Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no ja keď som predčasom brala úver, tiež samá ochota pristúpiť na moje podmienky, tiež pri podpise už bolo niečo iné-a na 10 rokov aj s argumentami, že to kvoli príjmu a také blbosti, nakoniec som vstala a povedala, že idem inde, kde mi dajú to, čo chcem...bolo vidieť, že pracovníčky v SLSP po sebe kukli bajočko a "no však skúsim, pozdriem,možno by sa to dalo nejako""...aj sa dalo hneď, mali to pripravené, len hnusoby, na 10 rokov to majú výhodnejšie pre seba, tak ma chceli od*bkať...
..a teraz mi zase chodia kdejaké papieriky z cetelemu,(vraj ako ich stály klient-v živote som od nich nemala nič)) kde mi fuuurt ponúkajú nejaký úver...ale najmenej 5000€..no čo by som s nimi robila??
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..no ja keď som predčasom brala úver, tiež samá ochota pristúpiť na moje podmienky, tiež pri podpise už bolo niečo iné-a na 10 rokov aj s argumentami, že to kvoli príjmu a také blbosti, nakoniec som vstala a povedala, že idem inde, kde mi dajú to, čo chcem...bolo vidieť, že pracovníčky v SLSP po sebe kukli bajočko a "no však skúsim, pozdriem,možno by sa to dalo nejako""...aj sa dalo hneď, mali to pripravené, len hnusoby, na 10 rokov to majú výhodnejšie pre seba, tak ma chceli od*bkať...
..a teraz mi zase chodia kdejaké papieriky z cetelemu,(vraj ako ich stály klient-v živote som od nich nemala nič)) kde mi fuuurt ponúkajú nejaký úver...ale najmenej 5000€..no čo by som s nimi robila??
No pepsi, vezmi ten úver tých 5000 a možeš ma pozvať napr. na večeru a kúpiť mi nejaký darček...:-)
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..je tu taká téma "na čo ste na Slovensku najviac pyšní"..ma napadlo, že ja som pyšná na našu lekárničku!...skutočne výstavný kus v hlúposti!!!...a ešte na našu poštu!!!-to je monopol na hlúposť...a keď sa takéto dva kalibre stretnú v jednej dedine,tak to je súmrak mojej dobrej nálady na dnešný deň
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Staník, ale to by sme museli niekde aspoň do kuvajtu,na nejaké fajnové..oki, zaplať letenky, ja cálnem hamku..oki?..
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

lekárnička?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Gina Er Pozri príspevok
lekárnička?
..

...áááno..magistra v lekárni...dva roky si tam chodím pre jeden recept, ktorý sa vypisuje dvojmo,dva roky tie isté lieky a ona mi dnes ponúkne náhradu v podobe Ibalginu 600-vraj nové zloženie,silnejšie...a namiesto Fentanylu Sandoz...čistá krava!!!...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

...áááno..magistra v lekárni...dva roky si tam chodím pre jeden recept, ktorý sa vypisuje dvojmo,dva roky tie isté lieky a ona mi dnes ponúkne náhradu v podobe Ibalginu 600-vraj nové zloženie,silnejšie...a namiesto Fentanylu Sandoz...čistá krava!!!...
pepsi, teraz si sa správne vyjadrila- je to magistra v lekárni- lekárničku možeš mať tak akurát doma v skrini, alebo v aute...
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

...som si ten fentanyl musela vygúgliť.....tak tvrdiť,že ibalgin je silnejší ako nejaký opiát a akými krutými bolesťami trpíš?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

toto je niečo neuveriteľné- smutné, dojemné a zároveň troška veselé- normálne, že slzy v očiach...
fňuk, fňuk

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-ud...vou-dceru.html
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

pepsikova Pozri príspevok
..

..a teraz mi zase chodia kdejaké papieriky z cetelemu,(vraj ako ich stály klient-v živote som od nich nemala nič)) kde mi fuuurt ponúkajú nejaký úver...ale najmenej 5000€..no čo by som s nimi robila??
.. môjmu bratovi tiež chodia rôzne ponuky ... jeden úžasný príklad - kde mu banka ponúkla pôžičku - že na lyžovačku v Tatrách
Je ID a ledva chodí z dvomi barlami ... Sme še poriadne pobavili !! Aj sme tam chceli ísť - že čo by povedali, keď ho uvidia - ale predsalen je to preňho odruky
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a obedňajšiu kafu nemá kto uvariť?..anina šuťáku, ani v kaviarni-tak to je zase súmrak kávičkárov....sceeem byyyť na niečo pyšnááá....


...ale som pyšná na moju švagrinú, dnes ma spoznala...síce len na chvíľu a už zase bola inde, ale potešilo ma to...skuňvené choroby
Naposledy upravil pepsikova : 19.10.11 at 11:04
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
http://www.topky.sk/cl/11/1289396/Tr...inou-neprileti

hm velmi podozrive, nie je mozne aby sa sam takto bodol!
0 0
Erislava Erislava

Erislava je offline (nepripojený) Erislava

Jeden na dnes :
Wikipedie: "Já vím všechno!"

Google: "Já najdu všechno!"

Facebook: "Já znám všechny."

Internet: "Beze mě jste v prdeli."

Elektřina: "Tak se uklidníme jo?!"
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Erislava Pozri príspevok
Jeden na dnes :
Wikipedie: "Já vím všechno!"

Google: "Já najdu všechno!"

Facebook: "Já znám všechny."

Internet: "Beze mě jste v prdeli."

Elektřina: "Tak se uklidníme jo?!"
List vojakovi: - Drahý Dušan! Musím priznať, že odkedy si preč, štyri razy som ťa podviedla. Prosím ťa, pošli mi späť moju fotku, čo som ti dala. S pozdravom, Naďa. Vojak išiel za svojimi kamarátmi a pozbieral fotky, bez ktorých by sa zaobišli - priateliek, sestier, sesterníc... Spolu s fotkou Nadi ich všetky vopchal do obálky a pripísal: - Je mi ľúto, ale už si nepamätám, kto si. Vyber si svoju fotku a zvyšné mi pošli späť. Zdraví Dušan.
1 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

jáááááj.prečo tu nie je tlačítko zábavnééééééé
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Fakt to tak vyzerá, že o nás /občanov/ nemá nikto záujem... Jedny by aj chceli vládnuť, ale nemôžu, druhí mohli, ale nechcú, tretí si kladú podmienky... Opäť sa v celej nahote ukázalo, akých sme mali/máme "zdatných" ústavnoprávnych činiteľov. Koľko právnikov sa vystriedalo v národnej rade za všetky volebné obdobia? A akosi im ušlo, /v tom má Sulík pravdu, aj keď toho Shreka osobne nemusím/, že ústava nedáva prezidentovi lehotu, dokedy má vymenovať novú vládu. Ale občanovi nezabudnú dať do zákonov tisíce lehôt, do kedy má čo urobiť, podať, nahlásiť, zaplatiť - len aby plnil štátnu kasu... A ešte si naňho spomenú, keď začnú volebné kortešačky...
Bez ohľadu na dobu stále platí "na konci nášho snaženia je človek". Len škoda, že vždy len na konci...
Kde bola štátoprávna zodpovednosť, keď nechali padnúť vládu bez uvedomenia si dôsledkov, resp. absencie reálnych riešení?

Nechcem takýto štát a sťahovať sa nemienim. Navrhujem preto monarchiu . Kto chce byť kráľ/kráľovná ? Poddaných je dosť...
Naposledy upravil Oliwa : 19.10.11 at 12:58
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Halloween sa blizi a nasi politici nas chceli prekvapiť

http://sendables.jibjab.com/view/Rr81Dssu46EEXDw5
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Oliwa Pozri príspevok
Fakt to tak vyzerá, že o nás /občanov/ nemá nikto záujem... Jedny by aj chceli vládnuť, ale nemôžu, druhí mohli, ale nechcú, tretí si kladú podmienky... Opäť sa v celej nahote ukázalo, akých sme mali/máme zdatných ústavnoprávnych činiteľov. Koľko právnikov sa vystriedalo v národnej rade za všetky volebné obdobia? A akosi im ušlo, /v tom má Sulík pravdu, aj keď toho Shreka osobne nemusím /, že ústava nedáva prezidentovi lehotu, dokedy má vymenovať novú vládu. Ale občanovi nezabudnú dať do zákonov tisíce lehôt, do kedy má čo urobiť, podať, nahlásiť, zaplatiť - len aby plnil štátnu kasu... A ešte si naňho spomenú, keď začnú volebné kortešačky...
Bez ohľadu na dobu stále platí "na konci nášho snaženia je človek". Len škoda, že vždy len na konci...
Navrhujem preto monarchiu . Kto chce byť kráľ/kráľovná ? Poddaných je dosť...


skôr si myslím,žeých dvorných šašov je dosť , dokonca aj tu na porade
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Fakt to tak vyzerá, že o nás /občanov/ nemá nikto záujem... Jedny by aj chceli vládnuť, ale nemôžu, druhí mohli, ale nechcú, tretí si kladú podmienky... Opäť sa v celej nahote ukázalo, akých sme mali/máme "zdatných" ústavnoprávnych činiteľov. Koľko právnikov sa vystriedalo v národnej rade za všetky volebné obdobia? A akosi im ušlo, /v tom má Sulík pravdu, aj keď toho Shreka osobne nemusím/, že ústava nedáva prezidentovi lehotu, dokedy má vymenovať novú vládu. Ale občanovi nezabudnú dať do zákonov tisíce lehôt, do kedy má čo urobiť, podať, nahlásiť, zaplatiť - len aby plnil štátnu kasu... A ešte si naňho spomenú, keď začnú volebné kortešačky...
Bez ohľadu na dobu stále platí "na konci nášho snaženia je človek". Len škoda, že vždy len na konci...
Nechcem takýto štát a sťahovať sa nemienim. Navrhujem preto monarchiu . Kto chce byť kráľ/kráľovná ? Poddaných je dosť...
..

..Oliw, šak to ide pekne podľa toho starodávneho "človek človeku bratom"....ale bacha na moj válov,ten je môj a môjho brata do neho nič!...(hovorieval moj dedko..chapeš, nyje?..

...a taká královná by nemusela byť zlá vec,ale za monarchie tiež bývali mocenské boje, takže byť len figúrkou-to radšej u nás premierkou,lepšie by sa mi "zametalo"...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...poobedňajšia siesta!!..nezabudnite na kafu, čokles a modlidbičku za Dášku...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať