Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stanislav 1975 Pozri príspevok
neviem, ale asi vyskúšam len takú malú politiku zatiaľ, mám jednu ponuku na kandidátku, zatiaľ len do petržalského zastupitelstva -ešte uvidím, či to zoberiem, ešte ma čakajú nejaké debaty...
Stanko, čo tak si požičať psíka a vyskúšať, keď zadymí okolie, alebo nakadí, stupiť do toho. Môže to byť aj v Petržalke. Ale nemusí, spozná ten kto skúsi.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a fajnový deň dnes...je piatok, tak treba nejako vydržať aj protivnú tvár tých druhých...lebo tí druhí ešte nevedia, že kafa je na stole a aj čerstvý rožtek s maslom a medom k tomu...tak...a úsmev zadarminko...
5 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

... ...........
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
Krásne piatkové ránko všetkým poraďákom a príjemný pohodový a hlavne kľudný celý dník....
5 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

... Papsi a nové fotečky šarkana Robina nemdáš ???
1 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Keď nemám od rána povinnosti, aby som si musela nastavovať budík kvôli vstávaniu, zvyknem dobre spať a zobudiť sa v tomto ráno už tmavšom období aj ďaleko po siedmej hodine. Dnes ma presne o siedmej zobudilo vŕtanie. Prvá reakcia bola zahundranie na susedov, ktorí nedajú dobrej susedke (mne ) ani sa len vyspať .... Kým som si neuvedomila, že to tí majstri od zatepľovania - robia nám stropy pivníc. Predchádzajúce dni začali búchať a vŕtať slušne vždy až po ôsmej, tak som dnes len prevrátila očami , pozviechala sa z tej mojej postele, postavila na kafíčko .... Ale ukazuje sa byť celkom pekný dník, tak náladička sa zlepšila (aj keď stále vŕtajú), neskôr aj hajde na víkendové nákupy...
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
... ale sa mi darí
v noci pred polnocou ma napadlo, že ráno mám ísť na krv. Vravím mužovi, ráno musím na krv. On : na akú krv? Vypleštil na mňa oči. Kontrola šž. Aspoň, že ma to trklo. Tak jedným vrzom ráno beriem aj fľašky s mliekom pre detičky, lebo si sestrička zle zapísala kedy majú prísť oni si pre mlieko a mne došli prázdne fľašky. Muž ma vyhodí pri ordinácii, zrazu len plesk, roztrhla sa igelitka, fľaše na zemi. Jedna sa rozbila, pol litra mlieka v ťahu. Inú tašku som nemala, tak som vošla do lekárne, vypýtala druhú tašku, dala im rozbitú fľašu, však vonku ani len smetiak nebol. Zlatý, milený bol mládenec,niekde vzadu mi bol pre tašku, ktovie či aj svoju nedal, asi som sa moc usmievala na neho, aby nejakú našiel. Reku, dám mu pár drobných, kúpim si lieky čo potrebujem, len som zistila, že mám len platobnú kartu s ostatnými dokladmi, však načo peňaženku so sebou nosiť. Ale tak zaplatím zaplatím kartou, aspoň nejakú tržbu mu teda spravím, poviem čo chcem, a on kuká po mne, že také nič nemajú, že načo sa ten liek používa. Ale môže objednať, ale ja tade vôbec nechodievam. Tak môžem rýchlo uvariť a brať kočík, zháňať lieky, a ešte ísť za týmto mládencom, usmiať sa na neho, a dať mu pár drobných...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

viete ako sa povie slovensky poslanec po latinsky-imunitas vulgaris
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

k poobednej káve posielam medovníčky
380820_264102783645828_164019326987508_798222_1483221828_n.jpg  
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

a každý podľa svojho vkusu či chuti? ... ...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Och, ja nešťastná ..... keď som sa rozviedla tak cca v roku 1998 som si preniesla zdravotnú kartu k nejakej lekárke tam kde teraz bývam. Čiste náhodou som sa dozvedela že sa každý rok podpisujú s obvoďákmi zmluvy. Je to pravda poraďáci? Lebo ak áno, tak som v keli: ja totiž neviem ani ako sa volala, tak reku tam dnes skočím a podpíšem čo treba, lenže zdravotné stredisko je už zrušené, budova predaná a ja neviem ani ako sa lekárka volala, ani kde sa presťahovala. A to som mala u nej celú zdravotnú dokumentáciu od narodenia.
Čo teraz môžem teraz požiadať nejakého obvoďáka aby so mnou spísal tú prekliatu zmluvu a založil mi novú kartu tesne pred kremáciou? Je to možné, vezme ma nejaký štrajkokaz?
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
hubatá Pozri príspevok
Och, ja nešťastná ..... keď som sa rozviedla tak cca v roku 1998 som si preniesla zdravotnú kartu k nejakej lekárke tam kde teraz bývam. Čiste náhodou som sa dozvedela že sa každý rok podpisujú s obvoďákmi zmluvy. Je to pravda poraďáci? Lebo ak áno, tak som v keli: ja totiž neviem ani ako sa volala, tak reku tam dnes skočím a podpíšem čo treba, lenže zdravotné stredisko je už zrušené, budova predaná a ja neviem ani ako sa lekárka volala, ani kde sa presťahovala. A to som mala u nej celú zdravotnú dokumentáciu od narodenia.
Čo teraz môžem teraz požiadať nejakého obvoďáka aby so mnou spísal tú prekliatu zmluvu a založil mi novú kartu tesne pred kremáciou? Je to možné, vezme ma nejaký štrajkokaz?
To by ti určite vedeli povedať na poisťovni, veď jej platia kapitáciu.
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
A kto si neprosí kávičku, tak ja ponúkam ovocné čajiky podľa chuti : či jablokovo-škoricový, malinový, jahodový, ríbezľový, slivkový ....
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
hubatá Pozri príspevok
Och, ja nešťastná ..... keď som sa rozviedla tak cca v roku 1998 som si preniesla zdravotnú kartu k nejakej lekárke tam kde teraz bývam. Čiste náhodou som sa dozvedela že sa každý rok podpisujú s obvoďákmi zmluvy. Je to pravda poraďáci? Lebo ak áno, tak som v keli: ja totiž neviem ani ako sa volala, tak reku tam dnes skočím a podpíšem čo treba, lenže zdravotné stredisko je už zrušené, budova predaná a ja neviem ani ako sa lekárka volala, ani kde sa presťahovala. A to som mala u nej celú zdravotnú dokumentáciu od narodenia.
Čo teraz môžem teraz požiadať nejakého obvoďáka aby so mnou spísal tú prekliatu zmluvu a založil mi novú kartu tesne pred kremáciou? Je to možné, vezme ma nejaký štrajkokaz?
V pohode môžeš ísť k novému doktorovi, ktorý Ti prisľúbil, že Ťa vezme. Od Nového roku budeš evidovaná u neho a on si dokumentáciu vypýta, až ovšem ešte bude existovať a nie je vyrútená niekde na smetisku.
1 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Možno ma už aj vyhodila na smetisko dejín, keď nemala zo mňa žiadny finančný úžitok. Už sa teraz nerobia žiadne preventívne prehliadky - či sa pýtam asi riadnu blbosť......?
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Mala z Teba kapitačné každý mesiac, lebo si bola u nej prihlásená. A preventívky sa stále robia, len neviem či každé dva alebo tri roky.
1 0
piškot piškot

piškot je offline (nepripojený) piškot

..priatelia už neriešte problémy..ani voľby..zosobotieva sa tak sa tešme na víkend......a pozor na poľadovicu ked pojdete z práce...pekný víkend
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pekná smrť, takto nejako by som chcel zomrieť aj ja...


http://tn.nova.cz/zpravy/zajimavosti...-orgasmus.html
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Stanislav 1975 Pozri príspevok
pekná smrť, takto nejako by som chcel zomrieť aj ja...


http://tn.nova.cz/zpravy/zajimavosti...-orgasmus.html
Stanley, tos nemmyslel vážne, fšak
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

evuš Pozri príspevok
Stanley, tos nemmyslel vážne, fšak
ale myslel...-však to je už aká krása...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať