Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...vie mi niekto, prosím vás, povedať,keď už mám funkčný kábel k tej mojej šunke,cez aký program stiahnem tie fotky?..nikde som nenašla nič, čo by pasovalo k samsunguSHG-E250, teda prenieslo fotky z mobilu do pc.......šlak ma trafííí...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

nika.sum Pozri príspevok
My ostatní ani nechodime k lekarovi, ked to nie je nevyhnutne nutne (vazne ochorenie, kde sa bez antibiotik nezaobideme). Naco aj ved,ked ma maly kasel a sopel, vsetko hradim ja ci idem k lekarovi alebo nie. U dospelych to iste...Tento stat je na hlavu postaveny...skoda sa rozculovat a potom Vas niekto obvini, ze ste rasista, ked vas to nastve...
marha, tak ja ich sponzorujem? môj výpis z osobného účtu od 01.01.05 - 31.12.09: nalial som do systému - 2120 eur, úhrada poisťovne - 152 eur (to sú z 90% mesačné platby asi mojej doktorke), ja som doplatil - 5 eur . no ja tu bandu teda nebudem takto sponzorovať. začnem aj ja chodiť po doktoroch.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

pepsikova Pozri príspevok
...vie mi niekto, prosím vás, povedať,keď už mám funkčný kábel k tej mojej šunke,cez aký program stiahnem tie fotky?..nikde som nenašla nič, čo by pasovalo k samsunguSHG-E250, teda prenieslo fotky z mobilu do pc.......šlak ma trafííí...
SAMSUNG New PC Studio PC Sync(22 Apr, 2009)
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
...vie mi niekto, prosím vás, povedať,keď už mám funkčný kábel k tej mojej šunke,cez aký program stiahnem tie fotky?..nikde som nenašla nič, čo by pasovalo k samsunguSHG-E250, teda prenieslo fotky z mobilu do pc.......šlak ma trafííí...
for pepsi: prepoj pc s foťákom - tento počítač - objaví sa ti ako disk - a potom otvor pamäť kórejca a sťahúúúúúúúúúúúúúúj
for_pepsi.jpg  
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Tweety Pozri príspevok
Minule v nemenovanej TV bol šot z ÚP na východe, robili nábor na pracovné miesta jednej fabriky, nástupný plat 600 €, povedala by som, že slušný, zrejme nebolo požadované žiadne, alebo len min. vzdelanie, ale ani jeden z tých chudáčikov sa neprihlásil. Veď aj načo, keď bez práce si aj tak žijú dobre a veselo môžu nadávať na nás ostatných. ALe prečo potom boli štrajkovať, že oni by pracovali, len ich nikto nechce? ALebo si aj tu len niekto prihrieva svoju polievočku? Tu treba na nich asi len tvrdo, nezobral si prácu, nedostaneš nič. Asi solidarita s nimi nie je nič platná.
po revolucii boli take zakony,ak niekto bez dovodu odmietol vhodnu robotu,tak tusim najmenej na 3 /6/ mesiacov mal pozastavene davky po tom ako ho vyradili z evidencie uradu prace.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Minule v nemenovanej TV bol šot z ÚP na východe, robili nábor na pracovné miesta jednej fabriky, nástupný plat 600 €, povedala by som, že slušný, zrejme nebolo požadované žiadne, alebo len min. vzdelanie, ale ani jeden z tých chudáčikov sa neprihlásil. Veď aj načo, keď bez práce si aj tak žijú dobre a veselo môžu nadávať na nás ostatných. ALe prečo potom boli štrajkovať, že oni by pracovali, len ich nikto nechce? ALebo si aj tu len niekto prihrieva svoju polievočku? Tu treba na nich asi len tvrdo, nezobral si prácu, nedostaneš nič. Asi solidarita s nimi nie je nič platná.
No, aj ja som to videl v správach- a cigánisko sa ešte čudoval, že čo je divné na tom, že nechce ísť robiť za 600 eur...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

trisestri Pozri príspevok
po revolucii boli take zakony,ak niekto bez dovodu odmietol vhodnu robotu,tak tusim najmenej na 3 /6/ mesiacov mal pozastavene davky po tom ako ho vyradili z evidencie uradu prace.
Celé je to možno preto, že už nie je zákonnou povinnosťou pracovať, ale právom, a oni to svoje odmietajú(tiež čudné nie?). Šak načo pracovať, keď štát dá, a potom sú tu ešte gádžovia, ktorí niečo na ukradnutie furt majú.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Celé je to možno preto, že už nie je zákonnou povinnosťou pracovať, ale právom, a oni svoje odmietajú(tiež čudné nie?).
najviac ma sere, že tí úplne dole cecajú systém, tí úplne hore ho vykrádajú a my v strede im to platíme. to musí prísť už dajaká zmena.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
for pepsi: prepoj pc s foťákom - tento počítač - objaví sa ti ako disk - a potom otvor pamäť kórejca a sťahúúúúúúúúúúúúúúj
..

...no ano...lenže v "tomto počítači " sa nič nezobrazilo,žiadny nový hardver a k*rva korejská neviem, kde má pamať,je tam len stav pamäte, nikde ani zmienka o tom, žeby sa dalo niečo s fotkami robiť...netrafí ma šlak, rovno ma **bne...skúsila som stiahnuť aj program na prenos dát pre samsungy, ale nič...Samsung PC Studio II 2.0 Image Editor.

..no a vďaka Arizonke , ktorá mi pomohla nastaviť kórejca, sú už fotky vonku...
Naposledy upravil pepsikova : 24.10.11 at 17:27
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety Pozri príspevok
Minule v nemenovanej TV bol šot z ÚP na východe, robili nábor na pracovné miesta jednej fabriky, nástupný plat 600 €, povedala by som, že slušný, zrejme nebolo požadované žiadne, alebo len min. vzdelanie, ale ani jeden z tých chudáčikov sa neprihlásil. Veď aj načo, keď bez práce si aj tak žijú dobre a veselo môžu nadávať na nás ostatných. ALe prečo potom boli štrajkovať, že oni by pracovali, len ich nikto nechce? ALebo si aj tu len niekto prihrieva svoju polievočku? Tu treba na nich asi len tvrdo, nezobral si prácu, nedostaneš nič. Asi solidarita s nimi nie je nič platná.
Raz prišla za mnou partia bielych bratov a sestier aby som im dal potvrdenku že nemám pre nich prácu, ja som povedal, že im napíšem, že mám voľné pracovné miesta, a oni to nechcú len potrebujú potvrdenie na up aby dostali nejakú dávku. Aby som to vylepšil tak som povedal že za 50,- Sk im takú potvrdenku vydám. Viac ku mne neprišli.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Znace keľo ciganoch še zmesci do jedneho motora?

> - Ruc tam dzešec korun a uvidziš.



> Jak še začina ciganska kucharska kniha?

> Ukradneme tri vajca!!!



> -Čom blchi i vši nešvica?

> -Bo romska osada by vypatrala jak Las Vegas.



> Pita še cigan cigana...Jožo spiš? Ňe..a maš požičec 100

korun,??

> chrrrrrrrrrrr



> Priprava ciganskeho nedzeľneho obeda:

> Dzeci rozlučce še zo svojim psom, voda už vre.



> Pridze rom do koscela a farar še ho pyta:

> - Co ši porobil že ši tu?

> Rom mu odpoveda:

> - Ukradnul som sako.

> Farar: - Ta ľutuj.

> Rom: - Ľutujem že som neukradnul i nohavky.



> Čom su romovia menšina?

> Bo večšina je vo vezeni.



> Poľicajt zastavi roma na bicigľu. Rom ma na chribce veľky rupsak:

"Co je u tym rupsaku?" "Slama!"

> Poľicajt: "Hej rom, ak tam daco najzdem ta ce zbijem." Poľicajt

> prepatra rupsak a nič. Nahnevany ho pušči daľej. A rom sebe popod

> nos zašepka: "Ta tak še kradnu horske bicigľe."



> Traja cigani cestuju vlakom. Do kupe vstupi sprievodca:

> "Cestovne ľistky, prosim!"

> Cigani mu daju dva ľistky:

> "Dali sce mi ľem dva ľistky!"

> "Šak dva."

> "Aľe sce trojo!"

> "Šak trojo."

> "Aľe ľistky sce mi daľi ľem dva!"

> "Šak dva."

> "Aľe sce trojo!"

> "Šak trojo."

> "Ta potom znamena, že jeden z vas cestuje načarno?"

> "Šak to, aľe ktory?"



> Poľicajt: "Dežo dze ši bul včera večar?"

> Dežo: "Ja som ho nezabil."

> Poľicajt: "Koho?"

> Dežo: "Vy sce ho nenašli?"



> - Čuj dežo! Čom nemaš rad zimu?

> - Bo vtedy še ňedaju kopac bandurky.!



> Cigan robi autoškolu. Prejdze v poriadku križovatkou a inštruktor

še ho pyta:

> - "Iba tak pre zaujimavosc, jaka tam bula značka?"

> A cigan:

> - "Hľinikova, vracime še?"
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

Dnešný kameňák:
Mám erotickú penaženku "Otvorím a p**u vidím"


3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
Dnešný kameňák:
Mám erotickú penaženku "Otvorím a p**u vidím"


...kua .......hneď ma niečo napadlo , len jedno slovo by som zamenil .........ale radšej nie , nedám ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...kua .......hneď ma niečo napadlo , len jedno slovo by som zamenil .........ale radšej nie , nedám ....
..

..a šak daj..bude nový ftip
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pepsi: šak ty vieš, aké je to slovo.

BTW: mám to aj ja doma
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ale však to slovo tam je..len s dvomi **...3,14...či???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..ale však to slovo tam je..len s dvomi **...3,14...či???
.....jéééééj .......nevedia ......nevedia , čo mi po rozume behá ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...povedz!..nejeduj ma a nenapínaj ako svaly
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
......................eeeeeeeeeeeeeeee
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...aby si nepraskol!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať