Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kazu Pozri príspevok
A kto ťa scápal, tatko?
Ale nie, to by vobec nepomohlo a tatko to veľmi dobre vedel, že by hneď prišlo k reakcii a bol by tu druhý černobyľ- práveže on na to išiel rozumne, všetko riešil viacmenej diplomatickou cestou, motiváciou- bitkou nikdy, to by nepomohlo i keď viackrát sa stalo, že bolo k tomu velmi blízko- ani sa mu nečudujem, ked ma niekedy policajti v nedeľu večer doviezli zo Slovana z futbalu domov, že som po policajtoch hádzal kamene a rozbíjal autobus hráčov Spartaku Trnava ,

A na mňa oveľa vic zaposobilo, keď sa so mnou porozprával, vysvetlil mi, že ak chcem niekam ísť dopredu a niečím byť v živote, že to takto nepojde...

A ja tiež teraz bohvieako niesom na bitku, svoje deti nebijem, tiež sa snažím ísť na nich diplomaticky- hučať to áno, to hučím na celý panelák ale biť nie- raz sa to stalo a malý stano sa zachoval presne ako by som sa zachoval ja vtedy pred 20 rokmi - prišiel a hovorí- oco, ešte si prosím dostať bitku...
Takže bitka nikdy nič v živote nevyriešila a ja moc nejsom na to... a najma deti by sa nemali podľa mňa vobec biť- nieje to k ničomu a ked si niekto myslí opak, tak sa len mýli...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..tatko ho len tak preventívne..ostatné nechal na život..ten občas vie capnúť dosť silno...
pepsi má teraz 100 bodov...
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Stando, ty sa nezdáš ... Kto by to do teba povedal, že ty taký "bitkár"...
0 0
Laura1 Laura1

Laura1 je offline (nepripojený) Laura1

žena v "najlepšom veku" čerstvá stará mama ...viac
Môj konateľ si objednal pre svoju manželku kyticu k meninám u známeho v kvetinárstve, kyticu doručili, ale nakoľko dopredu nezadal cenu, kytica bola väčšia, ako si to predstavoval, nevošla do žiadnej vázy – len do vedra!!– cca 20 ruží a 20 gerbier - Bol z toho zhrozený, síce ju zaplatil, ale tvrdil, že jeho žena si takú kyticu k meninám nezaslúži. Oznámil mi, že ja – účtovníčka si tú kyticu zaslúžim viac / aj za moje nadštandardné služby/ a chce mi ju venovať. Podľa mňa to bolo nevhodné a prehovárala som ho, nech ju daruje predsa manželke.
Jeho manželka je dcéra mojej kamarátky a poznala som ju skôr ako konateľ, okrem toho kočka robí u nás vo firme. Fakt mi to bolo nevhodné, že pôjdeme domov všetci spolu /mali ma odviezť autom, nakoľko s kyticou by som nevošla do autobusu/, mňa vysadí doma s kyticou a pôjdu ďalej.
Som zvedavá na Váš názor, ako som sa mala zachovať.
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

That is the question !
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Aky ma vzťah zo svojou manzelkou neriesim, ale paci sa mi ze vie ocenit vasu pracu. Ale asi mal dat kyticu manzelke a Vam mal dat nejake odmeny.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no ja som za to, aby si si kyticu zobrala,ak šéf povedal, že si ju zaslúžiš viac..asik vie , prečo to povedal-robíš mu predsa účto..a to je veľmi dôležité, aby mal pocit, že všetko je oki...
..ešte sa môžeš aj rozdeliť-pol na pol..nech nejde domov s holými rukami..no..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
nika-sun- súhlas..aj tak by sa dalo...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ále čo! Laura1 dostane kyticu, pán dostane preplatok dane a kúpi manželke kožuch - a je to!
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

no ...keby sa, božechráň, takéto niečo stalo mne, že by si šéf chcel "uctiť" moju prácu kyticou, ktorá bola pôvodne určená pre jeho ženu ... mám obavu, že by som mu ňou tresla po hlave ...
Naposledy upravil janka67 : 02.04.11 at 14:46
2 0
Laura1 Laura1

Laura1 je offline (nepripojený) Laura1

žena v "najlepšom veku" čerstvá stará mama ...viac
OK, tak už viete, ako to dopadlo, krásna kytica bola zničená - možno, keby som tušila,ako to dopadne, radšej by som ju prijala! Tie kvietky za to nemôžu.
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Dav Pozri príspevok
Skoro som to nepredýchala - prišlo mi vyúčtovanie plynu na 250 a nie na 22 kubíkov a vysoká záloha....že odpočet odhadom..... Našťastie pani na zákazníckej linke bola ZLATÁ a spísali sme reklamačný protokol a zmenili výšku záloh.
Tak v mojom rebríčku 1. apríl! vedie SPP
Mne prislo tiez vyuctovanie a skoro som tomu nechcela verit, lebo furt len nedoplatky a tu ze preplatok, ale skoda, ze len 82 centov..no a 82 kubikov moj sb spalil na varenie..cely stastny, ze nedoplacame..no marhy jedny aj tak mi zalohu zvysili o jedno euro...
..no a tak co s tym velkym preplatkom......vyslo mi to na dve ruske zmrzliny a tak aj bobinko si pochutnal, dostal oplatku aj vylizal misku..
2 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aj nam prisla vyuctovacia faktura. Stav plynomeru k 1.1.2011 "odhadli" aj napriek tomu, ze som cloveku, ktory bol vo februari odpisovat plynomer, povedala, aky bol stav. Pochopitelne, ze oni odhadli v starom roku spotrebu o cca 100 m3 nizsiu a teda v novej vyssej cene v tomto roku vyssiu. Napisala som mailom reklamaciu, slubili, ze sa nou budu zaoberat a do 30 dni mi oznamia vysledok svojho setrenia. Rozdiel je sice len okolo 5 Eur, ale aj to su peniaze.
3 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Laura1 Pozri príspevok
Môj konateľ si objednal pre svoju manželku kyticu k meninám u známeho v kvetinárstve, kyticu doručili, ale nakoľko dopredu nezadal cenu, kytica bola väčšia, ako si to predstavoval, nevošla do žiadnej vázy – len do vedra!!– cca 20 ruží a 20 gerbier - Bol z toho zhrozený, síce ju zaplatil, ale tvrdil, že jeho žena si takú kyticu k meninám nezaslúži. Oznámil mi, že ja – účtovníčka si tú kyticu zaslúžim viac / aj za moje nadštandardné služby/ a chce mi ju venovať. Podľa mňa to bolo nevhodné a prehovárala som ho, nech ju daruje predsa manželke.
Jeho manželka je dcéra mojej kamarátky a poznala som ju skôr ako konateľ, okrem toho kočka robí u nás vo firme. Fakt mi to bolo nevhodné, že pôjdeme domov všetci spolu /mali ma odviezť autom, nakoľko s kyticou by som nevošla do autobusu/, mňa vysadí doma s kyticou a pôjdu ďalej.
Som zvedavá na Váš názor, ako som sa mala zachovať.
myslím si,že si urobila dobre,ak si ju nezobrala.Šéf pravdepodobne nechcel oceniť tvoje zásluhy pre firmu,skôr si riešil problém s manželkou cez teba.
Rozmýšľala si nad tým,čo by si povedala jeho manželke,ak by sa ťa spýtala,odkiaľ máš takú krásnu kyticu?
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Dnes, 03:40 PM
Ále čo! Laura1 dostane kyticu, pán dostane preplatok dane a kúpi manželke kožuch - a je to! ..

..no vidíš, fčuľ Laura nebude mať nič a manželka aj tak dostane, čo chce...
0 0
Laura1 Laura1

Laura1 je offline (nepripojený) Laura1

žena v "najlepšom veku" čerstvá stará mama ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
myslím si,že si urobila dobre,ak si ju nezobrala.Šéf pravdepodobne nechcel oceniť tvoje zásluhy pre firmu,skôr si riešil problém s manželkou cez teba.
Rozmýšľala si nad tým,čo by si povedala jeho manželke,ak by sa ťa spýtala,odkiaľ máš takú krásnu kyticu?
Však preto som kyticu neprijala - šéfova posledá otázka znela: beriete si ju?... Ja som dúfala, že to myslel tak, že ak nie, tak ju dá predsa žene... ale o ju DODUPAL!!!
Mimochodom, všetko je v poriadku, o tom incidente vôbec nehovoríme. Hlavne som bola zvedavá na Vaše názory.
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

lujza.j Pozri príspevok
Stanko ak je 1975 tvoj rok zrodu tak ty máš za 14r 50-siatku
Páni,teraz som si to uvedomila,akú ja mám starú nevestu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mňa dnes potešilo, že moj chlap mi konečne vymenil v mojej káre olej
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Sa mi dnes stalo ,ma rozosmialo......sa ma pýtala aké buchty lúbite ,makové lekvárové,tvarohové ?......odpovedal som ,že všetky druhy ...dobre tak vám spravím salámové s borovičkou.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
mňa dnes potešilo, že moj chlap mi konečne vymenil v mojej káre olej
a prečo som si myslel, že olej do auta si bežne meníš sama pred činžákom?-asi som si zle myslel...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať