Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
. ...tu je zas ako ticho!...iste už všetci sedia pred telkou a čakajú na zvučku správ,aby sa dozvedeli, čo povie dnes Ivetka...hovorila pekne,dlho a múdro...(ja len tak, no

...a večernú kafu ani čajík tu nikto nedáva?..ani koláčik?..idem urobiť bábofku, tak chvíľku počkajte...bude k šehere-aby trochu zjemnila ten napinák

(a tu je sto% bezkofeinová ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Srrrrrk, srrrrrk. Ivetka - neIvetka - je mimo oblasti záujmu. To skôr kde, kedy, koho, čo trafilo . Pepsi, ty pozeráš šehere? Koľko to má vlastne častí a kedy už konečne skončí?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pepsikova Pozri príspevok
...aha, čo som našla!...
a co ja


Hodnota stránky: porada.sk



135 tiav
Hodnota jednej ťavy je 3 kozy, 2 ovce a 1 somár

363 877 fliaš piva
Hodnota jedného piva je 1,3 dolárov

41 134 fliaš vodky
Hodnota jednej fľaše vodky je 11,5 dolárov
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

arizona Pozri príspevok
a co ja


Hodnota stránky: porada.sk



135 tiav
Hodnota jednej ťavy je 3 kozy, 2 ovce a 1 somár

363 877 fliaš piva
Hodnota jedného piva je 1,3 dolárov

41 134 fliaš vodky
Hodnota jednej fľaše vodky je 11,5 dolárov
Tak teraz už len jedného šikuliaka, ktorý pridelí všetko ku kozám, ťavám, ovciam, somárom. k pivu, vodkám. Paráda kam sme to došli.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

135 tiav
Hodnota jednej ťavy je 3 kozy, 2 ovce a 1 somár

363 877 fliaš piva
Hodnota jedného piva je 1,3 dolárov

41 134 fliaš vodky
Hodnota jednej fľaše vodky je 11,5 dolárov
Veľmi dobré jednotky SI
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
Srrrrrk, srrrrrk. Ivetka - neIvetka - je mimo oblasti záujmu. To skôr kde, kedy, koho, čo trafilo . Pepsi, ty pozeráš šehere? Koľko to má vlastne častí a kedy už konečne skončí?
..

..ja nepozerám..vykukala som to hneď na začiatku, kým to ešte malo akýtaký dej na jutube...dákych 180 častí...a neboj, šecko končí hapýajendom...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
Tak teraz už len jedného šikuliaka, ktorý pridelí všetko ku kozám, ťavám, ovciam, somárom. k pivu, vodkám. Paráda kam sme to došli.
..

...ale mojík, šak to je fšecko prerátané, pridelené a punktumhttp://www.webarbiter.com/sk/porada.sk
(na tie ťavy len preto, že ak by nás chcel kúpiť nejaký Omar, aby to mal jednoduchšie v rátaní
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak to ťa chválim - pozerať nekonečné loveseriály - to je na bedňu . Teraz pozerám TV noviny (a zároveň poradujem) a Brusel rieši, koľko nebude musieť Grécko vrátiť z pôžičky. Takže sa natlačia €uráče do gréckej ekonomiky a tá to ako čierna diera zhltne. A vraj riadený bankrot. Akýže bankrot? Majetky im zostanú, peniaze znova pritečú, Gréci znova budú štrajkovať, aby mali svoje "benefity" - a ostatní (aj Slováci) pekne si utiahnú opasky.


A Poradu nedáme žiadnemu Arabovi ani za milión !
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..však načo by bolo arabovi naše účtovníctvo?..využil by hádam len kaviareň...

..a riadený bankrot?..nemci a francúzi tam majú investície, nenechajú ich len tak naverímboha, únia sa zloží a život pôjde ďalej...oni to cítiť nebudú, ani jedni, len my, čo žijeme z ruky do huby...a ECB nemôžu zainteresovať, lebo nikto nevie, koľko peňazí je natlačených a rozhodených-a bezcenných...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dnes ma skoro porazilo!
Mam taky maly kompaktny fotak,ktory nosim so sebou v kabele. Hoci uz ma 5rokov,ako zalozny fotak je dobry a stale robi krasne fotky.
Pred par dnami som fotila na prechadzke jesennu prirodu,asi sa mi dnu dostal nejaky prach,lebo sa zasekol objektiv a nesiel vysunut...

Pisala som mail do Olympus servisu, ze ho chcem poslat na precistenie.
Viete co mi odpisali?
Vraj nech poslem,ale zakladna oprava stoji min. 68 € !

Hoci som dodnes nedala na Olympus dopustit, tak toto ma dorazilo! Uzasny servis ,sluzby a ceny pre pouzivatelov!
To si radsej kupim novy, za nizsiu cenu ale urcite nie Olympus!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..

...ale mojík, šak to je fšecko prerátané, pridelené a punktumhttp://www.webarbiter.com/sk/porada.sk
(na tie ťavy len preto, že ak by nás chcel kúpiť nejaký Omar, aby to mal jednoduchšie v rátaní
473 040 USD
Hodnota stránky: porada.sk v Euro: 392 727 €

606 tehličky zlata
Tehličky s hmotnosťou 20 gramov


Fúha, viac ako dobrý biznis.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Re: Misoft. A Poradu nedáme žiadnemu Arabovi ani za milión ![/QUOTE]A čo by si s nimi robil tu u nás ha? Nie sú pre nich ani boxy.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

to co je za stranku ten webarbiter *
Moju firemnu stranku vyhodi ze ma hodnotu:*137970 USD... *Ze keby sa niekto pytal, tak predam *
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
zk24 Pozri príspevok
to co je za stranku ten webarbiter *
Moju firemnu stranku vyhodi ze ma hodnotu:*137970 USD... *Ze keby sa niekto pytal, tak predam *
..

..no čo chceš, ani si nevedela, aká si bohatá...len nech sa to nedozvedia susedia
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

pepsikova Pozri príspevok
..

..no čo chceš, ani si nevedela, aká si bohatá...len nech sa to nedozvedia susedia
*A hlavne danovy urad a poistovne. Lebo od 1.1.2012 z toho budem platit zdravotne odvody *
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Ja som si až teraz všimla, že máme na titulke porady čiernu stužku....

Nie že by som rozlúčku nezaznamenala, je to smutné, ale je to život.

Ale prekvapilo ma, že je to aj na titulke. Aj ked neviem, či v takomto prípade môžem povedať, že ma to milo prekvapilo
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ja som si vsimla. je to decentne a vzhladom k tomu kolko ludi vyjadrilo sustrast si myslim ze je to spravne gesto od tvorcov stranky.*
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...môj pažravý zver sedí pri mne ako bezdomovec a žobre jablko...zchamtal už štrvťku..hovorím mu, že mu bude grcno, ale kdeže, pažravosť víťazí!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dáša_ Pozri príspevok
Ja som si až teraz všimla, že máme na titulke porady čiernu stužku....

Nie že by som rozlúčku nezaznamenala, je to smutné, ale je to život.

Ale prekvapilo ma, že je to aj na titulke. Aj ked neviem, či v takomto prípade môžem povedať, že ma to milo prekvapilo
Tiež som rovnakého názoru ako Zuzka v príspevku, máš pravdu, smrť patrí k životu, ale je nanajvýš slušné vyjadriť sústrasť nad stratou človeka. Takže ma tá stužka ani neprekvapila, skôr by ma prekvapilo(nemilo), keby tam nebola.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať