Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
trisestri Pozri príspevok
súhlasim z naliehavým riešením stavania cyklochodníkov,v prípade pokút je to otázne,my máme chodníky na ktorých ledva chodci prechadzajú,na také fakt cyklista nepatrí a aj napriek zákazom sa po nich prehánaju cyklisti,chodci musia uskakovat a už boli aj úrazy./ja viem že cesty tiež cyklistom neprajú,ale riešením je tlak na výstavbu cyklochodníkov a nie ohrozovanie chodcov/
Ja som aktivny cyklista, no byvam v Bratislave a pokusala som sa chodit po cestach ale 2x som mala na male tak ze som sla klasicky na zelenu a sofer zlava na cervenu, lebo sa id iot ponahlal. Kebyze nezabrzdim uprostred krizovatky (mimochodom stvorpruhovej z oboch stran) tak ma zosrotuje. Druhy pripad bol autobus: idem si pomaličky po krajnici so zvlnenym asfaltom (na tom sa naozaj zle drzi rovnovaha na bicykli) a plnou rychlostou autobus vedla mna len par centimetrov, kebyze sa mi na tom nepodarenom asfalte smykne bicykel tak som pod kolesami. Moj zivot mi je drahsi ako pokuta, po chodnikoch chodim velmi pomaly. Ten hlupy zakon len vytlaca cyklistov porusovat ho, lebo kvoli nemu svoje zivoty riskovat nebudu. Miesto vymyslania takychto hluposti by tie cyklochodniky situaciu vyriesili a mozno by sme mali aj viac aktivnych ludi a menej ludi trpiacich obezitou a usetrilo by zdravotnictvo Sme daleko pred opicami v tomto, ine hlavne mesta cyklochodniky maju.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

medvedik21 Pozri príspevok
Ja som aktivny cyklista, no byvam v Bratislave a pokusala som sa chodit po cestach ale 2x som mala na male tak ze som sla klasicky na zelenu a sofer zlava na cervenu, lebo sa id iot ponahlal. Kebyze nezabrzdim uprostred krizovatky (mimochodom stvorpruhovej z oboch stran) tak ma zosrotuje. Druhy pripad bol autobus: idem si pomaličky po krajnici so zvlnenym asfaltom (na tom sa naozaj zle drzi rovnovaha na bicykli) a plnou rychlostou autobus vedla mna len par centimetrov, kebyze sa mi na tom nepodarenom asfalte smykne bicykel tak som pod kolesami. Moj zivot mi je drahsi ako pokuta, po chodnikoch chodim velmi pomaly. Ten hlupy zakon len vytlaca cyklistov porusovat ho, lebo kvoli nemu svoje zivoty riskovat nebudu. Miesto vymyslania takychto hluposti by tie cyklochodniky situaciu vyriesili a mozno by sme mali aj viac aktivnych ludi a menej ludi trpiacich obezitou a usetrilo by zdravotnictvo Sme daleko pred opicami v tomto, ine hlavne mesta cyklochodniky maju.
v BA jazdiť na bicykli po cestách čistý hazard zo zdravím, je naivné-utópia až do si myslieť že sa tu vybudujú cyklochodníky. doprava tu kolabuje denne a o disciplíne a ohľaduplnosti medzi vodičmi a ostatnými účastníkmi CP ani nehovorím.
0 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
lujza.j Pozri príspevok
v BA jazdiť na bicykli po cestách čistý hazard zo zdravím, je naivné-utópia až do si myslieť že sa tu vybudujú cyklochodníky. doprava tu kolabuje denne a o disciplíne a ohľaduplnosti medzi vodičmi a ostatnými účastníkmi CP ani nehovorím.
Tu bordel bol, je a zda sa ze vzdy bude, ved sme na Slovensku Mimochodom som sla minule na bicykli po tom chodniku a sla som popri policajtoch, videli ma ale nazastavovali, myslim ze maju rovnaky nazor na to ked vidia ohladuplneho cyklistu
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
v BA jazdiť na bicykli po cestách čistý hazard zo zdravím, je naivné-utópia až do si myslieť že sa tu vybudujú cyklochodníky. doprava tu kolabuje denne a o disciplíne a ohľaduplnosti medzi vodičmi a ostatnými účastníkmi CP ani nehovorím.
aj so životom.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
http://www.topky.sk/cl/100535/128223...u-uzivat-leto-
pod článkom anketa s ktorým politikom by ste chceli zažiť dovolenku to čo je už za úchylku "chcieť zažiť dovolenku s politikom" to by som zaradila ako novú diagnózu
Pre dobro ostatným by som sa obetoval.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

... a vybrať sa s ním do bratislavských ulíc na bicykli.
3 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

mna rozculilo, ze som dnes bola nutena ist na pohotovost s bolestou hrdla. takto ma este hrdlo nikdy nebolelo. skoncila som so silnou anginou a antibiotikami. takze v horuci letny den sa potim v posteli.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

prudky Pozri príspevok
Video je zas nejaké múdre (asi ako rádio) a možno aj najmúdrejšie.
Konečne aj niečo múdre. Myslím tie neužitočné. Správne si sa ohodnotil. Zavolaj ešte rudkyho, prudkyho a iného ded-a. Čo sa stalo, že prudky sa rekvalifikoval zo mzdára na ENR?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
Pre dobro ostatným by som sa obetoval.
....pre boha Palino, to by bola maxi, ale maxi obeta a s kým
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

nika.sum
mna rozculilo, ze som dnes bola nutena ist na pohotovost s bolestou hrdla. takto ma este hrdlo nikdy nebolelo. skoncila som so silnou anginou a antibiotikami. takze v horuci letny den sa potim v posteli.
Skús netradičný spôsob liečenia: angína, to je len zápal mandlí a ten zápal treba schladiť. V mladosti som angínu liečil poriadne chladeným pivom, prípadne poriadne studenými nanukmi a zmrzlinou (tieto však nelízať - ako tie ženy v Srandičkách - ale ohryznúť a nechať ten kus skĺznuť až k zapálenému miestu a tam nech sa roztopí).
Skús to - za to nič nedáš (maximálne pár centov za dávku chladiva), pretože:
A) možno to pomôže a angína je fuč;
B) alebo nepomôže, ale si aspoň zamaškrtíš .
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
miso toto mi fungovalo tiez ale len v pociatku zapalu ked uz to bolo "rozbehnute" len mi to prihorsilo
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ahááá! Ale s tým pivom to väčšinou zaberalo - pri väčšom množstve piva si získal aspoň malú opičku (ak bolo rezané )
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

misoft Pozri príspevok
Skús netradičný spôsob liečenia: angína, to je len zápal mandlí a ten zápal treba schladiť. V mladosti som angínu liečil poriadne chladeným pivom, prípadne poriadne studenými nanukmi a zmrzlinou (tieto však nelízať - ako tie ženy v Srandičkách - ale ohryznúť a nechať ten kus skĺznuť až k zapálenému miestu a tam nech sa roztopí).
Skús to - za to nič nedáš (maximálne pár centov za dávku chladiva), pretože:
A) možno to pomôže a angína je fuč;
B) alebo nepomôže, ale si aspoň zamaškrtíš .
aj ja si vacsinou ked ma boli hrdlo davam zmrzlinu, aj teraz ked ma to stvrtok chytilo, ale vobec nezabrala, teraz ma to boli tak, ze kazde preglgnutie je utrpenie. Musim to nejako do pondelka vylezat, dufam ze antibiotika zaberu,lebo musim makat na DPH a len sa modlim aby to synator nechytil.
A co sa tyka potenia, tak to sa teda potim a zaroven ma striasa zimnica. Vonku bolo dnes 34? Ja som mala obcas nohy a ruky ako lad. Ale snad to uz bude dobre, o chvilu dam druhu davku antib. a uz sa to bude len zlepsovat.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
nika.sum Pozri príspevok
aj ja si vacsinou ked ma boli hrdlo davam zmrzlinu, aj teraz ked ma to stvrtok chytilo, ale vobec nezabrala, teraz ma to boli tak, ze kazde preglgnutie je utrpenie. Musim to nejako do pondelka vylezat, dufam ze antibiotika zaberu,lebo musim makat na DPH a len sa modlim aby to synator nechytil.
A co sa tyka potenia, tak to sa teda potim a zaroven ma striasa zimnica. Vonku bolo dnes 34? Ja som mala obcas nohy a ruky ako lad. Ale snad to uz bude dobre, o chvilu dam druhu davku antib. a uz sa to bude len zlepsovat.
..

..daj si na hrdlo studený obklad...mám vyskúšané...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..jednoduchý spôsob, ako zabiť svoju matku..

....moje decko ráno rozdrapilo karpiny, prišlo do kuchyne, sadlo vedla mňa a hovorí..."mami, ešte neviem, ako to zariadim, ale chcel by som, aby si išla na dovolenku pri more"...
..no musela som sa dobre nadýchnuť,kým som sa spýtala, či som naozaj taká hrozná, že ma chce zabiť...akoby nevedel najlepšie zo všetkých, ako ja neznášam teplo a slnko... mám ho zabiť, alebo si nechať zaplatiť tú kamčatku?....

..fajn večer vám tu...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nika.sum Pozri príspevok
aj ja si vacsinou ked ma boli hrdlo davam zmrzlinu, aj teraz ked ma to stvrtok chytilo, ale vobec nezabrala, teraz ma to boli tak, ze kazde preglgnutie je utrpenie. Musim to nejako do pondelka vylezat, dufam ze antibiotika zaberu,lebo musim makat na DPH a len sa modlim aby to synator nechytil.
A co sa tyka potenia, tak to sa teda potim a zaroven ma striasa zimnica. Vonku bolo dnes 34? Ja som mala obcas nohy a ruky ako lad. Ale snad to uz bude dobre, o chvilu dam druhu davku antib. a uz sa to bude len zlepsovat.
chcela som nájsť nejaké overené babské recepty na zapálené mandle, určite si nechcem robiť srandu z tvojej choroby, ale nedá mi to tu prilepiť želám skoré uzdravenie, alebo aspoň zmiernenie bolesti v hrdle!!!


Holenie genitálií a mandle
Asi je to nezmysel, ale musím sa spýtať. Čítala som pred týždňom zapálenú diskusiu o vzťahu análneho sexu a rakoviny prsníkov. Ja mám na srdci niečo podobné. Začala som si vyhoľovať rozkrok a vždy, keď sa vyholím, tak na druhý deň sa mi zapália mandle a mám na nich biele čapy. Môže to mať nejakú súvislosť, alebo sa mi to len zdá? Prosím, poraďte.
Karla, 18

http://www.porada.sk/t171145-zapalene-mandle.html
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
chcela som nájsť nejaké overené babské recepty na zapálené mandle, určite si nechcem robiť srandu z tvojej choroby, ale nedá mi to tu prilepiť želám skoré uzdravenie, alebo aspoň zmiernenie bolesti v hrdle!!!


Holenie genitálií a mandle
Asi je to nezmysel, ale musím sa spýtať. Čítala som pred týždňom zapálenú diskusiu o vzťahu análneho sexu a rakoviny prsníkov. Ja mám na srdci niečo podobné. Začala som si vyhoľovať rozkrok a vždy, keď sa vyholím, tak na druhý deň sa mi zapália mandle a mám na nich biele čapy. Môže to mať nejakú súvislosť, alebo sa mi to len zdá? Prosím, poraďte.
Karla, 18
ešteže mám mandle vybraté
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

to je podobný vzťah ako pitie nadmerného množstva borovičky večer pri bare a ranné bolesti vagíny
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..jednoduchý spôsob, ako zabiť svoju matku..

....moje decko ráno rozdrapilo karpiny, prišlo do kuchyne, sadlo vedla mňa a hovorí..."mami, ešte neviem, ako to zariadim, ale chcel by som, aby si išla na dovolenku pri more"...
..no musela som sa dobre nadýchnuť,kým som sa spýtala, či som naozaj taká hrozná, že ma chce zabiť...akoby nevedel najlepšie zo všetkých, ako ja neznášam teplo a slnko... mám ho zabiť, alebo si nechať zaplatiť tú kamčatku?....

..fajn večer vám tu...
...počkaj ešte nezabíjaj nech decko špecifikuje aké more, ak to bude teplo a slnko, tak zabiť, ak nie tak aký zlatúšik
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
ešteže mám mandle vybraté
aj ja
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať