Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Stanislav 1975 Pozri príspevok
moc?
treba to dať prestriekať-poistovna to zaplatí...
cca 40cm ryha.... Neviem ci sa to oplatí dávať spraviť. Obávam sa, že ked to spravím, tak o týždeň to tam mám znova. nemám HV, a aj keby spoluúčasť by to asi nepkryla.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

zk24 Pozri príspevok
cca 40cm ryha.... Neviem ci sa to oplatí dávať spraviť. Obávam sa, že ked to spravím, tak o týždeň to tam mám znova. nemám HV, a aj keby spoluúčasť by to asi nepkryla.
no to vie nahnevať,tá ryha- ale niesi jediná, dneska je vela všelijakých úchylov čo sa vyžívajú v poškodzovaní áut-aj u nás je každú chvílku čosi poškriabané, a mňa pre istotu pred 2 týždňami vykradli...
no, nemať podla mňa hv je chyba,hm a dneska sa už robia vačšinou zmluvy bez spoluúčasti...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

takže je nás 7 miliárd- gratulujem Saškovi malému že sa narodil ako 7 000 000 000 človek na zemi... Len neviem ako to tak jednoznačne dokážu tvrdiť,že je to práve on-čo ked ho predbehol nejaký novorodenec čo sa narodil niekde ludožrútom v pralese :-)
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Stanislav 1975 Pozri príspevok
takže je nás 7 miliárd- gratulujem Saškovi malému že sa narodil ako 7 000 000 000 človek na zemi... Len neviem ako to tak jednoznačne dokážu tvrdiť,že je to práve on-čo ked ho predbehol nejaký novorodenec čo sa narodil niekde ludožrútom v pralese :-)

To je taká štatistika

.... a medzitým možno umrelo dalších 5 ľudí v africkom kmeni...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Potešilo ma,že pomaly ale iste začína vychádzať v zdravotníctve pravda najavo a že už občas novinári uverejnia aj niečo pravdivé,nielen manipulácie na rozkaz.Markíza o limitoch.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Dnes som dostala takýto mail, je to fakt, alebo si niekto robí srandu?????

MUSIM ZDIELAT : šok v lekárni, informujte VŠETKYCH !!!!!! Do
minulého týždňa som to netušil, ale Rómovia nemusia platiť za lieky.
Bol som v lekárni kúpiť deťom kvapky na kašeľ a do nosa atď. Predo mnou
boli ONI, vybrali si lieky a ... potom vytiahli papier zo sociálky, ...
lekárnička ho potvrdila a odišli. Pýtal som sa, čo to bolo a ona mi
povedala, že sú sociálne slabí, tak im štát platí lieky. Skoro to so mnou
seklo, zaplatil som 20€ a naštvaný išiel domov. Pracujem, platím SP, ZP, dane -
a to všetko na nich a im podobným.
PROSÍM, POŠLITE TO ĎALEJ - S TÝM UŽ SA MUSÍ NIEČO UROBIŤ..

Ľudovít KORBELIČ
Nad Lúčkami 49
841 05 Bratislava
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

truch Pozri príspevok
Dnes som dostala takýto mail, je to fakt, alebo si niekto robí srandu?????

MUSIM ZDIELAT : šok v lekárni, informujte VŠETKYCH !!!!!! Do
minulého týždňa som to netušil, ale Rómovia nemusia platiť za lieky.
Bol som v lekárni kúpiť deťom kvapky na kašeľ a do nosa atď. Predo mnou
boli ONI, vybrali si lieky a ... potom vytiahli papier zo sociálky, ...
lekárnička ho potvrdila a odišli. Pýtal som sa, čo to bolo a ona mi
povedala, že sú sociálne slabí, tak im štát platí lieky. Skoro to so mnou
seklo, zaplatil som 20€ a naštvaný išiel domov. Pracujem, platím SP, ZP, dane -
a to všetko na nich a im podobným.
PROSÍM, POŠLITE TO ĎALEJ - S TÝM UŽ SA MUSÍ NIEČO UROBIŤ..

Ľudovít KORBELIČ
Nad Lúčkami 49
841 05 Bratislava
Dáška, to je blbosť.. mne to už prišlo, sestra robí v lekárni, tak som sa jej spýtala na to.. za lieky dopláca každý, je len pár výnimiek, kedy občan so ZŤP neplatí poplatok za recept, čo je cca 17 centov..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
truch Pozri príspevok
Dnes som dostala takýto mail, je to fakt, alebo si niekto robí srandu?????

MUSIM ZDIELAT : šok v lekárni, informujte VŠETKYCH !!!!!! Do
minulého týždňa som to netušil, ale Rómovia nemusia platiť za lieky.
Bol som v lekárni kúpiť deťom kvapky na kašeľ a do nosa atď. Predo mnou
boli ONI, vybrali si lieky a ... potom vytiahli papier zo sociálky, ...
lekárnička ho potvrdila a odišli. Pýtal som sa, čo to bolo a ona mi
povedala, že sú sociálne slabí, tak im štát platí lieky. Skoro to so mnou
seklo, zaplatil som 20€ a naštvaný išiel domov. Pracujem, platím SP, ZP, dane -
a to všetko na nich a im podobným.
PROSÍM, POŠLITE TO ĎALEJ - S TÝM UŽ SA MUSÍ NIEČO UROBIŤ..

Ľudovít KORBELIČ
Nad Lúčkami 49
841 05 Bratislava
..

...tru, toto sme tu už mali, je to hoax...žiadna pravda...takže never tomu
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Pepsi, dík, už som sa zľakla, že je niečo také možné
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

truch Pozri príspevok
Dnes som dostala takýto mail, je to fakt, alebo si niekto robí srandu?????

MUSIM ZDIELAT : šok v lekárni, informujte VŠETKYCH !!!!!! Do
minulého týždňa som to netušil, ale Rómovia nemusia platiť za lieky.
Bol som v lekárni kúpiť deťom kvapky na kašeľ a do nosa atď. Predo mnou
boli ONI, vybrali si lieky a ... potom vytiahli papier zo sociálky, ...
lekárnička ho potvrdila a odišli. Pýtal som sa, čo to bolo a ona mi
povedala, že sú sociálne slabí, tak im štát platí lieky. Skoro to so mnou
seklo, zaplatil som 20€ a naštvaný išiel domov. Pracujem, platím SP, ZP, dane -
a to všetko na nich a im podobným.
PROSÍM, POŠLITE TO ĎALEJ - S TÝM UŽ SA MUSÍ NIEČO UROBIŤ..

Ľudovít KORBELIČ
Nad Lúčkami 49
841 05 Bratislava
Jasné,že to je hlúposť- netreba veriť všetkému čo príde Spamom...
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Stanko, u nás je všetko možné, tak sa nečuduj, že som zaváhala
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Jasné,že to je hlúposť- netreba veriť všetkému čo príde Spamom...
hlupost to urcite nie je-len treba chodit z otvorenymi ocami a myslou, mozno sa ti ani nesniva o tom ake oni maju vyhody-len treba vnimat realitu a nie drizdy pseudoaktivistov a vselijakych pseudohumanistov a blogerov.
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

niektorym vodicom by som roztrepal hlavu,som na prechode,cez vyjazd z parkoviska a stary debil stal a potom ma takmer zrazil a este trepal ze tam nie je prechod,hoci tam bola zebra a nakoniec to riesil vyhovorkou ze ta mali to lepsie vymalovat-ani chodci nie su sväty,ale títo riskuju vlastne zivoty,na rozdiel od arogantnych a agresivnych vodicov co vsetko ignoruju a jazdia ako blazni.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
niektorym vodicom by som roztrepal hlavu,som na prechode,cez vyjazd z parkoviska a stary debil stal a potom ma takmer zrazil a este trepal ze tam nie je prechod,hoci tam bola zebra a nakoniec to riesil vyhovorkou ze ta mali to lepsie vymalovat-ani chodci nie su sväty,ale títo riskuju vlastne zivoty,na rozdiel od arogantnych a agresivnych vodicov co vsetko ignoruju a jazdia ako blazni.
no to tiež. skáču do cesty ako kamzíky v TANAP-e, by som ich vybuchala, tým obuchom čo mám hneď vedľa sedadla
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

včera ked decko došlo z práce pýta sa že ako starý teda ako dlho je PZ poliš s číslom 300... a ja že nič moc nejaký "member" a ona ,že sa nejaký u nich na čerpačke PMH zastavil a zabudol si tam policajnú bundu/na bunde normálne menovka všetko/ tak si ju všetci poskúšali ako im ide, ešte že nešli niekde nejakú pokuty povyberať čo nato povedať? "že veľký vietor-najväčší"
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

lujza.j Pozri príspevok
včera ked decko došlo z práce pýta sa že ako starý teda ako dlho je PZ poliš s číslom 300... a ja že nič moc nejaký "member" a ona ,že sa nejaký u nich na čerpačke PMH zastavil a zabudol si tam policajnú bundu/na bunde normálne menovka všetko/ tak si ju všetci poskúšali ako im ide, ešte že nešli niekde nejakú pokuty povyberať čo nato povedať? "že veľký vietor-najväčší"
haha, zodpovedný to policajt.. ešteže tam nemal kvéro.. :-)
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

lujza.j Pozri príspevok
no to tiež. skáču do cesty ako kamzíky v TANAP-e, by som ich vybuchala, tým obuchom čo mám hneď vedľa sedadla
len je rozdiel,lebo oni riskuju svoj zivot a zdravie a nie vodicov,ale tiez ich nezraziš lebo idu mimo prechodu-ale toto bolo na prechode a ten debil ani nemal kam ist,lebo po hlavnej isli auta,to boli tak 3 metre a este aj stal,urobil vyjazd az po tom ako sme stupili na prechod-neviem ci mu preplo,alebo nevie ako sa jazdi autom.
Stat zdiera slusnych ludi a tu aby namiesto toho zarobili,vsade postavim kamery kde je rusno a vyberam pokuty,je jedno aj od chodcov a cyklistov ak treba-ked porusim predpisy,tak co uz musim zacvakat-prevencia by nejake to euro usetrila aj v zdravotnictve casom,keby sa ludia naucili zodpovednosti,ved to nie su srandy,malokedy ide o malicherne zranenia a pri tolkej nezodpevodnosti a arogancii len otazka casu kedy budu este horsie nasledky.
Naposledy upravil trisestri : 31.10.11 at 15:12
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
len je rozdiel,lebo oni riskuju svoj zivot a zdravie a nie vodicov,ale tiez ich nezraziš lebo idu mimo prechodu-ale toto bolo na prechode a ten debil ani nemal kam ist,lebo po hlavnej isli auta,to boli tak 3 metre a este aj stal,urobil vyjazd az po tom ako sme stupili na prechod-neviem ci mu preplo,alebo nevie ako sa jazdi autom.
Stat zdiera slusnych ludi a tu aby namiesto toho zarobili,vsade postavim kamery kde je rusno a vyberam pokuty,je jedno aj od chodcov a cyklistov ak treba-ked porusim predpisy,tak co uz musim zacvakat-prevencia by nejake to euro usetrila aj v zdravotnictve casom,keby sa ludia naucili zodpovednosti,ved to nie su srandy,malokedy ide o malicherne zranenia a pri tolkej nezodpevodnosti a arogancii len otazka casu kedy budu este horsie nasledky.
prechod je pre mňa "posvätný" ale mal by byť aj pre "kamzíkov", ale nie je drbú sa po ceste kade tade nehovoriac o tom ked je tma, alebo šero vôbec ich nie je vidieť. ja ked som bola účastník CP v stave ako "kamzík" neznášala som prechod v BA pri Ružinovskom cintoríne, tak som sa normálne bála prechádzať.teraz sú tam chvala bohu semafory.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

lujza.j Pozri príspevok
prechod je pre mňa "posvätný" ale mal by byť aj pre "kamzíkov", ale nie je drbú sa po ceste kade tade nehovoriac o tom ked je tma, alebo šero vôbec ich nie je vidieť. ja ked som bola účastník CP v stave ako "kamzík" neznášala som prechod v BA pri Ružinovskom cintoríne, tak som sa normálne bála prechádzať.teraz sú tam chvala bohu semafory.
kamziky su chranene vsade
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

môj príspevok bude ako keby som písala do bútľavej vŕby.....
čo sa mi dnes stalo???? odpovedala som na jeden príspevok , napísala som svoj názor a dotyčná osoba (patrí do top expertom, je fakt dobrá, uznávam) ma sekla, tak surovo, až ma to zabolelo....jasne, ku nej sa pripojila ďalšia......
pritom v mojom príspevku som nespochybnila žiaden iný argumet (radila som, aby si ten dotyčný, kt. chcel radu aby si to telefonicky sa štátnej inštitúcií overil....nič viac.....)
a čo ma ďalej šokovalo? top- ka sa rozhádala aj s inou , nebola som iba ja dnes na pranieri....čím to je??? nechápem, ak chcem pomôcť buď argumentujem zákonom, predpisom a nie tak, že druhých sekám, ponižujem.......
a skoro som zabudla....minule sa pomýlil chlap, dotyčná dám ho oslovila....Stanko, ten zákon je už zastaralý....je novelizovaný...... a mne napísala, že citujem...." To že neznalosť neospravedlnuje je v tomto veľmi vypuklé"
je v tom chyba, že nie som chlap?????
Naposledy upravil Mila123 : 31.10.11 at 15:58
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať