Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Dnes, 04:35 PM
...dvaja chlapi pília kmeň veľmi širokého stromu..jeden kričí:"počuuuj, aj tebe to ide tak ťažko?"....mne nie, ja fajčím/odpovedá druhý...

Pepsi, aj ja viem také o dreve a o chlapoch, nielen Ty. A je už dávno po desiatej večer, takže môžem to sem dať:

Prameň pôvodu: poctivé Slovenské ľudové hádanky /kniha/, žiadny internet...
1. Hádanka: Kedy má chlap medzi nohami najhrubšie?
Správna odpoveď: Keď prekračuje v hore strom...

2. Hádanka: Kedy chlap vonia žene horou?
Správna odpoveď: Keď leží pri nej ako drevo...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pred pár minútami som dotelefonovala s "pánom bytným" v utorok ráno sa odpratal makať do De, nakoniec skončil vo Frankfurte, pretože keď prišiel do Bádenu a volal týpkovi, že je tu tak on mu po cca. 950km od SR zahlási, že áno ale ja som na vás zabudol a už som niekoho iného zamestnal kontaktoval, ženskú čo to vybavovala, tak ho poslala do Frankfuktu
tak dnes prvý deň zarezával, ale som taká spokojná, lebo z jeho hlasu som mala dobrý pocitale včera asi veľa nechýbalo aby sa otočil na opätku a išiel domou, večer ho ešte chceli ubytovať v total plesnivej izbe
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
pred pár minútami som dotelefonovala s "pánom bytným" v utorok ráno sa odpratal makať do De, nakoniec skončil vo Frankfurte, pretože keď prišiel do Bádenu a volal týpkovi, že je tu tak on mu po cca. 950km od SR zahlási, že áno ale ja som na vás zabudol a už som niekoho iného zamestnal kontaktoval, ženskú čo to vybavovala, tak ho poslala do Frankfuktu
tak dnes prvý deň zarezával, ale som taká spokojná, lebo z jeho hlasu som mala dobrý pocitale včera asi veľa nechýbalo aby sa otočil na opätku a išiel domou, večer ho ešte chceli ubytovať v total plesnivej izbe
Ale si sa zľakla, že by sa otočil a došiel domov, čooo??? že by ti zarazil, obmedzil Poradu...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale si sa zľakla, že by sa otočil a došiel domov, čooo??? že by ti zarazil, obmedzil Poradu...
Stanko tento krát som vôbec nebola stotožnená s tým, aby vôbec niekam išiel až dnes mi nejak prišlo, že je preč a ďaleko a keď nepríde od jedu skôr, tak je to reálne tak v polke októbra
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
co robi pan bytny vo frankfurte?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

čašníka
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
Stanko tento krát som vôbec nebola stotožnená s tým, aby vôbec niekam išiel až dnes mi nejak prišlo, že je preč a ďaleko a keď nepríde od jedu skôr, tak je to reálne tak v polke októbra
kocúr odišiel- myši majú raj..., Tak to by si u seba mohla urobiť nejaký mejdan, nejakú akciu...-hlásim sa..., keby niečo-daj vedieť...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
kocúr odišiel- myši majú raj..., Tak to by si u seba mohla urobiť nejaký mejdan, nejakú akciu...-hlásim sa..., keby niečo-daj vedieť...
....moje decko raz zahlásilo, že by doma nerobila nikdy žiadnu párty, lebo všetci sa ožeru a potom všecko ogrcajúúúú
....ale musím sa ešte pochváliť /lebo sa z toho teším/dnes som prvý krát zaparkovala do garáže-nacúvala, nič som nikomu neodrela, len som veľmi nakrivo dúfam, že suseda bude parkovať maximálne tak skúter
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

video1983 Dnes, 11:39 PM
co robi pan bytny vo frankfurte?

Čaká na Oktoberfest - potom sa presunie do Mníchova...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
no moja manzelka ked raz cuvala , neviem doteraz ako ale asi 15 krat zatrubila ako tocila volantom a kopec ludi na balkonoch ze co sa deje! aj som sa bal vystupit
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
....moje decko raz zahlásilo, že by doma nerobila nikdy žiadnu párty, lebo všetci sa ožeru a potom všecko ogrcajúúúú
....ale musím sa ešte pochváliť /lebo sa z toho teším/dnes som prvý krát zaparkovala do garáže-nacúvala, nič som nikomu neodrela, len som veľmi nakrivo dúfam, že suseda bude parkovať maximálne tak skúter
akože, dcéra ma aj pravdu, ale neboj sa, to sa potom uprace...
A navyše- títo poraďáci tu málo pijú- naposledy na stretku všetci čučali len pri káve a malinovke..., ani Kazu ani Melnick a ani ostatní si so mnou nič nedali..., neviem, všetci sa hrali na slušných...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
akože, dcéra ma aj pravdu, ale neboj sa, to sa potom uprace...
A navyše- títo poraďáci tu málo pijú- naposledy na stretku všetci čučali len pri káve a malinovke..., ani Kazu ani Melnick a ani ostatní si so mnou nič nedali..., neviem, všetci sa hrali na slušných...
no ja by som si fajnovú hruškovicu teda dala, pozor ale primerane pre istotu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliwa Pozri príspevok
video1983 Dnes, 11:39 PM
co robi pan bytny vo frankfurte?

Čaká na Oktoberfest - potom sa presunie do Mníchova...
pre boha nato som úplne zabudla veď tam sú potom ožeračkové slávnosti
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
no ja by som si fajnovú hruškovicu teda dala, pozor ale primerane pre istotu
hmhmhm....-primerane to vždy začína...- nie nadarmo inak vkladám do teba nádeje... a takisto do srsk-u-uvidím, či sa vo Vás nesklamem...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stanko, Stanko, asi čakali, že ich pozveš ty
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

video1983 Pozri príspevok
no moja manzelka ked raz cuvala , neviem doteraz ako ale asi 15 krat zatrubila ako tocila volantom a kopec ludi na balkonoch ze co sa deje! aj som sa bal vystupit
ja keď dávam v rýchlosti pri prudkých zabočeniach smerovku tak bežne zapnem strierače aj keď neprší
no ja neviem zaparkovať medzi dve auta stojace za sebou, raz som tak parkovala pri Justičáku cca. 20min ludia naokolo kukali že čo vlastne robím, že či vliazam alebo vyliezam ale nakoniec som zaparkovala, ale asi aj nádrž už bola z toho dosť vyčerpaná
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka Pozri príspevok
Stanko, Stanko, asi čakali, že ich pozveš ty
Ale kukina, ja mám volný bejvák, či lujza? A okrem toho, ja mám takého psychopata-suseda, stále by len policajtov na nás volal..., že dupeme... a on má migrénu...
Teba by som aj pozval, ale ty si tam ďaleko niekde s kamzíkmi...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
si viem zivo predstavit!!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
ja keď dávam v rýchlosti pri prudkých zabočeniach smerovku tak bežne zapnem strierače aj keď neprší
no ja neviem zaparkovať medzi dve auta stojace za sebou, raz som tak parkovala pri Justičáku cca. 20min ludia naokolo kukali že čo vlastne robím, že či vliazam alebo vyliezam ale nakoniec som zaparkovala, ale asi aj nádrž už bola z toho dosť vyčerpaná
ja som zasa, kým som si zvykol, tak namiesto dialkových svetiel, púšťal ostrekovač...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
tak kde je ta party?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať