Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásny deň dnes...hlásili slniečkovo, tak nech je aj nálada ešte akotak pohodová...žiadne stavy ani nervy...kafa je na stole....


...(a neotvárajte si priveľmi hupusu, môže sa stať, že sa stanete nedôveryhodnými priateľmi-ako ja...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a jeden na piatok:

Malý Dežko našiel kávovú lyžičku. Ukázal ju otcovi a pýta sa:
- Tato, čo to je?
Dežo sa pozrie na lyžičku a zhrozene vykríkne:
- Ihneď to zahoď, to je semiačko lopaty!





...a ešte jeden len tak:

Príde Róm k doktorovi a sťažuje sa: "Júj pán doktor, šecko ma bolí, nohy, ruky, zlámaný som celý." - "Ejha, kde pracujete?" - "V kameňolome pán doktor, v kameňolome." - "No, to je ťažká práca, a ako dlho tam robíte?" - "Od zajtra pán doktor.":

Naposledy upravil pepsikova : 04.11.11 at 05:03
2 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Dobré ránko všetkým a želám Vám pekný slniečkový deň.

1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno vám a krásny deň dnes...hlásili slniečkovo, tak nech je aj nálada ešte akotak pohodová...žiadne stavy ani nervy...kafa je na stole....


...(a neotvárajte si priveľmi hupusu, môže sa stať, že sa stanete nedôveryhodnými priateľmi-ako ja...


...a to je zase čo ??? Kto Ti prosím Ťa Pepsi dal také prídavné meno ??? Veď bez Teba by Porada bola ako vláda - sprostá ,nudná a sebecká !!!! Nekaz si krásny deň, navyše piatok.... Krásny dník Ti želám!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...toto sa mi páči ...http://www.topky.sk/cl/11/1290540/Gr...o-15--decembra

..nechcú byť závislí na únii, ale peniažky potrebujú-a najlepšie hneď...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja neviem, akurát v telke varí jedna transka-ja neviem, mne sa to vobec nepáči-to transformovanie muža na ženu- darmo má ženský účes, nalakované nechty a prioperované prsia, keď má nohy a ruky mužské...to nieje nič pre mňa...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Gina Er Pozri príspevok
to nie je o tom,že je to zviera boháča,to je o tom,že veterinári žijú výlučne zo svojich pacientov,tak sa snažia,ako najlepšie vedia,im poisťovňa nič neuhradí.....
myslím,že my nemáme nič proti tomu,aby sa systém zmenil na taký ako má veterinár.Tá poisťovna mi ku šťastiu chýbať nebude
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
myslím,že my nemáme nič proti tomu,aby sa systém zmenil na taký ako má veterinár.Tá poisťovna mi ku šťastiu chýbať nebude
.

...keby ten systém, ako majú veterinári, fungoval aj u ľudí, neviem si predstaviť, do akých výšok by stúpali tarify "do vrecka" u lekárov...dnes ešte poisťovňa čo-to uhradí, ale do vačku im nikto nevidí...
6 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
.

...keby ten systém, ako majú veterinári, fungoval aj u ľudí, neviem si predstaviť, do akých výšok by stúpali tarify "do vrecka" u lekárov...dnes ešte poisťovňa čo-to uhradí, ale do vačku im nikto nevidí...
Viem,že sa BXL na mňa urazí, ale poniektorí lekári( a poznám to osobne) sú tiež dobrí špekulanti...,tiež majú čo to za ušami...
píšem poniektorí, nie všetci...-ale je ich pomerne dosť...
2 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

BXLmiami Pozri príspevok
myslím,že my nemáme nič proti tomu,aby sa systém zmenil na taký ako má veterinár.Tá poisťovna mi ku šťastiu chýbať nebude
... samozrejme, pre lekárov by to znamenalo platbu keš a bez faktúry, len s tým rozdielom, že by ju platil pacient.....však načo nejaká evidencia tržieb... takto zatiaľ "bohužiaľ" musíte vystavovať faktúry, čakať na ich preplatenie od poisťovní a ako na potvoru, všetko prechádza cez účet... celkom tak, ako ostatní podnikatelia, nie špekulanti, podotýkam
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Stanko, ako keby sme sa dohodli
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

BXLmiami Pozri príspevok
myslím,že my nemáme nič proti tomu,aby sa systém zmenil na taký ako má veterinár.Tá poisťovna mi ku šťastiu chýbať nebude
Neviem, keď myslíš, že ti nebude chýbať ku šťastiu poisťovňa, asi vieš prečo, je to tvoj názor, keďže ti neplatí, ako má. Ale bežnému občanovi s priemerným príjmom alebo s priemerným dôchodkom by taký systém, ako má veterinár, asi moc nepomohol, no určite by sa pomohlo štátu, neboli by problémy s dôchodkami, veď kto už bude mať na nákladnú liečbu. Ľudia môžu aj pomrieť, čiastočne sa štátne financie poriešia. Ale, tie problémy s poisťovňami nespôsobil občan, možno nepriamo voľbou vlády. Akú vládu voliť, aby tu problém nebol??????
Veterinár za každé ošetrenie pýta peniažky. Psa možno aj komerčne poistiť, aspoň pred 15 rokmi to tak bolo, my sme to neurobili. Náklady na jednu menšiu operáciu našej dámy sme prežili, ale ak chcel môj príbuzný operovať koleno, nechci vedieť, koľko. A nie raz, všimné je v zdravotníctve pomerne vysoké, ak neodhadneš, neprežiješ. Viem, o čom píšem. Dokonca sa platilo aj za nápravu chyby, spôsobenej iným lekárom, kde išlo tiež o život. Úrad na dohľad nad zs? Nepriechodné. Dôkazy nevydané. Správy upravené, prepísané. O čom to je? Už ma to nebaví, nech jeden doktor povie, že nevzal, tak zjem kefu.
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Zdenka 0705 Pozri príspevok
... samozrejme, pre lekárov by to znamenalo platbu keš a bez faktúry, len s tým rozdielom, že by ju platil pacient.....však načo nejaká evidencia tržieb... takto zatiaľ "bohužiaľ" musíte vystavovať faktúry, čakať na ich preplatenie od poisťovní a ako na potvoru, všetko prechádza cez účet... celkom tak, ako ostatní podnikatelia, nie špekulanti, podotýkam
Nie, Zdenka, my máme od veterinára riadnu faktúru, teda doklad o každej jednej účtovanej položke, a potvrdenie o platbe kreditkou. Nič keš.
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja si to neviem predstaviť- platby bez poisťovní- kolko by stále chrípka? Myslím čisté vyšetrenie, samozrejme nie lieky- 10 eur,20 eur?-mimochodom, za vačšinu činnosti si už aj tak aj teraz už pýtajú svoje poplatky- či už za vypísanie dotazníka, za potvrdenie na vodičák, za objednanie a pod.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Kvaka, ďakujem za upozornenie, nevedela som.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Preto som tam dala tú kopu usmevov,že som presne vedela reakcie.Ale to si zapriala GinaEr.Ona predsa vysvetlila,prečo sa veterinári tak snažia.A aj pepsikovej vtip na temu dôchodca a pes,tam nie je rozdiel v pacientovi,ale rozdiel v platení.Pes je vybavený hned,lebo sa za neho platí hned a v hotovosti a o zákroku rzhoduje ten kto platí,čiže majiteľ.U dôchodcu rozhoduje tiež ten kto platí,čiže zdrav.poistovna a tak čaká a čaká...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

BXLmiami Pozri príspevok
Preto som tam dala tú kopu usmevov,že som presne vedela reakcie.Ale to si zapriala GinaEr.Ona predsa vysvetlila,prečo sa veterinári tak snažia.A aj pepsikovej vtip na temu dôchodca a pes,tam nie je rozdiel v pacientovi,ale rozdiel v platení.Pes je vybavený hned,lebo sa za neho platí hned a v hotovosti a o zákroku rzhoduje ten kto platí,čiže majiteľ. U dôchodcu rozhoduje tiež ten kto platí,čiže zdrav.poistovna a tak čaká a čaká...
To máš pravdu, veľkú.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

... ten posledný usmievavý smajlík,... či? ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kvaka Pozri príspevok
To máš pravdu, veľkú.
a keďže dochodca vačšinou neplatí, lebo z 300 eurového dochodku nemá z čoho,tak sa niektorí operácie ani nedožijú...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
Preto som tam dala tú kopu usmevov,že som presne vedela reakcie.Ale to si zapriala GinaEr.Ona predsa vysvetlila,prečo sa veterinári tak snažia.A aj pepsikovej vtip na temu dôchodca a pes,tam nie je rozdiel v pacientovi,ale rozdiel v platení.Pes je vybavený hned,lebo sa za neho platí hned a v hotovosti a o zákroku rzhoduje ten kto platí,čiže majiteľ.U dôchodcu rozhoduje tiež ten kto platí,čiže zdrav.poistovna a tak čaká a čaká...
...

...sorry..na tému dôchodca a na tému pes nikdy nežartujem...a teraz som ftipy nepísala...a nedá sa to porovnávať, nijakovsky...ani z pohľadu pacienta, ani z pohľadu MUDR či MVDR...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať