Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zhoda náhod - nenamýšľaj si, že sme spriaznené duše .
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

... ja viem, ze sme
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

willma Pozri príspevok
fajnéééé je 8:30 a drsr stále nič - asi chcú aby sme cez víkend konečne makali na niečom inom ako na daňových.

Kto Vám bráni zobrať si písané tlačivo a VYPLNIŤ ho ????

Ja zakaždým DP vypisujem RUČNE a zakaždým bolo plne akceptované, neboli žiadné námietky.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Indeed Pozri príspevok
Kto Vám bráni zobrať si písané tlačivo a VYPLNIŤ ho ????

Ja zakaždým DP vypisujem RUČNE a zakaždým bolo plne akceptované, neboli žiadné námietky.
Ked ich ma niekto vypisat niekolko desiatok, tak uz je to asi trosku vacsi problem.
Doba ide dopredu a preco sa my mame vracat v case.
Ja ich nastastie vypisujem v SW a je to naozaj velka pomoc.

Navyse na drsr.sk su aj ine formulare ako DP a tiez ma rozculovalo, ze sa tam nedalo dostat, ale zachranila ma porada a Oriana
Naposledy upravil nika.sum : 26.03.11 at 22:25
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Nika, treba ísť už spať, aj čas sa posúva, aj drsr stále nejde....ráno sa snád umúdria....dnešný deň ma presvedčil, že im nenechám ani len jediný cent, ktorý by som inak oželela. Nezaslúžia si to !
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

nika.sum Pozri príspevok
Ked ich ma niekto vypisat niekolko desiatok, tak uz je to asi trosku vacsi problem.
Doba ide dopredu a preco sa my mame vracat v case.
Ja ich nastastie vypisujem v SW a je to naozaj velka pomoc.

Navyse na drsr.sk su aj ine formulare ako DP a tiez ma rozculovalo, ze sa tam nedalo dostat, ale zachranila ma porada a Oriana
a aj informácie ohladne zaplatenia daní sú tam....
a kadečo iné, o čom nenávštevník ani len netuší....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

a nende a nende
a to Indeed: nie som účtovník a je pre mňa dosť veľkou pomocou, keď niektoré kolonky spravia automatický výpočet. A za ďalšie prečo by som nemala využívať technické možnosti, voľakedy sa bývalo na stromoch , a pred varením bolo treba dreva narúbať...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stále nejde.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Indeed Pozri príspevok
Kto Vám bráni zobrať si písané tlačivo a VYPLNIŤ ho ????

Ja zakaždým DP vypisujem RUČNE a zakaždým bolo plne akceptované, neboli žiadné námietky.
Kto, čo bráni?
1. Zamknuté dvere na daňových úradoch.
2. V obchode sa neberú, ale sa za ne platí.
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Dievčatá a chlapci rozum. Štát iba chce aby sa nezastavil tok peňazí lebo:
Malý živnostník si už pomaly dokáže vypísať Daňové priznanie sám na portáli, ale keďže ručne je to horšie a aby nezabudol vyplniť nejaký riadok požiada účtovníčku, ktorej bude musieť zaplatiť. A máme príjmy=dane. U väčšej firmy, kde potrebujeme vyplniť aj výkazy a portál nejde a nejde, začneme zvažovať, že pokiaľ máme software, ktorý nám nevypľuje výkazy, začneme zvažovať, že si kúpime nový program a začneme podporovať programové firmy. Príjmy=dane. A tak sa tok peňazí nezastaví. Nikto síce nikomu nezaplatí ale peniaze sa točia. Resp.skončia na DU. Už mi riadne šibe. Aj keď v nedeľu asi to ťažko pôjde.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Lenže štát ráta s nejakými príjmami z daní k 31.3., dokedy majú byť zaplatené. Lenže teraz, keď majú takýto bordel, oveľa viac firiem, či už PO alebo FO, zašle oznámenia o odklade podania daňového priznania, čím sa im predĺži aj lehota na zaplatenie dane.
Veľká vďaka dobrým dušiam z Porady, ktoré sem povkladali odkazy na platné tlačivá.
Aj tak mám sto chutí odložiť podanie DP až na 30.6. - štát si dáva na čas, prečo by si aj daňovník nemohol dať načas?
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

To máš pravdu Lívia, niežeby som bola popanetá ale vypísovať prílohy ručne to radšej ozaj odklad.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
srska Pozri príspevok
dú za to nemôže - prevádzkovateľom portálu je dr sr
Čert alebo diabol.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dneska večer a v noci mi držte palce, máme také menšie stretnutie zo základky, naposledy to dopadlo dosť zle, keď som sa ráno ledva doterigal domov, tak dúfam, že dnes dojdem v pohode a bez problémov a že nebudem potrebovať niečiu pomoc prísť domov...
tak ako si dopadol, moja dcéra nemala ani stretávku a bola to riadna "zverina" tá sa strieskala tak, že som bola z toho takže dnes tichá domácnosť, ale aby som nebola krkavčia matka tak jej spravím vývar-veľmi silný. tie dnešné dievčatá-pre mňa nepochopiteľné.
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Tu ani nejde o problém vypísať to ručne, že by sa nám nechcelo, ale prepočítavať súčtové polia na klakulačke, zaokrúhlovať výsledky, aby aj medzisúčty aj súčty polí boli správne, no....ved nech si to prispievateľ vyskúša a ten čas, čo sa tým zabije....Samozrejme, že treba vedieť a my aj vieme, čo do ktorého políčka treba zapísať, to nie je o pohodlnosti alebo neschopnosti, tiež som pred niekolkými rokmi vypisovala ručne, ale tu ide o praktickú stránku veci a ja rozhodnie nie som masochista. Takže buď alebo Oznámenie o odklade Vždy lepšie ako pokuta za nepodanie....najmä pri tých stratových firmách, kríza ešte neskončila, to len štatistiky vyskakujú, ale o tom už na Porade bola debata
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
tak ako si dopadol, moja dcéra nemala ani stretávku a bola to riadna "zverina" tá sa strieskala tak, že som bola z toho takže dnes tichá domácnosť, ale aby som nebola krkavčia matka tak jej spravím vývar-veľmi silný. tie dnešné dievčatá-pre mňa nepochopiteľné.
Nakoniec to dopadlo OK, až na to, že okrem jedného učiteĺa- nedošiel ani jeden chalanisko-takže som tam bol sám so samými ženami...,troška nepríjemná situácia, ale OK...

Doma som bol pomerne rýchlo , o 3.30 hod jak na koni( a to už po novom čase )-už sa teším na letnú akciu na jazere...
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

To si tak utekal pred tými dievčatami, že išiel "jak" na koni ?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivenka Pozri príspevok
To si tak utekal pred tými dievčatami, že išiel "jak" na koni ?
no veru utekal, utekal- pre istotu...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
tak ako si dopadol, moja dcéra nemala ani stretávku a bola to riadna "zverina" tá sa strieskala tak, že som bola z toho takže dnes tichá domácnosť, ale aby som nebola krkavčia matka tak jej spravím vývar-veľmi silný. tie dnešné dievčatá-pre mňa nepochopiteľné.
..

..mojuš, ty si dobrá matka...ja som bola mrcha, keď môj najstarší syn prvý (a aj posledný) krát prišiel domov v stave "euforie", otočila som ho vo dverách a poslala do pivnice spať!..chcel so mnou aj diskutovať, ale nebolo o čom!..vyspal sa teda na ponku v pivnici a odvtedy nikdy viac nepotreboval "spríjemniť Náladu...a muselo to byť kruté, lebo ani ostatní dvaja ...dodnes sa to nesie ako výstražný trojuholník, keď príde na pretras alkohol..
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mohol by mi niekto, prosím vás,vysvetliť- ale fakt ako pre debilov, prečo????? mi na šuťáku vypisuje "posting in progress?..
..lebo som z toho depresívna, niečo napíšem, idem niekomu odpovedať a koniec, pošta v prd*li a vyzerám ako šišinonapipinu...a načítava donemot

Riškooo, teba sa týka moja otázka!..hlavne teba, mojko!..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať