Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a fčul rozmýšlam, čo by som na sebe vylepšila, keď som nakomplet dobrá...mohla by som potom dostať taký kafovar aj ja...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jozka56 Dnes, 21:07
pepsi máte dobrú kamošku, isto € nebude chcieť prijať naspäť....


..no to nebude...niečo vymyslím...ukecám ju,alebo kúpim niečo malé pekné...uvidíme...
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
...a fčul rozmýšlam, čo by som na sebe vylepšila, keď som nakomplet dobrá...mohla by som potom dostať taký kafovar aj ja...
..no daj si novu farbu vlasov..ja som dnes dala..
1 0
Crack3n Crack3n

Crack3n je offline (nepripojený) Crack3n

Mňa potešilo že som konečne našiel stránku kde môžem aj anonymne riešiť svoje problémy :P Nerobím reklamu len pomôžem ostatním e-spovednica.sk
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Crack3n Pozri príspevok
Mňa potešilo že som konečne našiel stránku kde môžem aj anonymne riešiť svoje problémy :P Nerobím reklamu len pomôžem ostatním e-spovednica.sk
Ty brďo .....že aká " spoveď ".........keď aj Ty také problémy máš ...poteš Pán...

Trapas

Kategória: láska, Dňa: 03.01.2012, Zobrazená: 7x

Bola som pozvana na party storocia kde mal byt aj mo idol JB (jozo buchta) ale bol tam aj starsi chalan (11) ktoremu som sa pacila a nevedela som co robit a zacalo sa mi chciet srat ale pri zachodoch stal jozo buchta a hambila som sa bolo to o pol tretej poobede a vsade bolo svetlo a bola som strasne upotena a zadychcana..nechcela som aby si myslel ze som pri*ebana tak som som to chcela zadrzat ....vtedy mi zacalo zvonit moje cool zvonenie ..bolo to trapne lebo to bol moj tato. a uz som to nezadrzala a posrala sa rovno pri partii mojich 2 kamaratiek . stalo sa vam to uz ?
http://e-spovednica.sk/sk/confession/trapas/
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
Ty brďo .....že aká " spoveď ".........keď aj Ty také problémy máš ...poteš Pán...



http://e-spovednica.sk/sk/confession/trapas/
no čo stane sa- tebe sa nikdy také niečo nestalo?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

joj stanko, ale ja viem o čom točím
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
adi11 Pozri príspevok
..no daj si novu farbu vlasov..ja som dnes dala..
..

..no, pozerám na ňu už týždeň...len lenivosť je vždy silnejšia, ako ja!...myslíš, že by to pomohlo?..vláda sa mohla capnúť po vačku a pridať aspoň polovicu dôchodku, bolo by dosť..kuvňašopa...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Crack3n Pozri príspevok
Mňa potešilo že som konečne našiel stránku kde môžem aj anonymne riešiť svoje problémy :P Nerobím reklamu len pomôžem ostatním e-spovednica.sk
..

..no smola...my sme tu všetci bez hriechov..neny sa z čoho spovedať!...

...ale však, kraker, aj tu môžeš povedať, čo si povyvádzal..prečítame, poradíme, dáme trest..nooo..vážne...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Nepozerali ste niekto teraz na markíze Najlepší ocko??? ak áno, kde zmizla manželka??? na nete tento film neviem nájsť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..utiekla od neho domov a nechala mu dieťa..on skončil skolu..
3 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ďakujem pepsi, akurát vtedy som mala fajčiarsku, keď zmizla, ostatné som videla.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
..

..no, pozerám na ňu už týždeň...len lenivosť je vždy silnejšia, ako ja!...myslíš, že by to pomohlo?..vláda sa mohla capnúť po vačku a pridať aspoň polovicu dôchodku, bolo by dosť..kuvňašopa...
..ja som mala pol tuby doma.... inak tiez som po sviatkoch ako kostolna mys....a to zvysenie..pocula som ako sa dve mlade baby bavili, ze dochodcom je dobre, maju iste peniazky..tu omrvinku nam zavidia..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
adi11 Pozri príspevok
..ja som mala pol tuby doma.... inak tiez som po sviatkoch ako kostolna mys....a to zvysenie..pocula som ako sa dve mlade baby bavili, ze dochodcom je dobre, maju iste peniazky..tu omrvinku nam zavidia..
..

..závidia..lebo my sme mali robotu garantovanú zákonom, kedysi..oni nemajú nič a preto to je...to bola najväčšia hovadina, že sa zrušila povinnosť chodiť do roboty,fčul mladý nebude robiť za pár šupov a z toho polovicu na cigáňov, tak musí len závidieť...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jozka56 Pozri príspevok
Nepozerali ste niekto teraz na markíze Najlepší ocko??? ak áno, kde zmizla manželka??? na nete tento film neviem nájsť.
http://bezvadata.cz/stahnout/84880_g...4-dd5-1-lp.mkv
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
..

..závidia..lebo my sme mali robotu garantovanú zákonom, kedysi..oni nemajú nič a preto to je...to bola najväčšia hovadina, že sa zrušila povinnosť chodiť do roboty,fčul mladý nebude robiť za pár šupov a z toho polovicu na cigáňov, tak musí len závidieť...
..mali by to veru zmenit..vsetci nezamestnani vcetne romov - najprv praca, potom placa..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a normálny deň dnes vám prajem...počasie sa neumúdri, zima nebude, nuž nech nás aspoň zlá nálada z tej hnusoby vonku obíde...
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Konečne si aj ja môžem vychutnať kávičku tak, ako sa patrí... Doteraz som mala problém
h15978.jpg  
1 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Ach jaj, ja sa namiesto dobrej kafi nalievam čajíčkom, mám "rýmičku". Mladý sa včera čudoval, že neostanem dnes doma, keď chorľaviem. Do roboty chodiť treba, Samo a Sato sú dobre lenivý...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
witch Pozri príspevok
Ach jaj, ja sa namiesto dobrej kafi nalievam čajíčkom, mám "rýmičku". Mladý sa včera čudoval, že neostanem dnes doma, keď chorľaviem. Do roboty chodiť treba, Samo a Sato sú dobre lenivý...
..

..a načo by si zostávala doma?..aby si sa preliečila hneď na začiatku?..eštežeto!...fšak bude predĺžený víkend, stihneš!..len nech sa ťa nechytí viac..potvora jedna rýmičková...lieč sa!...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať