Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

toto toto toto, čo tu??????...príspevky pred kukučkou, marhule môžu byť
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

BXLmiami Pozri príspevok
Veru,zatepľovanie,kto už toto vymyslel....Tiež sme ako stádo,naletíme na všetko.Zateplíme baráky,dáme plastové okná a potom asi o 20 rokov nám tie zhnité,preplesneté paneláky padnú na hlavu.
niečo na tom bude, nám sa odula farba na stene v kuchyni, ktorá bola xy rokov v normálnom stave a odul a popraskal plafon v chodbe. barak nemá žiadne "prirodzené" vetranie. aj keď sa dnes stavia z modernejších a možno aj z kvalitnejších materiálov, nemyslím si že sa stavia kvalitnejšie ako pred mnohými rokmi.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jozka56 Dnes, 10:42 PM
toto toto toto, čo tu??????..



..jožka, tomu sa hovorí prudký nedostatok inej aktívnej činnosti, čili sexu..a očividne prudko pretrvávajúci...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

heeeeeeeeeeej, veď to len pár dnííí
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

pepsi kto je prudky???? ja neviem
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ženu ani kvetinou, ale daktorí už zabudli, že nesúhlas sa dá prejaviť aj slušným spôsobom

dáme si radšej druhé kolo poľskej zábavy?
originál - výborný text a potom Grupa MoCarta



2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

prudky Pozri príspevok
Toto je také tvoje klasické = všeobecné KECY.

Daj konkrétne čo myslíš (ak ti myslenie nerobí problémy)
(vzdelanie / prax / odrobené - teda ak nie si posratý z konfrontácie)


Na rady od takého odborníka by som set sakra dával POZOR

PS
A ak myslíš priamo na Porade .....
(kolená si si už roztrieskal / aj hlavu - - ale k rozumu si ešte neprišiel)
Prudky, nie som na porade, aby som preklínal, pokial na mňa neutočíš,tak ťa ani nevnímam-teraz si známy, lebo vravíš moje meno-vďaka mne tam máš svoj osobný rekord-toto sú posledné moje riadky, buď vážne šťastný a nech sa ti darí...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

prudky Pozri príspevok
Ty si ale truľo.

PS
Peťka, tá ma spoznala hneď .
Zas až taký truľo niesom- si myslíš fešák, že neviem kto si?- najma to zvýrazňovanie v texte ťa prezradilo..., aj ked už nepoužívaš také kone a červenú farbu ako voľakedy...- a neviem, či aj niesi alabut,hmhm
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

prudky Pozri príspevok
Takže nedáš v čom si to taký dobrý ??
čas vždy ukáže, či na to máš alebo nemáš...,alebo hocikto iný...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
prudky Pozri príspevok
Zas kecy a nič konkrétne
..

..no však to!..žádnej konkretní cíl..nič, z čoho by sme boli aspoň okrajovo v obraze, čo tu vlastne riešiš a koho...lebo šparkáš,vrtkáš a zaondiavaš tu-ale vlastne o ničom...lebo už som ti raz povedala, že nezrušíš túto stránku, tak by bolo namieste, keby si prestal...dohodneme sa?..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a idem sem s kávou, tak prosím len krásny deň,klud a pohodu tu...všetky súboje, samozrejme okrem tých užitočných, prosím nechať za dverami...len takto,prosím...

6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
... ako naše oči vnímajú..
(kliknite si na každú kachličku)

http://www.muralmosaic.com/Cochrane.html
Naposledy upravil pepsikova : 09.07.11 at 05:10
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

prudky Pozri príspevok
Tak odkiaľ trepeš s takou istotou, že to o 20 rokov padne ?????????????????????????????

A akým myšlienkovým poklusom si prišla na to, že zateplenie spôsobuje plesne?
Padne bolo myslené obrazne.A čo sa týka plesní,tak sú výsledky z krajín,ktoré zatepľovali pred nami.Zatepliť barák aby nedýchal,plesnuť tam plastové okná s inštrukciou že je vhodné 2x denne vymeniť vzduch v miestnosti....no už to vidím,ako ľudia 2x denne poriadne vyvetrajú byt.Možno to ušetrilo energie,ale zo zdravotného a hygienického hľadiska to dobrý nápad nebol.
0 0
vcielkaisr vcielkaisr

vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..no však to!..žádnej konkretní cíl..nič, z čoho by sme boli aspoň okrajovo v obraze, čo tu vlastne riešiš a koho...lebo šparkáš,vrtkáš a zaondiavaš tu-ale vlastne o ničom...lebo už som ti raz povedala, že nezrušíš túto stránku, tak by bolo namieste, keby si prestal...dohodneme sa?..
Udrela si klinec po hlavičke,pripomína my to taktiku z jedného chatu,kde jedná osoba vyhnala z neho takým podobným konaním uživateľov,takisto niečo podobné sa deje na lady,ale myslela som že tu admin dá nespratníkov alebo provokatérov skor do laty.
4 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Pre všetkých mojich priateľov na nete:

neviem ako inak vyjadriť svoju vďačnosť, prekvapenie, potešenie, že toľko ľudí na porade myslí na mňa, že som tu našla úprimných priateľov, ale i ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud iných a podporujú ich či už psychicky, alebo zbierkami.
Skrátka sú to všetko priatelia s veľkým "P", ktorým nie je ľahostajný život a v dnešnom uponahľanom a komerčnom svete nezabudli na dôležité ľudské hodnoty a preto aspoň slovami básnika sa chcem poďakovať:

Tohle nejsou jen slova pouhá,
co tvé uši slyší každý den,
vždyť přátelství je věrná touha,
co vždy přinese krásný sen.

A proto víru měj,
že mobil ti vždy zazvoní,
vždyť přátelé jsou tu, tak se směj,
tvé slzy již srdce neroní.

Přátelství je pro nás naděje jediná,
osud nám do cesty seslal vás;
jsme pro vás stvoření nevinná,
snad nikdy nezapomenete na nás...


Priateľstvo, nie čas zhojí všetky rany ......



Ešte raz veľká vďaka všetkým a za všetkých ........
13 0
vcielkaisr vcielkaisr

vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac
http://www.trh.sk/clanky/byvanie-a-r...eplovania.html
6 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dnes mám zas teplo okolo duši. Našli sa pre psíka, ktorého mám v dočasnej opatere dobrí majitelia, takže mu bude dobre a zahoja sa mu rany na jeho dušičke, že ho niekto nechcel a opustil.
12 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/100535/128223...u-uzivat-leto-
pod článkom anketa s ktorým politikom by ste chceli zažiť dovolenku to čo je už za úchylku "chcieť zažiť dovolenku s politikom" to by som zaradila ako novú diagnózu
0 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
http://natankuj.sme.sk/c/5908683/cyk...-bezpecne.html

Za jazdu bicyklom na chodníku je pokuta 60 Eur, vážení poslanci by si mali ísť vyskúšať jazdu na bicykli po Bratislavských deravých cestách, kde by ich ohrozovali ponáhľajúci sa bezohľadní vodiči a trolejbusy predbiehajúce bicykel len cca 20 cm od lakťa. Zabíjajú cyklistiku, miesto pokút by mali postaviť cyklochodníky a boli by v bezpečí aj chodci aj cyklisti. ((
4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

medvedik21 Pozri príspevok
http://natankuj.sme.sk/c/5908683/cyk...-bezpecne.html

Za jazdu bicyklom na chodníku je pokuta 60 Eur, vážení poslanci by si mali ísť vyskúšať jazdu na bicykli po Bratislavských deravých cestách, kde by ich ohrozovali ponáhľajúci sa bezohľadní vodiči a trolejbusy predbiehajúce bicykel len cca 20 cm od lakťa. Zabíjajú cyklistiku, miesto pokút by mali postaviť cyklochodníky a boli by v bezpečí aj chodci aj cyklisti. ((
súhlasim z naliehavým riešením stavania cyklochodníkov,v prípade pokút je to otázne,my máme chodníky na ktorých ledva chodci prechadzajú,na také fakt cyklista nepatrí a aj napriek zákazom sa po nich prehánaju cyklisti,chodci musia uskakovat a už boli aj úrazy./ja viem že cesty tiež cyklistom neprajú,ale riešením je tlak na výstavbu cyklochodníkov a nie ohrozovanie chodcov/
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať