Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Llívia Pozri príspevok
Dúfam, že je moja odpoveď dostatočne vyčerpávajúca.
Myslím, že nás to dostatočne vyčerpalo.
4 0
tweedle tweedle

tweedle je offline (nepripojený) tweedle

mna už nenormálne štve môj šéf, tak ja neviem čo skôr a on príde za mnou a opýta sa ma či nepoznám neaké kuchynské náčinie, ktoré chŕli oheň, že on včera pozeral TV paprika a spustí 30 minutý monológ o pudingu,,,,,,smiať sa či plakať,,,
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

tweedle Pozri príspevok
mna už nenormálne štve môj šéf, tak ja neviem čo skôr a on príde za mnou a opýta sa ma či nepoznám neaké kuchynské náčinie, ktoré chŕli oheň, že on včera pozeral TV paprika a spustí 30 minutý monológ o pudingu,,,,,,smiať sa či plakať,,,
smiať - s úsmevom to ide ľahšie ... prípadne mu povedz, že ak s tým monológom neprestane, začneš chŕliť oheň Ty - od jedu
0 0
tweedle tweedle

tweedle je offline (nepripojený) tweedle

minule som tiež počúvala ako musí byť v GRÓNSKU nádherne a, že do LÍBIE budú tento rok lacné zájazdy, že by sa tam oplatilo ísť,,,,tuším mu jeden zájazd kúpim
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..išla som si sem zanadávať, že zase mám na šuťáku "posting in progress", ale vidím že tu je ešte patologia..idem het...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Llívia Pozri príspevok
Odkiaľ máš takú istotu, že som v práci?
Môj otáznik za vetou, ktorou som sa pýtala, je dostatočným dôkazom, že nemám.
Aj tak ďakujem, pekný deň ti želám.
Idem ja po svojom.
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
tweedle Pozri príspevok
minule som tiež počúvala ako musí byť v GRÓNSKU nádherne a, že do LÍBIE budú tento rok lacné zájazdy, že by sa tam oplatilo ísť,,,,tuším mu jeden zájazd kúpim
..

...čo si?..vysvetli mu, že ten jeho monológ o pudingu ťa veľmi zaujal a za to, že si ho počúvala, by si si zaslúžila ísť kuknúť do Grónska, ako tam varia pudingy...oddych potrebuješ ty, nie on...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

marjankaj Pozri príspevok
Myslím, že nás to dostatočne vyčerpalo.
Nikto nenúti teba, Katiju, Marínu, ani nikoho ďalšieho čítať moje príspevky. Ak teba alebo iných ich čítanie vyčerpáva, nečítajte ich.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Llívia Pozri príspevok
Nikto nenúti teba, Katiju, Marínu, ani nikoho ďalšieho čítať moje príspevky. Ak teba alebo iných ich čítanie vyčerpáva, nečítajte ich.
Čo sa čertíš. Veď som s tebou súhlasil.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Llívia......každý si vyberáme svoju cestu životom a občas sa nám stáva, že sa nestíhame čudovať... ako na nás ľudia reagujú (keďže my to máme vo svojej hlave jasné)... nemám potrebu Ti vstupovať do svedomia... ...nedá mi však si len tak nepovzdychnúť... ...si sebavedomá...šikovná baba... so značnými vedomosťami a prehľadom, čo sa Ti uprieť nedá... škoda len, že si hádžeš polená pod nohy svojím neskroteným temperamentom... chcela by som Ti veriť, že sa vieš zo života tešiť aj inak... než mlátením hlava-nehlava vôkol seba... mne z toho vychádza, že si nevážiš seba... nie tých, čo máš potrebu skosiť........ ale koniec-koncov je to Tvoja voľba... ...vychutnávaj si, čo si vychutnať vieš......
4 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

marjankaj Pozri príspevok
Čo sa čertíš. Veď som s tebou súhlasil.
Ako si prišiel na to, že sa čertím?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Ajuška Pozri príspevok
Llívia......každý si vyberáme svoju cestu životom a občas sa nám stáva, že sa nestíhame čudovať... ako na nás ľudia reagujú (keďže my to máme vo svojej hlave jasné)... nemám potrebu Ti vstupovať do svedomia Nemáš prečo mi vstupovať do svedomia.... ...nedá mi však si len tak nepovzdychnúť... ...si sebavedomá...šikovná baba... so značnými vedomosťami a prehľadom, čo sa Ti uprieť nedá... škoda len, že si hádžeš polená pod nohy svojím neskroteným temperamentom... "Neskrotený temperament" si pridám do mojej zbierky označení, ktoré som vyfasovala na Porade za to, že som si dovolila mať iný názor a slepo nesúhlasiť s väčšinou.chcela by som Ti veriť, že sa vieš zo života tešiť aj inak...Ver si, čomu chceš, alebo čo sa ti hodí. Nepoznáš ma, nevieš, čo ma v živote teší a čo neteší. než mlátením hlava-nehlava vôkol seba... Jasné, mám iný názor, dokonca si ho dovolím povedať a obhajovať, tak je to mlátenie hlava-nehlava.mne z toho vychádza, že si nevážiš seba...nie tých, čo máš potrebu skosiť Nemám potrebu nikoho skosiť......... ale koniec-koncov je to Tvoja voľba... ...vychutnávaj si, čo si vychutnať vieš......
V texte.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Takže podľa správ na S1 urobila vláda živnostníkom ústupky, čo sa týka odvodov.

A debata Kaník - Ondrušek (?) o reforme II. dôchodkového piliera nepriniesla žiadne užitočné informácie.
0 0
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

Llívia Pozri príspevok
Nikto nenúti teba, Katiju, Marínu, ani nikoho ďalšieho čítať moje príspevky. Ak teba alebo iných ich čítanie vyčerpáva, nečítajte ich.
Ďakujem za skutočne mimoriadne hodnotnú radu. Ešte, že sem chodíš a poradíš.
Uź len to by mi tu chýbalo, aby som bola nútená niekoho príspevky čítať.
Čo sa mňa týka, zábavné príspevky v oddychových témach si niekedy prečítam, aj keď priznávam, že ma to sem tam vyčerpá.
Nevadí. Potom si dám zase pauzu. A je mi fajn.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Vo wikipédii http://sk.wikipedia.org/wiki/Brainstorming je toto:
Brainstorming (z ang. brain – mozog, ang. storm – búrka) je kreatívna metóda riešenia problémov založená na skupinovom riešení, ktorá má uľahčiť generovanie kreatívnej stratégie.
Podstatou je uvoľniť predstavivosť, fantáziu a obrazotvornosť, generovať nápady, vzájomne sa inšpirovať so snahou uplatniť sa a odstrániť zábrany.
Brainwriting je písomná forma brainstormingu. Nápady sa píšu do pripravených formulárov, ktoré pre vzájomnú inšpiráciu kolujú medzi účastníkmi (podobne aj delfská metóda).
Ak sa rieši problém odvodov živnostníkov, možno by stálo za to vyhľadať presnejšie pravidlá brainwritingu, dodržiavali ich a možno by sme viac rozumeli každému nápadu, či argumentu. Lebo asi každý má kus svojej pravdy, ale niekedy treba trošku myslieť aj na to staré a dobré, hovoriť je striebro, mlčať je zlato. Ajuška, dobre si to napísala, súhlasím s tebou absolútne. Llívia, je to škoda naozaj, lebo ty vieš veľakrát dobre zabojovať, aj si inteligentná, len sa mi zdá niekedy, že svoj temperament uvoľňuješ nesprávnym spôsobom.
3 0
Chokma Chokma

Chokma je offline (nepripojený) Chokma

Livia je nas.r.ata od vcera, myslim si, ze to suvisi s nasou vymenou nazorov v teme spojenou so Slobodou zvierat a ako vidim - noc bola dost kratka, aby ju to preslo. A neviem, ci ju tymto este viac nenastartujem... je mi to vsak jedno.
Tato tema je dost variabilna, tu mi aspon nik nebude moct nadavat, ze som mimo temy, juchuuu, ci uz budem mimo alebo len moj nazor nebude korespondovat s jeho. Jake dobre.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
potešilo ma, že sa máme veľmi dobre ,ak tu od rána riešime problém SZČO verzus zamestnanec a nič zložitejšie nás neťaží...
O chvíľu idem na pohreb ...zomrel syn / 21/ môjho bývalého kolegu, ktorý je momentálne tiež SZČO...a myslím,že ho trápi všeličo iné,len nie toto....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Llívia Pozri príspevok
Ako si prišiel na to, že sa čertím?
No až tak neviditeľné to zase nie je. Netreba byť ani jasnovidcom.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Llívia Pozri príspevok
Takže podľa správ na S1 urobila vláda živnostníkom ústupky, čo sa týka odvodov.

A debata Kaník - Ondrušek (?) o reforme II. dôchodkového piliera nepriniesla žiadne užitočné informácie.
Llívia - prečítal so všetky aj tvoje dnešné aj oponentské príspevky. v niečom máš pravdu. ale szčo to tiež nemajú ľahké.
mimochodom - si dnes od 07:15 do 13:20 PN, OČR alebo na pracovnej ceste?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

srska Pozri príspevok
Llívia - prečítal so všetky aj tvoje dnešné aj oponentské príspevky. v niečom máš pravdu. ale szčo to tiež nemajú ľahké.
mimochodom - si dnes od 07:15 do 13:20 PN, OČR alebo na pracovnej ceste?
Je účtovníčka asi na živnosť, alebo že by odpoludňajšia šichta.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať