Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

janka67 Pozri príspevok
no ...keby sa, božechráň, takéto niečo stalo mne, že by si šéf chcel "uctiť" moju prácu kyticou, ktorá bola pôvodne určená pre jeho ženu ... mám obavu, že by som mu ňou tresla po hlave ...
No neviem, pozerám, že tam máš pod príspevkom aj súhlasy aj užitočné, ale ja mam teda opačný názor- vobec nevidím nič zlé na tom, že by si ju dostala "až" ako druhá- však je to normálne, že v prvom rade sú manželky až potom ostatné ženy- mňa by skorej nemilo prekvapilo, keby tú kyticu kúpil napr. tebe ako prvej, to by bolo zvláštne- si myslím, že keby sa ti to stalo, že by si dostala kyticu do ponuky až po manželke,tak kludne by si ju mohla zobrať a nemyslím si,že by to bolo niečo na božechráň... a najma keby sa vyjadril, že si ju viac zaslúžiš ako manželka- však to je pocta ako hovado...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Laura1 Pozri príspevok
Môj konateľ si objednal pre svoju manželku kyticu k meninám u známeho v kvetinárstve, kyticu doručili, ale nakoľko dopredu nezadal cenu, kytica bola väčšia, ako si to predstavoval, nevošla do žiadnej vázy – len do vedra!!– cca 20 ruží a 20 gerbier - Bol z toho zhrozený, síce ju zaplatil, ale tvrdil, že jeho žena si takú kyticu k meninám nezaslúži. Oznámil mi, že ja – účtovníčka si tú kyticu zaslúžim viac / aj za moje nadštandardné služby/ a chce mi ju venovať. Podľa mňa to bolo nevhodné a prehovárala som ho, nech ju daruje predsa manželke.
Jeho manželka je dcéra mojej kamarátky a poznala som ju skôr ako konateľ, okrem toho kočka robí u nás vo firme. Fakt mi to bolo nevhodné, že pôjdeme domov všetci spolu /mali ma odviezť autom, nakoľko s kyticou by som nevošla do autobusu/, mňa vysadí doma s kyticou a pôjdu ďalej.
Som zvedavá na Váš názor, ako som sa mala zachovať.
zaváhala si- jednoznačne ide po tebe- mala si sa s ním troška pohrať, čo by bolo ďalej...
0 0
Laura1 Laura1

Laura1 je offline (nepripojený) Laura1

žena v "najlepšom veku" čerstvá stará mama ...viac
Absolútne mimo!!Stanislav! Tvoja poznámka bola fakt typická od chlapa! Keby išlo o niečo podobné, určite by som sem nepísala!Prepáč!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ale Laura, nejeduj sa,máriško, ty nerozumíš žertu?..
0 0
Laura1 Laura1

Laura1 je offline (nepripojený) Laura1

žena v "najlepšom veku" čerstvá stará mama ...viac
ok, ak to malo byť zo srandy.....ale keď šéf skákal po kytici, do smiechu mi veru nebolo! -))
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
a prečo som si myslel, že olej do auta si bežne meníš sama pred činžákom?-asi som si zle myslel...
vieš čo, ale nemyslel si si zle, mizne mi voda vo vyrovnávacej nádržke a mávam vytečenú vodu pod autom, tak som nedávno usúdila, že mám deravý chladič, prečítala som si fóra na nete kúpila ten prášok čo sa sype do chladiča /riadne naštudovala návod/pre domom rozčapila kapotu a že idem si to opraviť /multifunkčná žena/ lebo môj chlap stále nemál čas sa nato pozrieť, že čo to vlastne je ale keď som videla pri zapnutom motore, že to nekape z chladiča tak som ten prášok tam nakoniec nenasypala do chladiča. potom sa konečne zobudil "pán bytný" a pozrel nato, že to je vodná pumpa.mimochodom keby to bol chladič tak by mi ho vymenil má taký, ale kedy by to bolo tak som sa nasr.la,že to zvládnem sama vodnú pumpu mi náš mechanik vymenil, ale aj tak mám občas nakapané pod autom a voda mizne nie z chladiča, ale z vyrovnávacej nádržky, ale nemám chuť kupovať novú vodnú pumpu, tak si budem radšej kontrolovať častejšie vodu.
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..páni, a to ja som si myslela, že to iba ja som hŕŕŕ do všetkej roboty..a lujzička tieeež!!...
..pripomenulo mi to čas, kedy som strašne chcela mať policu nad "futrami"...môj, vtedy ešte mangel, nie a nie sa dostrojiť na vŕtanie...tak som sa nas*ala, síce tá príklepová vŕtačka ma pekne potrmala, ale diery som si navŕtala...
..no, ako môj tatík hovorieval- urobené máš len to, čo si spravíš sama..a akú mal pravdu!!!...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Dnes, 01:30 PM
..páni, a to ja som si myslela, že to iba ja som hŕŕŕ do všetkej roboty..a lujzička tieeež!!...
..pripomenulo mi to čas, kedy som strašne chcela mať policu nad "futrami"...môj, vtedy ešte mangel, nie a nie sa dostrojiť na vŕtanie...tak som sa nas*ala, síce tá príklepová vŕtačka ma pekne potrmala, ale diery som si navŕtala...
..no, ako môj tatík hovorieval- urobené máš len to, čo si spravíš sama..a akú mal pravdu!!!...

Pepsi, toto je moje heslo inak tiež mám doma asi 4r hotové police do kuchyne, už len navŕtať asi keď sa veľmi naser..m, alebo sa na to vy......
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Laura1 Pozri príspevok
Môj konateľ si objednal pre svoju manželku kyticu k meninám u známeho v kvetinárstve, kyticu doručili, ale nakoľko dopredu nezadal cenu, kytica bola väčšia, ako si to predstavoval, nevošla do žiadnej vázy – len do vedra!!– cca 20 ruží a 20 gerbier - Bol z toho zhrozený, síce ju zaplatil, ale tvrdil, že jeho žena si takú kyticu k meninám nezaslúži. Oznámil mi, že ja – účtovníčka si tú kyticu zaslúžim viac / aj za moje nadštandardné služby/ a chce mi ju venovať. Podľa mňa to bolo nevhodné a prehovárala som ho, nech ju daruje predsa manželke.
Jeho manželka je dcéra mojej kamarátky a poznala som ju skôr ako konateľ, okrem toho kočka robí u nás vo firme. Fakt mi to bolo nevhodné, že pôjdeme domov všetci spolu /mali ma odviezť autom, nakoľko s kyticou by som nevošla do autobusu/, mňa vysadí doma s kyticou a pôjdu ďalej.
Som zvedavá na Váš názor, ako som sa mala zachovať.
Stanislav 1975 Pozri príspevok
zaváhala si- jednoznačne ide po tebe- mala si sa s ním troška pohrať, čo by bolo ďalej...
...he ...Stano ...čo myslíš ???

Mám aj ja k tomuto dať názor ????.....

Kua , šak tam je samá nahrávka na smeče ...

Že aký by som bol nevhodný , neužitočný a mimo témy ...
Naposledy upravil buchač : 03.04.11 at 15:33
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...he ...Stano ...čo myslíš ???

Mám aj ja k tomuto dať názor ????.....

Kua , šak tam je samá nahrávka na smeče ...

Že aký by som bol nevhodný , neužitočný a mimo témy ...
No Juraji, máš pravdu- radšej buď ticho- budeš nevhodný a nehodný ako ja...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....dnes som normálne v šoku "pán bytný" si išiel povysávať a poumývať svoju káru z vnútra, tam mu hovorím, že nech prebehne aj moju nato nastalo klasické niéééé a inéééé bla, bla bla nakoniec to dopadlo tak, že aj moja kára je z vnútra čistučká. prišiel domov a hovorí mi, že taká pekná, mladá žena a v aute ako v maštali dnes každopádne "pán bytný" ide na nejakých halucinogénoch, alebo žeby paranormálne javy
želám všetkým krásny nedelný večer
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no keby si bola začala komunikáciu-miláčik, ňu-ňu-ňu,muťuťu, lásočka,sdriečko- tak si to mohla mať bez toho pi*ungu...a bez pocitu, že fičí aj na niečom inom okrem teba..no..,.....

..aj tebe fajn večer...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
.....dnes som normálne v šoku "pán bytný" si išiel povysávať a poumývať svoju káru z vnútra, tam mu hovorím, že nech prebehne aj moju nato nastalo klasické niéééé a inéééé bla, bla bla nakoniec to dopadlo tak, že aj moja kára je z vnútra čistučká. prišiel domov a hovorí mi, že taká pekná, mladá žena a v aute ako v maštali dnes každopádne "pán bytný" ide na nejakých halucinogénoch, alebo žeby paranormálne javy
želám všetkým krásny nedelný večer
Ale toto sa už fakt nedááááááááááááááááááááá...š ak zemrem ...)....kuaáááááááá....






P.S.
Deň sa ešte neskončil ........zajtra očakávame hlásenie ....že ako prebiehalo to prebehnutie pána bytného po tej mladej a peknej ...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No Juraji, máš pravdu- radšej buď ticho- budeš nevhodný a nehodný ako ja...
teba nedobehne, ani keby ti bežal naproti!
alebo žeby to bolo naopak? a či o Japoncoch?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka Pozri príspevok
teba nedobehne, ani keby ti bežal naproti!
alebo žeby to bolo naopak? a či o Japoncoch?
...he .....tu nejde o to , že či dobehnem alebo nie ...respektíve predbehnem , či pôjdem japoncom alebo aj laponcom vopred , v ústrety jak nespútana rieka ...

A vôl Ty nebyť
Ako byť Stanislavom ...
To radšej otrokom ...




P.S.
Musím byť za slušného , šak som už starý otec ( dedko ).......
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...he .....tu nejde o to , že či dobehnem alebo nie ...respektíve predbehnem , či pôjdem japoncom alebo aj laponcom vopred , v ústrety jak nespútana rieka ...

A vôl Ty nebyť
Ako byť Stanislavom ...
To radšej otrokom ...




P.S.
Musím byť za slušného , šak som už starý otec ( dedko ).......
náhodou, už včera som písal- ja som dobrý chlapec, všetci to hovoria... :-), fanúšikov mám viac ako Palo Habera, naplnil by som ními plné štadióny, ponúkam vždy len kvalitu, žiadnu ľavotu- vtipný som ako anekdota od Slotu...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 03.04.11 at 21:56
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
Ale toto sa už fakt nedááááááááááááááááááááá...š ak zemrem ...)....kuaáááááááá....






P.S.
Deň sa ešte neskončil ........zajtra očakávame hlásenie ....že ako prebiehalo to prebehnutie pána bytného po tej mladej a peknej ...
..

..a myslíš, že dnes sa prebieha inak, ako za tvojich aktívnych, prebiehacích liet?..čo dnes potrebujú semafory, či ako?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
náhodou, už včera som písal- ja som dobrý chlapec, všetci to hovoria... :-), fanúšikov mám viac ako Palo Habera, naplnil by som ními plné štadióny, ponúkam vždy len kvalitu, žiadnu ľavotu- vtipný som ako anekdota od Slotu...
..

Stankoslav, musela som vyvetrať od tej samochvály...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a nefunguje mi šuťák, takže kávu si navarte sami...posting in progress..vraj..
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Mňa by veeeeľmi potešilo, keby úrady v SR raz a navždy vyjadrovali a ponímali dátumy rovnako

Manžel rušil živnosť, tak aby 01.04 už nebol SZČO. Na živnostenskom mu napísali dátum ukončenia podnikania 01.04.2011, lebo vtedy už nemôže podnikať (ešte mu pán na živnostenskom hovoril, že to sú také chytáky). Na sociálnej poisťovni to však vnímajú tak, že 01.04.2011 je ešte SZČO a povinné sociálne poistenie musí ešte zaplatiť za toho 01.04... Kocúrkovo....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať