Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

video1983 Pozri príspevok
ze kredenc ake to pekne slovo !
Jáj, to je slovník ešte z čias, keď neexistovali pojmy ako "kuchynské štúdio" či "svet kuchýň". To si človek kúpil obyčajný poctivý drevený kredenc, postavil ho do kuchyne a tam slúžil celé roky a kŕmil celé generácie...Videjko, Ty si síce ešte také mláďatko, ale z nejakého filmu pre pamätníkov by si si to mohol pamätať... Ovšem ak Ti niečo hovorí "film pre pamätníkov"...
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
a zas, mi dava na javo ze som ucho

ale ved pamatam si kredenc , len uz som to slovo dlhoooo nepocul preto mi to teraz pride smiesne KREDENC
my mame zatial len kuchynsku linku
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
a zas, mi dava na javo ze som ucho

ale ved pamatam si kredenc , len uz som to slovo dlhoooo nepocul preto mi to teraz pride smiesne KREDENC
my mame zatial len kuchynsku linku
..

..to preto, že ťa má rada, vieš!..

...linka či kredenec, účel je vždy rovnaký, furt sa pri tom musí stáť a variť..
...sa to a samo tu veru nefungujú...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž


no to ja viem, ja si sam varim, aj na linke aj na kredenci, dokonca som si robil tvarohovy struhany mnam
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..

..to preto, že ťa má rada, vieš!..

...linka či kredenec, účel je vždy rovnaký, furt sa pri tom musí stáť a variť..
...sa to a samo tu veru nefungujú...
... ále Pepsi, čo to tu táraš, však onehdá sa videjko verejne priznalo/vyznalo, že ide po Tebe! /téma "o pierkach"/
Alebo si sa ho už nebodaj nabažila?!
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

video1983 Pozri príspevok


no to ja viem, ja si sam varim, aj na linke aj na kredenci, dokonca som si robil tvarohovy struhany mnam
Videjko, a Ty nemáš doma takú nejakú "hadicu", aké má Pepsi doma dve? Keby Ti tak jednu poslala na výpomoc, žeby si ju voľačomu v kuchyni priučil...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ja som moment,slamenny vdovec,

no vela by som ju teda nenaucil , len to co mudre knihy kucharske pisu, vacsinou moj jedalnicek naplna jedlo z restavracie
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... ale však píšeš, že si si voľačo tvarohové strúhané robil... Pokiaľ to nebola maska na tvár, tak asik to bol koláč, nyje? A to si ani môj muž neurobí len tak, z dlhej chvíle a to sa ho tiež chystám opustiť...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
no spravil som mam aj foto D

aha tu
62193_443929553150_673053150_5093991_3515887_n.jpg  
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

...no toto ako maska na tvár veru nevyzerá... šikovné si Ty, videjko, šikovnééé... a aj odkvapkávač na rjad máš pjekný, vanilkový, či...? Sa ti hodí k tomu koláču...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
no taky nejaky vanilkovo zlty
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...vy dvaja tu jaký dialog vediete?..nemala by som žiarliť?..
..Oliw, ja teda by som , byť tebou, chlapa neopušťala..stihne sa na teba nalepiť nejaký menej zručný,ako tvoj a potom čo?..sa mi nesťažuj!!!potom..no..


..a mne sa páči aj slovo "sekretár"...babka mala úžasný, vyrezávaný...to sa už dnes tiež nepočuje...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
...vy dvaja tu jaký dialog vediete?..nemala by som žiarliť?..
..Oliw, ja teda by som , byť tebou, chlapa neopušťala..stihne sa na teba nalepiť nejaký menej zručný,ako tvoj a potom čo?..sa mi nesťažuj!!!potom..no..


..a mne sa páči aj slovo "sekretár"...babka mala úžasný, vyrezávaný...to sa už dnes tiež nepočuje...
Ale však to nie naozaj, len akože... A nie navždy, len na pár týždňov... Do kúpeľov ma dochtor našikoval... A by si sa čudovala, minule sme tak išli, per-pazucha, a on sa zrazu za nejakou obzerá... Tak sa ho pýtam, či aspoň nepočká, kým odídem... A on že nie, že to bude už neskoro, že koho si potom za 3 týždne narýchlo nájde... Nuž tak mu vravím, že to je teda pravda, keď mu 33 rokov trvalo, kým mňa našiel... Toľko mal totiž rokov, keď sa ženil...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Ale však to nie naozaj, len akože... A nie navždy, len na pár týždňov... Do kúpeľov ma dochtor našikoval... A by si sa čudovala, minule sme tak išli, per-pazucha, a on sa zrazu za nejakou obzerá... Tak sa ho pýtam, či aspoň nepočká, kým odídem... A on že nie, že to bude už neskoro, že koho si potom za 3 týždne narýchlo nájde... Nuž tak mu vravím, že to je teda pravda, keď mu 33 rokov trvalo, kým mňa našiel... Toľko mal totiž rokov, keď sa ženil...
..

..no , prehraboval veru dosť dlho,ale mal veľké šťastie, ty si dosť velké terno!...vypichni mu oči na ten čas, čo budeš na liečení..nech si nezvyká na okukovanie...
...aj fčul je to taká móda, tí moji tiež prehrabujú v babách a nie že by si nejakú prilepili a odpratali sa het...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... no ja zastávam teóriu, že radšej sa raz vydať/oženiť neskôr a dobre, ako viackrát a zle...
... a môj muž má vlastnú - že stačí aj polhodinu pred smrťou... Tak teraz neviem, že keď si ma bral, či sa už poberal na druhý svet a ja som ho zachránila, či čo... Ale je pravda, že aj v kóme už bol - ale to si zasa nepamätám ja, lebo som ho vtedy ešte nepoznala...
Naposledy upravil Oliwa : 04.07.11 at 13:59
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no ktovie, ako to má nachystané ten tvoj chlap!...ale dobre, že sa vieme zasmiať aj do vlastných radov!...ale ako víla záchranárka si lepšia ako celý bejvoč....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... no čo sa airbagov týka, tie by aj mohli byť, len ešte kde zohnať také plavky a figúru ako Pamela Anderson...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
na co plavky? to uz sa dnes nenosi
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...zaujímavé som dostala emailom...ani netreba cestovať...

http://www.virtualtravel.cz/pardubicky-kraj.html
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliwa Pozri príspevok
Ale však to nie naozaj, len akože... A nie navždy, len na pár týždňov... Do kúpeľov ma dochtor našikoval... A by si sa čudovala, minule sme tak išli, per-pazucha, a on sa zrazu za nejakou obzerá... Tak sa ho pýtam, či aspoň nepočká, kým odídem... A on že nie, že to bude už neskoro, že koho si potom za 3 týždne narýchlo nájde... Nuž tak mu vravím, že to je teda pravda, keď mu 33 rokov trvalo, kým mňa našiel... Toľko mal totiž rokov, keď sa ženil...
no Oli môj "pán bytný" odchádza dnes v noci do kúpeľného mesta za prácou len je to De
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať