Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
inak ja tiež som sa preorientoval na sony ericsson- bol som veľký Nokiák, ale teraz mám xperiu x8( za 1 euro), a už pokukujem po SE mini pro...
ja mám xeperiu x8 od januára ešte som s ňou nestotožnila, stále mám tik, že vytiahnem nejaký archív Nokiu z fioku
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
to sa nam lekari vyfarbili,sami sebe dopraju a inym nic-asi sa boja ze im by sa neuslo
http://www.sme.sk/c/6122019/lekari-b...y-sestier.html
to teda áno!!!! mám v rodine zdr. sestru, fakt je obdivujem.nehovoriac o tom že robí v ritno-žalúdkovej ambulancii.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....za chvíľku ma rozdrapííííí z tých vianočných rekláám...... niekedy sa to normálne nedá v uchu prefiltrovať
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujzi: to už sú reklamy? Môj biofilter (v mozgu) automaticky vypína senzory (oči a uši) akonáhle zaznie akákoľvek znelka na reklamu (je to povel ísť na cik-pauzu, prípadne eee-pauzu , alternatívne pofajč-pauzu).
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft Pozri príspevok
lujzi: to už sú reklamy? Môj biofilter (v mozgu) automaticky vypína senzory (oči a uši) akonáhle zaznie akákoľvek znelka na reklamu (je to povel ísť na cik-pauzu, prípadne eee-pauzu , alternatívne pofajč-pauzu).
najhoršie na tom je že pri reklame vypínam zvuk a zatváram oči, a potom sa mi ich nepodarí otvoriť ani keď film skončil
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dnes bol úžasný deň...bol so mnou červík, boli sme v Bojniciach- ja u lekára a červík asistoval...počasie prenádherné, slniečkovo,teplo..ale tie rozumy, čo hustil tomu chudákovi doktorovi- no, zírala som...čo počul doma, to dostal ten doktor, a veru ružovo to nebolo!...ale inak pohoda,aj sranda, šli sme so kaufáča, lebo nikde inde nemajú dolčegusto, a červiak mi medzi dverami zatne:..načo tam ideme, však ty také pajty nemáš rada!..kúpili sme hrozno, čo chutilo ako polystyrén, buráky našťastie majú každoročne svoju chuť,doma sme si pozreli krásnu rozprávku o stretnutí dinosaurov a prišla mamka a už je tu klud...
..a fčul konečne to dolče....gusta mi zabudli pribaliť...
..tak fajn večer vám..
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ako...... inak sa mi celkom darí prefiltrovať, ale toto čo dáva teraz telekom, tak to je horšie ako ked v reklame počujem moje "obľúbené slovká" / vaginálna mykoza, hlisty, hnačka,hnidy, chrasta a iné/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A čo to vlastne dáva telekom? Ani neviem, filtre pracujú spoľahlivo.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak bud rád
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukám TA3 a redaktorka má na krku moje voodoo gorále len ja ich mám v červenej a visia mi v aute na päťáku, že by ich tiež kupovala od tých čierno-čiernych černochov
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

tak som nokiu vrátil a za dobrý skutok som dostal igelitku s kafinom a tokajom. pan boh zaplať za tie dary
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak ulej!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Labužník!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pani s. bola spokojná a že keď dačo budem potrebovať zo soc. poisťovne, že sa mám ozvať
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Teraz ma pobavilo: pozerám (no skôr len registrujem) zároveň Bez servítky (na PC!) a ona brala kapustové listy. Pokladníčka "To sa váži!" Trochu nelogické. Listy (samotné) sa považujú za odpad. Ja takto pre svoje andulky nosím každý tretí deň jeden list šalátu - odtrhnem ten vrchný (tie sú aj najhoršie a najškaredšie, ale andulkám je to jedno ), hodím do vozíka a basta. Je to odpad, nik sa nad tým nepozastaví. Ani mi to nevážia (možno by to ani váha neodvážila, alebo len trocha za 0,002€ ).
Pýtam sa mojej 3/4 (pretože telku mám ako takú kulisu zvukovú), že ktorý obchod - LIDL!
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft, ty to máš doma tak ako ja. mám doma televízne rádio
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No zatiaľ mám tých 10 TV programov, ale dá sa pridať aj viac . Donedávna som mal 30 programov cez internet (čumím cez VLC) - no v Čechách im klepli po prstoch, takže priamy stream na české je už minulosťou - za toho oného sa nemôžem dopátrať na streamy (priame) na Čechúrov (Prima, Nova, Barrandov a ich odnože).


Ono je problém všetko "presnoriť" - máš IP ***.***.**.**:xx - to xx je brána - vstup na stream - no ale tých je do aleluja od 1 do 9999 (a možno aj viac)
Naposledy upravil misoft : 02.11.11 at 17:52
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

teraz čítam novelu zákona o občianskych preukazoch. v roku 2012 sa bude dať požiadať o op s elektronickým čipom.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No na budúci rok už budem musieť meniť OP - koniec platnosti - očipujú ma!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A čo ja viem? Pôjdem niekam do obchodu a budem pípať ako taký *****
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať