Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No nič, dneska ma dožral stav mojích chronických neplatičov :-(, to číslo nieje síce nejaké extra vysoké, ale ja mám rád, keď je čistý stol...
A ododneška musím meniť pre mojích klientov pravidlá- kto je v omeškaní v platení viac ako 2 týždne, tak ododneška mu neposkytujem osobnú starostlivosť- nemám čas vybavovať niečo pre ľudí s ktorými mám len problémy...-budú mať len nárok na základnu telefonickú pomoc, ale likvidáciu vybavovať nebudem...
likvidáciu presuň buchačovi
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
likvidáciu presuň buchačovi
....he ....

Stano by sa dostal medzi mojich chronických neplatičov ....

Ibaže títo nemajú dlhé obdobie na meškanie platieb ...

Riešim priebežne ......


.....a ja som drahý ....Stano by veľmi veľa nových klientov musel zohnať ........
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ech, idem dať bavoráka
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
Som šokovaný ....géniovia umierajú:

Bethoven umrel, Einstein tiež....

I mne je dnes akosi c h . . . . o ....
Porovnávaš neporovnateľné- však Beethoven ti nesiaha ani po členky...:-)
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
Pepsi nebalamuť , umierajú nielen géniovia, to je tá jediná spravodlivosť na tejto našej púti. Tam idú aj tí rovní, aj tí rovnejší. Ale tú s kosou treba odhláňať, kým sa ešte dá.
..

..no všaj ja som to len zato, aby sa buchovi zdvihol adrenalín...však písal, že mu je nejako ch*jovno,tak reku ho "poteším""..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno a krásnu nedeľu vám prajem...nevadí, že poprškáva,vonku je fajn (povedal Robin)...
..

2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hlavne pre Teba Pepsi.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..no všaj ja som to len zato, aby sa buchovi zdvihol adrenalín...však písal, že mu je nejako ch*jovno,tak reku ho "poteším""..
...he.......môj adrenalín je práve v takom štádiu , že ho radšej ukludňovať musím ......

....že reku ......potešil by som sa .................................................. .................aby mi na ch*jovno nebolo ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...he.......môj adrenalín je práve v takom štádiu , že ho radšej ukludňovať musím ......

....že reku ......potešil by som sa .................................................. .................aby mi na ch*jovno nebolo ....
..

..sa mi necse veriť, žeby si nemal nič, čo by ťa potešilo...(šak teda, no, nemusí to byť zrovna svokra.....buch, nejeduj sa!...na ukludnenie môžem doporučiť čokoládu-ak, samozrejme nemáš alergiu na ňu, ako ja...toť ma Terezka nakrmila orieškovou, (bola som vrcholne nasrjedovaná), mňa potom začne svrbieť tvár-a hneď sa začnem jedovať na svoju pažravosť-a je "vymalované"-hneď sa jedujem na niečo iné...(no to len tak,aby tu reč nestála
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pepsitu v BA je hnusno, poprškáva a ešte je aj mlžina ale tu je hnusno aj bez toho ale inak peknú nedeľu, želám
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
Pepsitu v BA je hnusno, poprškáva a ešte je aj mlžina ale tu je hnusno aj bez toho ale inak peknú nedeľu, želám
..

..sewaaa luííí, dakedy sa vymeníme...mne sa v BA páči...ale vždy mám len chvíľku, aby som si dobila baterky ruchom veľkomesta...lebo tu u mňa je už tuším vyhlásený zimný spánok......fajn deň ti aj napriek všetkému...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..sewaaa luííí, dakedy sa vymeníme...mne sa v BA páči...ale vždy mám len chvíľku, aby som si dobila baterky ruchom veľkomesta...lebo tu u mňa je už tuším vyhlásený zimný spánok......fajn deň ti aj napriek všetkému...
tak to by mi fakt niekedy bodlo u Teba to dýcha takým kľudom.....waw ja keby som si dnes nešla "hopsnúť" tak ani patu z postele nevytiahnem, ale idem postaviť polievku nech "pán bytný" má ozajskú stravu ked je doma.inak tu to všecko drichme chlap, decko aj pes len ja tu....
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
lujza.j Pozri príspevok
tak to by mi fakt niekedy bodlo u Teba to dýcha takým kľudom.....waw ja keby som si dnes nešla "hopsnúť" tak ani patu z postele nevytiahnem, ale idem postaviť polievku nech "pán bytný" má ozajskú stravu ked je doma.inak tu to všecko drichme chlap, decko aj pes len ja tu....
chodis si "hopsnúť" mimo bytu pána bytného?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Šak ako inak?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
chodis si "hopsnúť" mimo bytu pána bytného?
..

..no a ako?..šak nedeľné okološporákové tanečky nie sú zrovna to pravé orechové
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...kafa poobedňajšia predsiestová je na stole....a v telke je môj milovaný Ričárd-takže krásne popoludnie
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

video1983 Pozri príspevok
chodis si "hopsnúť" mimo bytu pána bytného?
áno utorok, štvrtok a nedeľu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mám senzačného psa. Je to na polovicu labrador a na polovicu pitbull. Perfektná kombinácia. Môže sa stať, že mi odhryzne nohu, ale mám istotu, ze mi ju prinesie k nohe.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
Mám senzačného psa. Je to na polovicu labrador a na polovicu pitbull. Perfektná kombinácia. Môže sa stať, že mi odhryzne nohu, ale mám istotu, ze mi ju prinesie k nohe.
..

..luííí, sto bodov!....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...kombinícia môjho psa je vražedná-nohu zanesie dva metre odo mňa!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať