásenia vopred ďakujem.

    DJJonny je offline (nepripojený) DJJonny

    DJJonny
    ahojte potreboval by som poradit ako ma vyzerat cestne vyhlasenie na reklamaciu tovaru, kedze potrebujem nieco reklamovat a stratil som blocek, no podla zakona mozem namiesto neho dolozit aj cestne vyhlasenie, no nvm ako ma vyzerat. mohol by mi niekto napisat vzor? dopredu pekne dakujem.

    ako písať čestné vyhlásenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.