Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Policajt číta knihu. Pristúpi k nemu kolega a pýta sa
ho: „Čo to čítaš?“
„Knihu.“
„O čom je?“
„O logike.“
... ... „A čo je to, prosím ťa, tá logika?“ „Božemôj, veď to je jednoduché... Máš
doma trebárs akvárium?“
„Mám.“
„No vidíš, z toho logicky vyplýva, že sú
v ňom aj rybky.“
„Jasné, že sú.“ „A z toho logicky vyplýva, že máš tie
rybičky rád.“
„Pochopiteľne!“
„No a keď máš rád rybičky, tak z toho
logicky vyplýva, že máš rád aj ostatné
zvieratká.“ „Mám rád aj ostatné zvieratká.“
„No a keď máš rád zvieratká, tak z toho
logicky vyplýva, že máš rád aj ľudí.“
„Samozrejme.“„No a keď máš rád ľudí a si normálny
chlap, tak z toho logicky vyplýva, že máš rád ženy.“„Jasnačka!“
„No a keď máš rád ženy, tak z toho
logicky vyplýva, že nie si buzerant.“
Natešený kolega okamžite letí do
kníhkupectva a kúpi si tú istú knihu. Na
druhý deň ju číta, pristaví sa pri ňom ďalší kolega a pýta sa ho: „Čo to čítaš?“
„Knihu.“
„O čom je?“
„O logike.“
„A čo je to, prosím ťa, tá logika?“
„Božemôj, veď to je také jednoduché. Máš doma akvárium?“
„Nemám.“
„Tak si buzerant!


4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..joj, ako pekne Mikuláš tára na ta3...srdcervúca intonácia, prednes hodný hniezdoslava,apelácie a hororové vízie..slovenská vlasť a domovina únia-nooo, ktovie, kto mu ten prejav písal...žeho huba nebolí..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Mark Zuckerberg byl včera hospitalizován s těžkými pohmožděninami a tříštivou zlomeninou stehení kosti. Předběžné zprávy hovoří o tom, že jej Chuck Norris šťouchnul na Facebooku

0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Prázdniny skončia až v stredu- ale to už budem hospitalizovaný na psychiatrickej klinike Pinnela v Pezinku... O chvílu tí moji dvaja zrútia asi panelák :-)
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

to máš takých zbojníkov?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
to máš takých zbojníkov?
že zbojníkov- to je horšie niečo ako Lýbijský povstalci...
susedia už 4 krát búchali- zatial len dolní a o chvílu bude zvoniť sused odvedľa...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Stanislav 1975 Pozri príspevok
že zbojníkov- to je horšie niečo ako Lýbijský povstalci...
susedia už 4 krát búchali- zatial len dolní a o chvílu bude zvoniť sused odvedľa...
Chýba mi tu tlačítko zábavné. Keď som Ti Stanko dala súhlas, budeš si myslieť,
že som sa nasťahovala vedľa Teba, keď Ti dám užitočné, zasa si pomyslíš, že mi šibe, že je užitočné, keď Tvoje deti šantia, no teda čo? Nechám to súhlasím.....nie je iná možnosť...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

terezamaria Pozri príspevok
Chýba mi tu tlačítko zábavné. Keď som Ti Stanko dala súhlas, budeš si myslieť,
že som sa nasťahovala vedľa Teba, keď Ti dám užitočné, zasa si pomyslíš, že mi šibe, že je užitočné, keď Tvoje deti šantia, no teda čo? Nechám to súhlasím.....nie je iná možnosť...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No dnes som si trochu zanadával. Moja 3/4 sa chcela prihlásiť na FB (cez nový NB, profil s jej inštrukciami robil syn), lenže ouha - nesprávne meno, alebo nesprávne heslo. Zavolala ma, skúšam, všetky kombinácie- nič. Tak si vravím, vynulujeme heslo a nastavíme nové - chyba lávky, syn nevedel najskôr na aký e-mail sa to pošle, keď si spomenul, tak zase nevedel heslo k e-mailu. Horor! Napokon som sa nejako dostal k tomu, že som našiel jej profil, ale bolo potrebné poslať kód, ktorý bol na tom e-maili (ten vyhodilo, takže sme už vedeli na 100%, že je to on), od ktorého sa nevedelo heslo! Ešte štastie, že som zaškrtol mobil a prišlo to mojej 3/4 na mobil. Nastavil som nové heslo (aké ona chcela), chcem pridať ešte jednu e-mailovú adresu (ako kontakt, pre istotu) - ou-ou - neberie.
Takže výsledkom je, že sa prihlási, ale nie pod svojim menom, ale pod e-mailom syna (toho, ktorý ani nevedel otvoriť) a pod novým heslom.

Tvrdím - FB je trochu ťažkopádny, keď nie je schopný pridať ako alternatívu aj inú e-mailovú schránku, keď sa nedá prihlásiť pod menom, ale pod *****@****.**
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

buchač Pozri príspevok
...hm ........i ja by som najradšej takto , no proste sa to nedá ......akože , nazval by som objektívnymi príčinami ...

Pomaly , ale iste sa blíži čas - termín svadby.......občas mi príde na rozum , čo za psychiatria ma/nás čaká ...
Aj do účtu to pôjde ...len šaty , kua , cca 500 € ....
Teraz v tych pozicovniach nevedia co pytat, ja si pamatam, ze pri prvej svadbe som si poziciavala za 4.500 SK, sice ked to zoberiem vtedy som mala plat 5.500 SK, takze to stuplo priamo umerne k platom....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

nika.sum Pozri príspevok
Teraz v tych pozicovniach nevedia co pytat, ja si pamatam, ze pri prvej svadbe som si poziciavala za 4.500 SK, sice ked to zoberiem vtedy som mala plat 5.500 SK, takze to stuplo priamo umerne k platom....
Podľa mojej starej mamy sa v bielych šatách mohli vydávať len poctivé dievky(rozumej panny) v rebríčku najhoršie boli na tom prespanky(ktoré mali dieťa za slobodna) a tie sa mohli vydávať už len v tmavých jednoduchých šatách. Podľa kritérií jej doby by to mohli takéto požičovne hneď zabaliť. a bolo by po ftákoch
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

ondrejvla Pozri príspevok
... mne pred pár hodinami oznámil syn s priateľkou, že zajtra ideme na spoločnú večeru, myslela som, že z dôvodu jeho narodenín... ale oni majú zajtra, či vlastne už dnes svatbu... No čo, rodinu pozvem dodatočne, vraj nechceli aby som niečo chystala, ale či sa to dá?!
Teraz je to moderne. Moj brat v sa zenil v lete v Spanielsku a povedal, ze si nebude brat uver aby zaplatili svadbu, odmietol aj oznamenia poposielat, mama z toho bola hotova. Nakoniec nasi tam leteli, mal to byt len obrat ale kamarati ich prekvapili grilovackou na zahrade. Brat vsak dodrzal slovo, zenil sa v slapkach a bermudach aj ked slusnejsich. My sme potom isli len na obed ked sem prisli. Teraz sa mozno aj sirsej rodine ulavi, ked nebudu musiet ist na svatbu, nie je to lacna zalezitosti ani pre hosti....Tych najblizsich mozete pozvat aj na obed ci na veceru s novomanzelmi....ak sa niekto urazi je to jeho problem, treba ist s dobou. Mladym prajem vela stastia na spolocnej ceste zivotom....Mne sa pacia oznamenia typu: On a Ona Vam oznamuju, ze dna toho a toho uzavreli manzelstvo. A este krajsie ked to oznamuje ich spolocne dieta, aj to som uz videla a vyzeralo to super.
2 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

pavol54 Pozri príspevok
Podľa mojej starej mamy sa v bielych šatách mohli vydávať len poctivé dievky(rozumej panny) v rebríčku najhoršie boli na tom prespanky(ktoré mali dieťa za slobodna) a tie sa mohli vydávať už len v tmavých jednoduchých šatách. Podľa kritérií jej doby by to mohli takéto požičovne hneď zabaliť. a bolo by po ftákoch
No ani v davnych casoch to nebolo take ako hovorili, to si velakrat mysleli len rodicia ze su dievky panny, ved to vidiet vo filmoch. Ale svadobne saty predsa nemusia byt snehobiele, teraz su moderne aj farebne, ale casto kremove, takze biznis by im aj tak vynasal
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
nika.sum Pozri príspevok
Teraz je to moderne. Moj brat v sa zenil v lete v Spanielsku a povedal, ze si nebude brat uver aby zaplatili svadbu, odmietol aj oznamenia poposielat, mama z toho bola hotova. Nakoniec nasi tam leteli, mal to byt len obrat ale kamarati ich prekvapili grilovackou na zahrade. Brat vsak dodrzal slovo, zenil sa v slapkach a bermudach aj ked slusnejsich. My sme potom isli len na obed ked sem prisli. Teraz sa mozno aj sirsej rodine ulavi, ked nebudu musiet ist na svatbu, nie je to lacna zalezitosti ani pre hosti....Tych najblizsich mozete pozvat aj na obed ci na veceru s novomanzelmi....ak sa niekto urazi je to jeho problem, treba ist s dobou. Mladym prajem vela stastia na spolocnej ceste zivotom....Mne sa pacia oznamenia typu: On a Ona Vam oznamuju, ze dna toho a toho uzavreli manzelstvo. A este krajsie ked to oznamuje ich spolocne dieta, aj to som uz videla a vyzeralo to super.
...he .......aj to by bolo možné ...teda teoreticky len ...

Malinká bude mať presne o týždeň 2 rôčky .........ale s radosťou by som za ňu vytvoril nejaké oznámenia ...kua , času mám habadej oproti stavu na účte ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
nika.sum Pozri príspevok
Teraz v tych pozicovniach nevedia co pytat, ja si pamatam, ze pri prvej svadbe som si poziciavala za 4.500 SK, sice ked to zoberiem vtedy som mala plat 5.500 SK, takze to stuplo priamo umerne k platom....
...ale dievka má teda vkus .....sa musí uznať ...

Páči sa mi jej výber , podvečer bola , tak som videl eventuálne možnosti z výberu šiat ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
Podľa mojej starej mamy sa v bielych šatách mohli vydávať len poctivé dievky(rozumej panny) v rebríčku najhoršie boli na tom prespanky(ktoré mali dieťa za slobodna) a tie sa mohli vydávať už len v tmavých jednoduchých šatách. Podľa kritérií jej doby by to mohli takéto požičovne hneď zabaliť. a bolo by po ftákoch
Dneska nieje ani jedna nevesta panna...
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

ja som tiež nemala biele princeznovské šaty z požičovne kúpila som si kostým maslovej farby a oznámenie bolo v zmysle,že už sme zobratí. V robote som si zobrala na piatok dovolenku a prišla som v pondelok so zákuskami a oni mi neverili
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dneska nieje ani jedna nevesta panna...
Ale par sa ich najde, ja som mala v robote jednu kolegynu, kt. asi 4 roky dozadu sa vydavala a bola panna, samozrejme do 9 mesiacov od svadby aj mamicka :-).
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Tu sa usmievaš a v inej téme provokuješ a zúriš ???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať