Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Nejaký nacenganý občan v tmavom oblečení tu skáče na hlavnej pred autá- o chvílku ho niekto skosí-už to vidím...
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Veď si môžeš odobrať dobrovoľne a sám, nie?
3 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nejaký nacenganý občan v tmavom oblečení tu skáče na hlavnej pred autá- o chvílku ho niekto skosí-už to vidím...
a chudak vodic bude mat problemy. Esteze sedim doma.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

normalne mi chybaju tie zabavne body
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
a chudak vodic bude mat problemy. Esteze sedim doma.
ide smerom k vám, po jantárovej- ak stihne k vám prísť, kým ho niečo nezotne...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

zk24 Pozri príspevok
Veď si môžeš odobrať dobrovoľne a sám, nie?
šak áno... :-), není problém...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ide smerom k vám, po jantárovej- ak stihne k vám prísť, kým ho niečo nezotne...
taky maju stastie...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
http://www.podnikam.webnoviny.sk/pri...lovensku/24450

...takéto som dostala emailom...vyjadrite svoj názor na úroveň vymožiteľnosti práva na Slovensku...
Slušne ?????............................................. to sa nedá ....
Po slovensky ????......................................nemám problém...môj slovník je na dostatočnej úrovni .....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ondrejvla Pozri príspevok
Prosím o modlitby pre Dášku, je stále v kóme, stav sa zhoršuje
Ja tiež na ňu myslím, lebo ako poraďáčku ju mám rád, je to rozhladená, múdra žena...
Tak aj ja si velmi želám, aby sa to zlepšilo, aj keď na druhej strane som troška skeptický, tá diagnoza je svinská vec...
držím palce...
0 0
Kája. Kája.

Kája. je offline (nepripojený) Kája.

ondrejvla Pozri príspevok
Prosím o modlitby pre Dášku, je stále v kóme, stav sa zhoršuje
Neprispievam na poradu často, ale už dlho som členkou a rada čítam príspevky. Dáške veľmi držím palce.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a dúfm, že v noci sa diali len samé dobré a pozitívne veci pre našu Dášku a deň bude dobrý pre ňu...a nech všetko ide len k lepšiemu...

...anjel na dnešný deň-pomoc pre Dášku a pre všetkých, ktorí trpia...
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a kafa je na stole...krásny deň vám dnes a nech vás nestretne nič zlé...
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

ondrejvla Pozri príspevok
Prosím o modlitby pre Dášku, je stále v kóme, stav sa zhoršuje
Vlasti, ako sa má Dáška ??? Poraďáci, pomodlime sa za Dášku a jej skoré uzdravenie...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tento chlapec má čistú pravdu- ked si odmyslíme tých pár nádavok, tak tento text je úplne perfektný a pravdivý- našťastie mňa sa to netýka- mňa baví, to čo robím...

0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Keďže sa blížia dušičky, dovolím si doporučiť jeden dobrý obhcod v Hlohovci na kvietky, kahance, venčeky, dekorácie, sviečky, a podobne. Nechcem robiť reklamu, tak názov a adresu pošlem len cez SS.
Včera som tam bola, 1,5 hodiny som to tam obzerala a nechala som tam slušnú sumičku.
Ale aj tak mi srdco pišťalo aspoň za polovicou vecí, čo tam boli...
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vobec to nieje nonsens- vrátiť za 10 rokov 100% nieje až tak veľa zasa- a ani to prirovnanie k nebankovke nesedí- totiž v nebankovke tých 100% ( možno aj viac ) preplatíš za rok- takže určite nemáš pravdu...

A kolko by si chcela dať banke za úroky za 10 rokov? 20%? :-)))))))))))
ale mne ide o iné,ja som chcela sumu 7 000 na 4 roky (majú to v ponuke) oni mi síce dajú,ale iba na 10 rokov.Si teraz zober,o koľko ma odrbú len na poplatkoch za vedenie účtu a poplatky za výpisy a ďalšia vec,za 4 roky by som preplatila možno o 1000 eur,za 10 rokov preplatím o 6000. Je to banda klamárov.....kde je ten kratší čas splácania,ktorý majú v reklame??
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

1Dara Pozri príspevok
sa divím,že pani speváčka sa dala dokopy s takými......ehm... jednoduchými .....tralalákmi
alebo žeby peniaze nesmrdeli? to už tak hlboko klesla? veď ona to nemá za potreby...
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

zk24 Pozri príspevok
!!!! IBA PRE SILNÉ ŽALÚDKY !!!!

Povedzte mi, kam tento svet speje? Pozrite na tu ignoranciu okolitých ľudí.... Nechcem prikladať link z youtube, lebo ten automaticky natiahne thumbnail a je vidno prvý záber videa. Takže, fakt iba tí, čo kliknúť chcú.

Ostala som totálne zarazená, znechutená.

http://tivi.cas.sk/video/1047900/str...i-zomriet.html
ja tam mám iba bielu stránku....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Gina Er Pozri príspevok
ale mne ide o iné,ja som chcela sumu 7 000 na 4 roky (majú to v ponuke) oni mi síce dajú,ale iba na 10 rokov.Si teraz zober,o koľko ma odrbú len na poplatkoch za vedenie účtu a poplatky za výpisy a ďalšia vec,za 4 roky by som preplatila možno o 1000 eur,za 10 rokov preplatím o 6000. Je to banda klamárov.....kde je ten kratší čas splácania,ktorý majú v reklame??
No pravdu máš v tom, že sú to špekulanti a nepovedia všetko dopredu-mne sa to isté stalo, ked som kupoval Octafku- sme boli na všetkom dohodnutý- všetko OK, a dojdem tam a zrazu bolo všetko inak..., sú to špekulanti...- ja na tvojom mieste by som sa na to sťažoval, aj ked by ti to nepomohlo asi...
Raz som písal ombudsmanke SLSP, a tá mi poslala predtlačený list, kde bolo dopísané iba moje meno,( NORMALNE BOLO VIDIET AKO TO MALI 50 KRAT PREFOTENE) A napísali mi niečo v tom zmysle, že pracovníčka nepochybila a najvačší hlupák som ja...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať