Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
http://www.pluska.sk/slovensko/krimi...vystrelov.html
a že unikli nechápem..... asi to boli "junior member" žiadny zápal pre prácu.....
No, organizovaný zločin je predsa len organizovaný, s tým je práca ťažšia, čo keby nedajbože trafili do svojich.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
No, organizovaný zločin je predsa len organizovaný, s tým je práca ťažšia, čo keby nedajbože trafili do svojich.
to áno, len nie všetky hliadky musia byť "ich". ked sa bijú dvaja cigoši v Pentagone tak tam dorazí xy hliadok
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
to áno, len nie všetky hliadky musia byť "ich". ked sa bijú dvaja cigoši v Pentagone tak tam dorazí xy hliadok
..

..ale keď sa bijú dvaja cigoši, to sa nikdy nebijú len dvaja, vždy je ich kopa v zálohe,vylezú, ani nevieš, odkiaľ...a dvaja member by tam boli len na smiech!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tento môj pes, to je teliatko...hryzátko sa mu odkotúľalo pod gauč a on si vyskočí hore a zvrchu šteká smerom dolu...a hryzie mi ruky a svoje vlastné vodítko...a tancuje ako opica...ale už reaguje na povel "pri nohe" a ráno pol piatej sa pýta von..frajer je to!..a dnes som mu kúpila štekacieho psíka, no má riadne stavy, keď mu capne labkou tak, že havčiak sa ozve!..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
http://www.pluska.sk/slovensko/krimi...vystrelov.html
a že unikli nechápem..... asi to boli "junior member" žiadny zápal pre prácu.....
...na Teba zareagujem ....a zároveň aj citáciu článku z grc plátku ...

Scéna ako z akčného filmu sa odohrala v piatok ráno na bratislavských Zlatých pieskoch. Zlatníctvo v nákupnom centre Shopping Palace sa pokúsili vykradnúť neznámi páchatelia. Padlo niekoľko výstrelov!

Okolo piatej hodiny ráno prerazilo terénne auto BMW vchodové dvere do nákupného centra a vošlo dnu. Vonku zatiaľ čakalo druhé auto, športové auto tmavej farby.

Z BMW vyskočili páchatelia s karbobrúskou a pokúšali sa prerezať dvere do zlatníctva. Nestihli však nič ulúpiť, nakoľko na miesto dorazili policajti. Jeden z nich nasadol do auta čakajúceho vonku a vyrazili do ulíc. Druhý muž naskočil do terénneho auta a namieril zbraň na mužov zákona. Tí za odchádzajúcim autom vypálili 12 rán, auto i zasiahli.

Napriek prenasledovaniu páchatelia unikli, je predpoklad, že páchatelia s vozidlom unikali po diaľničnom obchvate smerom späť do Bratislavy.
...tak teraz ako???....

Koľko bolo páchateľov ?
Minimálne 3 ...respektíve 4 ...

Boli dve vozidlá ...poliši len na jedno ( tereňák ) strieľali a aj prenasledovali...to druhé ( športiak ) nie ...

12 rán vypálili ...zasiahli koľkými ???...minimálne jedna strela teda musela byť ..." dôveryhodný zdroj " to neuvádza ...

Lenže , na druhej strane musia strieľať tak , aby neboli ohrozené osoby , ktoré sa môžu vyskytnúť v okolí ...

Takže je na mieste otázka ....aký časový limit asi mali tí " junior member " na vyhodnotenie situácie , vytasiť zbraň , obtiahnuť ju a následne na unikajúce auto v tej rannej hodine ( nanič osvetlenie ) mierenou ranou strieľať ????
Dobrý , skutočne dobrý strelec je toto všetko schopný za ideálnych podmienok na strelnici vykonať do tých 3 sekúnd , takže pripočítajme k tomu adrenalín , rozhodnutie sa .......aké je prípadne zrýchlenie BMW X3 http://www.autobmw.eu/2011/03/nova-b...????:rolleyes: ...vychádza mi len jedno jediné a to , že " junior member " šancu na streľbu nemali ....
Že ich v naháňačke stratili , zasa svedčí o tej fasa koordinácii s operačným dôstojníkom a nižšie uvedených dôvodoch .....capisci ???

Aj ja pozerám CSI a podobné vecičky , bavia ma tie všeliaké krimi postupy ......lenže rozdiel medzi americkou políciou a tou našou je bohovský rozdiel
- v právomociach
- v obsadenosti
- štruktúre
- vybavenosti
a. zbrane
b. podpora zo vzduchu
c. vozový park
d. výcviku
............bóóže ...tam toho ale je ....

Trochu reálnejšieho pohľadu na situáciu by nezaškodilo .....či ???......a viacerých prítomných sa to týka ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..niečo nádherné...

http://panoramas.pe/machupicchu100.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a na zasmiatie..
949609.jpg  
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...na Teba zareagujem ....a zároveň aj citáciu článku z grc plátku ...



...tak teraz ako???....

Koľko bolo páchateľov ?
Minimálne 3 ...respektíve 4 ...

Boli dve vozidlá ...poliši len na jedno ( tereňák ) strieľali a aj prenasledovali...to druhé ( športiak ) nie ...

12 rán vypálili ...zasiahli koľkými ???...minimálne jedna strela teda musela byť ..." dôveryhodný zdroj " to neuvádza ...

Lenže , na druhej strane musia strieľať tak , aby neboli ohrozené osoby , ktoré sa môžu vyskytnúť v okolí ...

Takže je na mieste otázka ....aký časový limit asi mali tí " junior member " na vyhodnotenie situácie , vytasiť zbraň , obtiahnuť ju a následne na unikajúce auto v tej rannej hodine ( nanič osvetlenie ) mierenou ranou strieľať ????
Dobrý , skutočne dobrý strelec je toto všetko schopný za ideálnych podmienok na strelnici vykonať do tých 3 sekúnd , takže pripočítajme k tomu adrenalín , rozhodnutie sa .......aké je prípadne zrýchlenie BMW X3 http://www.autobmw.eu/2011/03/nova-b...????:rolleyes: ...vychádza mi len jedno jediné a to , že " junior member " šancu na streľbu nemali ....
Že ich v naháňačke stratili , zasa svedčí o tej fasa koordinácii s operačným dôstojníkom a nižšie uvedených dôvodoch .....capisci ???

Aj ja pozerám CSI a podobné vecičky , bavia ma tie všeliaké krimi postupy ......lenže rozdiel medzi americkou políciou a tou našou je bohovský rozdiel
- v právomociach
- v obsadenosti
- štruktúre
- vybavenosti
a. zbrane
b. podpora zo vzduchu
c. vozový park
d. výcviku
............bóóže ...tam toho ale je ....

Trochu reálnejšieho pohľadu na situáciu by nezaškodilo .....či ???......a viacerých prítomných sa to týka ...
..


...áno, tatko!...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....pche ....
0 0
jjakr jjakr

jjakr je offline (nepripojený) jjakr

žena
Na Slovensku a v celej Európe sa spúšťa atraktívny projekt.
Do jeho realizácie sa môže zapojiť každý, kto má internet a
základnú zručnosť s jeho používaním.
Práca možná aj popri zamestnaní, na MD, na dôchodku - ak si
chcete len privyrobiť alebo ak máte ambície dosiahnuť
vysoké ohodnotenie. Záleží od Vás, čo si vyberiete.
Informácie a odborná pomoc od Vášho mentora je istá.
0944 095 009
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jjakr Dnes, 08:16 PM
Na Slovensku a v celej Európe sa spúšťa atraktívny projekt.
Do jeho realizácie sa môže zapojiť každý, kto má internet a
základnú zručnosť s jeho používaním.
Práca možná aj popri zamestnaní, na MD, na dôchodku - ak si
chcete len privyrobiť alebo ak máte ambície dosiahnuť
vysoké ohodnotenie. Záleží od Vás, čo si vyberiete.
Informácie a odborná pomoc od Vášho mentora je istá.
0944 095 009
...nechci radšej vedieť , čo som si pred chvíľkou vybral a na stôl dal ...

Pomôžeš ????...a odborne ????.......pomóóóc mentor môj.....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jjakr Dnes, 08:16 PM
Na Slovensku a v celej Európe sa spúšťa atraktívny projekt.
Do jeho realizácie sa môže zapojiť každý, kto má internet a
základnú zručnosť s jeho používaním.
Práca možná aj popri zamestnaní, na MD, na dôchodku - ak si
chcete len privyrobiť alebo ak máte ambície dosiahnuť
vysoké ohodnotenie. Záleží od Vás, čo si vyberiete.
Informácie a odborná pomoc od Vášho mentora je istá.
0944 095 009..

..no však daj nejaké detaily,oč kráčí..z čoho vybrať..a tak..
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

buchač Pozri príspevok
...nechci radšej vedieť , čo som si pred chvíľkou vybral a na stôl dal ...
klbásku a nóž?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Gina Er Pozri príspevok
klbásku a nóž?
.....ako vieš .....???????????
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Gina Er Pozri príspevok
klbásku a nóž?
Ale načo mu je k riešeniu toho dotieravca klobása fakt neviem.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...na Teba zareagujem ....a zároveň aj citáciu článku z grc plátku ...



...tak teraz ako???....

Koľko bolo páchateľov ?
Minimálne 3 ...respektíve 4 ...

Boli dve vozidlá ...poliši len na jedno ( tereňák ) strieľali a aj prenasledovali...to druhé ( športiak ) nie ...

12 rán vypálili ...zasiahli koľkými ???...minimálne jedna strela teda musela byť ..." dôveryhodný zdroj " to neuvádza ...

Lenže , na druhej strane musia strieľať tak , aby neboli ohrozené osoby , ktoré sa môžu vyskytnúť v okolí ...

Takže je na mieste otázka ....aký časový limit asi mali tí " junior member " na vyhodnotenie situácie , vytasiť zbraň , obtiahnuť ju a následne na unikajúce auto v tej rannej hodine ( nanič osvetlenie ) mierenou ranou strieľať ????
Dobrý , skutočne dobrý strelec je toto všetko schopný za ideálnych podmienok na strelnici vykonať do tých 3 sekúnd , takže pripočítajme k tomu adrenalín , rozhodnutie sa .......aké je prípadne zrýchlenie BMW X3 http://www.autobmw.eu/2011/03/nova-b...????:rolleyes: ...vychádza mi len jedno jediné a to , že " junior member " šancu na streľbu nemali ....
Že ich v naháňačke stratili , zasa svedčí o tej fasa koordinácii s operačným dôstojníkom a nižšie uvedených dôvodoch .....capisci ???

Aj ja pozerám CSI a podobné vecičky , bavia ma tie všeliaké krimi postupy ......lenže rozdiel medzi americkou políciou a tou našou je bohovský rozdiel
- v právomociach
- v obsadenosti
- štruktúre
- vybavenosti
a. zbrane
b. podpora zo vzduchu
c. vozový park
d. výcviku
............bóóže ...tam toho ale je ....

Trochu reálnejšieho pohľadu na situáciu by nezaškodilo .....či ???......a viacerých prítomných sa to týka ...
Buchi o streľbu mi nešlo/ strelba je mimoriadna situácia/, ale o to kde boli ostatné hliadky ani nie miestne to bola tá ktorá asi išla okolo kde boli PMJ, nehlásili v TV, že by v tom čase bolo nejaké "mecheche" v inej časti BA a ked mali smerovať na senec....tak jasné je to operačných aj to je rôzne podľa toho kto má zrovna službu...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...tento môj pes, to je teliatko...hryzátko sa mu odkotúľalo pod gauč a on si vyskočí hore a zvrchu šteká smerom dolu...a hryzie mi ruky a svoje vlastné vodítko...a tancuje ako opica...ale už reaguje na povel "pri nohe" a ráno pol piatej sa pýta von..frajer je to!..a dnes som mu kúpila štekacieho psíka, no má riadne stavy, keď mu capne labkou tak, že havčiak sa ozve!..
to je milé ako si taký mrňous vyštekáva svoje, on je taký smelý, priebojný a ja to fajn ako komunikuje
ja som sa dnes tak zamýšlala nad tým mojim "bubášikom" ked spal, že ten najviac šteká keď spí spí: šteká a ešte aj uteká nohami a už aj chvostom vrtel, to už musia byť aké sny
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujzi:
Buchi o streľbu mi nešlo/ strelba je mimoriadna situácia/, ale o to kde boli ostatné hliadky momentálne v zálohe - pre prípad keby niečo ani nie miestne to bola tá ktorá asi išla okolo kde boli PMJ možno zatýkali nejakého cyklistu, ktorý nemal pri sebe cykličenku - ako v Prešove, nehlásili v TV, že by v tom čase bolo nejaké "mecheche" v inej časti BA Bratislava je veľká, Senec malý a ked mali smerovať na senec....tak jasné je to operačných aj to je rôzne podľa toho kto má zrovna službu...alebo nevylúštenú krížovku - zvyšovanie IQ je prvoradé, kašlať na nejakých tých oných s karbobrúskou
A potom len :Našli? Našli? NENAŠLI!!!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ako sa má zranená kočka
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No neskáče od radosti. Zlomenina je viacnásobná , opatera v špitáli otrasná, mala bolesti, no sestra a ani nik iný ju celú noc neskontrolovali, nedali jej žiadne lieky od bolesti. Švagriná dnes ráno tam opäť dofrčala, keď sa to dozvedela, tak že vraj začala je**ť všetko hlava-nehlava (robí SBS-kárku a 120 kg živej váhy napumpovanej adrenalínom - nebezpečná to kombinácia). Ďalšie podrobnosti neznáme - bola taká naštvaná, že to len zo seba vysypala a zložila.
Ani sa jej nečudujem. A pritom takô zlatô dieuča to v posteli leží.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať