Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
..popoludňajšia kafa je na stole...zas je tu ticho...toto je jaký podnik v sobotu poobede?...
..pepsi diky za kavicku a odomna bude zase makova strudla s visnami aj jablkami..totizto kupila som si za uroky novy makovy mlyncek a tak fajnovo lahko melie a ani nebol drahy...reku vyskusam ho....no a zatial sa ponuknite oblozenymi chlebikmi..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

S mailami je to trochu iné. Na centrum.sk neviem ako majú nastavený poštový server (IMAP, alebo POP3). Tým refreshom (obdoba reštartu stránky) si asi spustil obnovu JAVAscriptu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
adi11 Pozri príspevok
..pepsi diky za kavicku a odomna bude zase makova strudla s visnami aj jablkami..totizto kupila som si za uroky novy makovy mlyncek a tak fajnovo lahko melie a ani nebol drahy...reku vyskusam ho....no a zatial sa ponuknite oblozenymi chlebikmi..
..

..mňňňammm..maková štrudla môže byť....díííky
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..no, vidim, ze po chlebickoch sa len tak zaprasilo..to akoze moji chlapi stihli pojest..co uz..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ondrejvla Pozri príspevok
Ja mám veľmi zlý večer... Pred chvíľou som sa dozvedela od manžela mojej priateľky Dášky, že dnes mala nešťastný deň. Mozgová príhoda, modlím sa za ňu, aby sa prebrala z kómy a o pár dní tu bola opäť... Dáška, držím Ti všetky palčeky s celou mojou rodinou
Mozgová porážka je s prepáčením "kurva vec"- mne to dostali obaja starí rodičia, aj babka a 4 roky po nej aj dedo- inak, krutou ironiou a extrémnou náhodou je z oboma som sa akurát v tej chvíli rozprával
Babka piekla kura( bolo to síce v roku 97 ale pamatám si to ako včera) a ja som sedel pri stole a debatovali sme čo budeme robiť večer a zrazu BUCH...:-(, zrazu si len sadla( nie padla) a zložila sa na stole...
a s dedom o 4 roky tiež sme sa rozprávali a on sa zrazu opýtal- kto ste vy, čo tu robíte? A to som vedel, že je zle- a o pár sekund-tiež BUCH...
Je mi za nimi dost smutno aj teraz po rokoch lebo mal som ich rád,boli to dobrí ľudia-dokonca som ich mal radšej ako rodičov, čo rodičia aj vedia, som im to pár krát povedal ,a neurazili sa...-lebo vedia, že babka s dedom boli takí anjeli...
Ale ako sa to babke stalo, tak dedo absolútne už nejavil záujem o život , o nič..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a vieme niečo nové o Dáške?..prebrala sa?..ak niekto vie, napíšte...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
„Žena smaží volské oko, když v tom momentě do kuchyně vtrhne muž a začne křičet: Pozor! Pozor! Víc oleje! Potřebuje to víc oleje!Pozor! Otočit! Otočit! Otočit! Rychle! Pozor! Pozor! Zbláznila ses? Ten olej! Proboha sůl, sůl! Nezapomeň na sůl! Žena už to nevydrží a úplně vynervovaná se ptá: Co tak řveš? Myslíš si, že neumím udělat volské oko? Muž klidným hlasem odpoví: To jen, abys měla představu, jaké to je, když mi kecáš do řízení!..“
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...notybrďo...takto sa tu mlčí?...(to bola reakcia na videjkov prázdny príspevok-ja že, či to ide byť nová móda
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
to je take slovenske
mzda.jpg  
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
kto mlči ten svedci
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Vlastička máš pre nás nejaké nové info o našej poraďáčke ? Včera ma tento Tvoj príspevok dosť znekľudnil .Čakáme , čo nám napíšeš.Držím palce , a veľmi .
Pred chvíľou som telefonovala s jej manželom aj s dcérou, Dáška je stále v kóme, stav je veľmi vážny, zajtra ju začnú preberať, podľa CT to nie je ružové
Prekonala som dve mozgové príhody, ale chvála Bohu, neboli také rozsiahle. Modlím sa za ňu a prosím o posielanie pozitívnej energie pre Dášku. Ďakujem.
10 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

chcem si obj. krém z netu a asi dom fakt debil, neviem sa zaregistrovať všetko som vyplnila a ked chcem isť dalej dám heslo ktoré som ešte ani neuviedla a vypíše, že zléééééé
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
tak si ho kupo v kamennom shope, alebo hod link ja ta tam regnem
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

video1983 Pozri príspevok
tak si ho kupo v kamennom shope, alebo hod link ja ta tam regnem
oni tam píšu, že heslo mi pošlú do mailu, tak možno tam bude závada ale neviem kedy? počkám do sutra.len neviem prečo sa musím registrovať na "mojej" stránke ho nemajú v kamennom obchode? no tu ma bude stát cca.49e tak v kamennom obchode,asi niéééé
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
sak ukaz ako sa vola, ja ti ho nadjem lacnejsie
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
oni tam píšu, že heslo mi pošlú do mailu, tak možno tam bude závada ale neviem kedy? počkám do sutra.len neviem prečo sa musím registrovať na "mojej" stránke ho nemajú v kamennom obchode? no tu ma bude stát cca.49e tak v kamennom obchode,asi niéééé
..

..luííí a nie je ten shop náhodou v sobotu večer zatvorený?..vieš, chapeš, v sobotu večer ani tráva nerastieee...
..nejeduj sa, potom potrebuješ drahé krémy...
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
prave som doslova zožral 400g nutellu , fuj ale som nenazrany az sa hanbim
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..luííí a nie je ten shop náhodou v sobotu večer zatvorený?..vieš, chapeš, v sobotu večer ani tráva nerastieee...
..nejeduj sa, potom potrebuješ drahé krémy...
Pepsi a to som hladala iný lebo okolo huby sa mi vyvalili nejaké vráááásky tak že by som ich niečim zabila ale našla som tento ako ja poviem zimný výživný vitamínový
http://www.znackovevyrobky.sk/znacko...lti-Vital-High
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
Pepsi a to som hladala iný lebo okolo huby sa mi vyvalili nejaké vráááásky tak že by som ich niečim zabila ale našla som tento ako ja poviem zimný výživný vitamínový
http://www.znackovevyrobky.sk/znacko...lti-Vital-High
..

..fuha!!!...za pajdu si kúpim kotol pochúťkovej smotany a do týždňa je po vráskach!!!...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pepsikova Pozri príspevok
..

..fuha!!!...za pajdu si kúpim kotol pochúťkovej smotany a do týždňa je po vráskach!!!...

ja tým krémom neverím....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať