Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...teraz tu u mňa číňan stavia fabriku..zobral kus lúky,a vraj 300 ľudí zoberie do práce..nemá pre nich bývanie, dochádzka z priľahlých miest je autobusom, ktorý vyjde nie menej ako 50-60€,práca v prostredí kde musí byť respirátor- jasné že len tie najlacnejšie,v stoji, 7 a pol hodiny,ak sa niečo pokazí, stiahne z platu..potrebuje roboty, neomylné, nie ľudí... ...čo budem viac písať?..ak sa odrátajú náklady na cestovné a stravu, za čo robia tí ľudia?..a zmluva na dohodu..čili nič...

..keď som teraz bola chvíľu zamestnaná, kontrolovali sme preklápače na spätné zrkadlá do áut..posielali nám výrobu z Írska,kde to ľudia za tie malé peniaze odmietli robiť...12€ na deň...
...som zvedavá, dokedy budeme takí-.......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
1Dara Pozri príspevok
dam to sem aj ked by to skorej slo do srandiciek

.

..noooooo..tak to je sto bodov!....
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
pepsikova Pozri príspevok
...teraz tu u mňa číňan stavia fabriku..zobral kus lúky,a vraj 300 ľudí zoberie do práce..nemá pre nich bývanie, dochádzka z priľahlých miest je autobusom, ktorý vyjde nie menej ako 50-60€,práca v prostredí kde musí byť respirátor- jasné že len tie najlacnejšie,v stoji, 7 a pol hodiny,ak sa niečo pokazí, stiahne z platu..potrebuje roboty, neomylné, nie ľudí... ...čo budem viac písať?..ak sa odrátajú náklady na cestovné a stravu, za čo robia tí ľudia?..a zmluva na dohodu..čili nič...

..keď som teraz bola chvíľu zamestnaná, kontrolovali sme preklápače na spätné zrkadlá do áut..posielali nám výrobu z Írska,kde to ľudia za tie malé peniaze odmietli robiť...12€ na deň...
...som zvedavá, dokedy budeme takí-.......

tak neviem , ked v Irsku je minimalka 8,65 /hod! 70€ den!!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

A je koniec, -ďalší z ľudí, ktorý za niečo stál...

R.I.P. Peter *9.7.1959- +04.07.2011

Keď si predstavím, že sme si ešte pred 2 týždňami na východe spolu pofajčili a vypili...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
tak neviem , ked v Irsku je minimalka 8,65 /hod! 70€ den!!
..

..no ale to je v Írsku..preto by to za tie peniaze nerobili..môžeš mi veriť, firma sídli v PE...a dodám, že za 22 dní bola celková cena mojej práce 289 €..(13,1€- deň)...a dochádzka do Trebatíc- 50km od domu., hodina tam, hodina späť...ešteže zadara...ver, že ruže tu nekvitnú len tak!...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mojej 3/4 sa pokazil mobil - nejde jej foťák, slabo počuť, displej zhasol. Tak sa naštvala, šla do mesta, zobrala paušál a nový mobil (karta bola na mňa - dala si ju na seba). A to som si plánoval už ja kúpiť novú náhradu za svoj 7 ročný mobil. No čo - opäť budem platiť faktúry a volať na mojom starom.
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
misoft nie je nic horsie ako nastvana manzelka!!
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
pepsikova Pozri príspevok
..

..no ale to je v Írsku..preto by to za tie peniaze nerobili..môžeš mi veriť, firma sídli v PE...a dodám, že za 22 dní bola celková cena mojej práce 289 €..(13,1€- deň)...a dochádzka do Trebatíc- 50km od domu., hodina tam, hodina späť...ešteže zadara...ver, že ruže tu nekvitnú len tak!...
pepsi ja ti verim, len pisem ako to je, ako by to mohli za tie smiesne peniaze robit tu keby si z toho ani nezaplatili najom mesacny,

nuz druha vec je to, ze sam sa cudujem tym ludom ze idu robit za taku almuznu, ale tak ano chapem aj to ze sak co maju robit ze?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

video1983
misoft nie je nic horsie ako nastvana manzelka!!
No práve! Platil som jej doteraz, aj ten pokazený telefón som jej kúpil (a to mi vravela, že nabudúce si kúpim nový ja), teraz opäť budem platiť ja, nový telefón už má a ja som zase na konci poradovníka.
Ja sa asi na to vybodnem!
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
to ja poznam tiez neboj nic ,
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
No práve! Platil som jej doteraz, aj ten pokazený telefón som jej kúpil (a to mi vravela, že nabudúce si kúpim nový ja), teraz opäť budem platiť ja, nový telefón už má a ja som zase na konci poradovníka.
Ja sa asi na to vybodnem!
..

...ale len nebuď jedovatý...buď rád, že nie je celá, ale len 3/4...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
nebud ako had nyje?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..noooo...asik tak....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

"Pane vrchňí, podte sa podzívat, co mi to puove v tej polévce, jakési černé bodky!"
"No nevím presňe co to je, ale mohli by to byt ty vitamíny."
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...kukuč, to ty takto na noc?..to ako mám zaspať?..
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ja nič, ja muzikant, zato môže alabuďo, hľadala som kefír a toto som našla

http://aladin.elf.stuba.sk/~soula/mkd/silv03.htm
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no ako odmena za kefír je to dobré čítanie...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

misoft Pozri príspevok
No práve! Platil som jej doteraz, aj ten pokazený telefón som jej kúpil (a to mi vravela, že nabudúce si kúpim nový ja), teraz opäť budem platiť ja, nový telefón už má a ja som zase na konci poradovníka.
Ja sa asi na to vybodnem!
misoft ak ťa to poteší poviem ti, že nie si sám. Aj môj manžel dedí telefóny po mne.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
no nevravim , ze sme viaceri kto tu je potom diskriminovani?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no vidíš to!...ja to furt hovorím, že ste diskriminovaní a nič proti tomu nerobíte!..leniví ste)))))))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať