Zavrieť

Porady

DVD rekordér

Má niekto praktické skúsenosti alebo robí v tej oblasti a vie poradiť aká značka DVD rekordéra je najlepšia ? V rádii dávali cca pred pol rokom v relácii spotrebiteľský test výrobkov. Boli tam porovnávané DVD v približne rovnakej cene a porovnávali ich technické parametre.
A mylím že panasonic im vyšiel ako najlepší.
Usporiadat
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

Ja sa v tom nevyznám, ale v minulosti som videla test magazín. Skús ho pozrieť - možno ti pomôže.

http://stv.livetv.sk/tvarchive//vide...6&prog=TESTMAG
Naposledy upravil judita1971 : 04.05.07 at 17:36
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

judita1971 Pozri príspevok
Ja sa v tom nevyznám, ale v minulosti som videle test magazín. Skús ho pozrieť - možno ti pomôže.

http://stv.livetv.sk/tvarchive//vide...6&prog=TESTMAG
Juditka ďakujem tak asi toto som pozeral
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Keď sme rozmýšľali nad DVD rekordérom, kamarát, ktorý pracuje v tejto oblasti, nám doporučil Panasonic
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Súhlasím, idem zanedlho kupovať tiež DVD rekordér s HDD, momentálne sa mi javí ako najlepší Panasonic EH57EP-S, ktorý má aj HDMI vstup (ocenia majitelia LCD a plazmových TV-ale bude mať význam až po nábehu digitálneho vysielania). Tento rekordér je možné kúpiť v netovom obchode hej.sk za 13.646 Sk (inde je za 15.990 Sk).
0 0
LubosP LubosP

LubosP je offline (nepripojený) LubosP

pozrite sa tiez na produkty firmy Manta, maju velmi dobre hodnotenia a su uz aj na slovensku
www.manta.sk
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Chcela som kúpiť kamarátke videokazetu akú mám doma aj ja a predavač ma zarazil odpoveďou, že dnes už všetko ide na DVD , že videopásky sú už minulosťou. Tak sme začali rozmýšľať doma o tom, že by sme sa teda zmodernizovali .Priznám sa , že toto nie je zrovna moja parketa a tak sa chcem opýtať. Doma video najviac využívame na to, že si nahráme z televízora niečo, čo zrovna nemôžeme pozerať. Dá sa to robiť aj na DVD rekordéri ?
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
DanielaSĽ Pozri príspevok
Chcela som kúpiť kamarátke videokazetu akú mám doma aj ja a predavač ma zarazil odpoveďou, že dnes už všetko ide na DVD , že videopásky sú už minulosťou. Tak sme začali rozmýšľať doma o tom, že by sme sa teda zmodernizovali .Priznám sa , že toto nie je zrovna moja parketa a tak sa chcem opýtať. Doma video najviac využívame na to, že si nahráme z televízora niečo, čo zrovna nemôžeme pozerať. Dá sa to robiť aj na DVD rekordéri ?

Áno, Danka, dá sa to robiť, a ak máš DVD rekordér s harddiskom (HDD), nemusíš nahrávať na DVD, ale rovno na tento harddisk a po pozretí to môžeš zmazať.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ďakujem Tono, takže sa môžem zmodernizovať..... Mohla by som sa teda zamerať na taký - aký spomínaš vo svojom vyššie uvedenom príspevku?
Naposledy upravil DanielaSL : 06.05.07 at 07:39 Dôvod: doplnenie
0 0
LubosP LubosP

LubosP je offline (nepripojený) LubosP

ajobs Pozri príspevok
Áno, Danka, dá sa to robiť, a ak máš DVD rekordér s harddiskom (HDD), nemusíš nahrávať na DVD, ale rovno na tento harddisk a po pozretí to môžeš zmazať.
a nielen to, DVD rekorder s harddiskom sa da vyuzit na ovela zaujimavejsie veci,
napr. pozeras film priamo v telke a zrazu ti pride navsteva alebo si potrebujes odskocit, tak spustis nahravanie, o 20 min sa napr. vratis a pustis si ten film dalej - cize pozeras ho uz z hardisku od toho momentu kde si prestala a on sa sucasne z telky nahrava dalej cize ti ho vlastne pozeras priamo s tym casovym posunom co si nebola pri telke - uplne super
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

LubosP Pozri príspevok
a nielen to, DVD rekorder s harddiskom sa da vyuzit na ovela zaujimavejsie veci,
napr. pozeras film priamo v telke a zrazu ti pride navsteva alebo si potrebujes odskocit, tak spustis nahravanie, o 20 min sa napr. vratis a pustis si ten film dalej - cize pozeras ho uz z hardisku od toho momentu kde si prestala a on sa sucasne z telky nahrava dalej cize ti ho vlastne pozeras priamo s tym casovym posunom co si nebola pri telke - uplne super
Daniela, presne tak ako všetci popísali. Má to len jednu nevýhodu - cenovú.

VCR zoženieš aj pod 4 tisícky, ale DVD rekordér s HDD ťa vyjde zhruba raz toľko a viac (záleží od značky). Ale za tie peniaze to stojí, ak sa rozhoduješ medzi týmito dvomi zariadeniami.
0 0
MajaV MajaV

MajaV je offline (nepripojený) MajaV

ajobs Pozri príspevok
Súhlasím, idem zanedlho kupovať tiež DVD rekordér s HDD, momentálne sa mi javí ako najlepší Panasonic EH57EP-S, ktorý má aj HDMI vstup (ocenia majitelia LCD a plazmových TV-ale bude mať význam až po nábehu digitálneho vysielania). Tento rekordér je možné kúpiť v netovom obchode hej.sk za 13.646 Sk (inde je za 15.990 Sk).
Na hej.sk je od 07.05. do 20.05.07 akcia - doprava zdarma. Platí na celý sortiment.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ďakujem za vaše rady, už som teda rozhodnutá....ja radšej si priplatím, ale nech mám výrobok, ktorý za niečo stojí a hlavne ho využijem. Nakoľko my doma video najviac využívame na nahratie vecí z televízora , ktoré sme nemohli pozerať. Lenže teraz rozmýšľam, čo potom s kazetami, ktoré máme doma? Nemáme ich veľa, akurát deti zo stužkových, nejaké z dovoleniek...dá sa ich potom nejako prehrať na DVD alebo musím kvôli nim držať aj video?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Danka dá sa video nahrať do PC a potom na dvd. Stačí výkonný PC a soft.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Tak už ho mám doma /panasonic/ ešte trošku treba "pomaturovať" pri nastavení.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Janko tak sa teším s tebou...potom keď kúpim ja, naučíš to aj mňa....
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Manual Pozri príspevok
Tak už ho mám doma /panasonic/ ešte trošku treba "pomaturovať" pri nastavení.
Ktorý typ si kúpil? Ja si brúsim zuby na Panasonic DMR-EH57EP.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Chobot Pozri príspevok
Ktorý typ si kúpil? Ja si brúsim zuby na Panasonic DMR-EH57EP.
DMR-EH55 ten jednoduchší, funguje parádne, ešte čo-to poštudovať a nastaviť, ale aj tak "normálny" človek všetky funkcie nevyužije.
Naposledy upravil Manual : 10.05.07 at 10:15
0 0
LubosP LubosP

LubosP je offline (nepripojený) LubosP

lenkak Pozri príspevok
Danka dá sa video nahrať do PC a potom na dvd. Stačí výkonný PC a soft.
ide to bez problemov aj priamo, pripojis video k DVD pustis video a na DVD nahravanie
0 0
sunborn sunborn

sunborn je offline (nepripojený) sunborn

ako je to u DVD rekorderov s nastavenim nahravania programu? Da sa tam nastavit aby v tom co ti nahra na HDD resp. priamo na DVD neboli reklamy? Ti co uz su vlastnikmi takychto zariadeni aka je kvalita nahravky?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

sunborn Pozri príspevok
ako je to u DVD rekorderov s nastavenim nahravania programu? Da sa tam nastavit aby v tom co ti nahra na HDD resp. priamo na DVD neboli reklamy? Ti co uz su vlastnikmi takychto zariadeni aka je kvalita nahravky?
Myslím, že toto Ti zatiaľ DVD rekordér nespraví (aspoň nie tie u nás dostupné, teda neviem o tom). To by si si musel potom sám upraviť ten videozáznam - vystrihať reklamy, aby Ti zostal len samotný film.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať