Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja neviem Ala- podľa mňa budte všetci radi,že sa nedostala ďalej- to tam je potom peklo- ohováračky, závisť a pod.- a charakter všetkých tých dievčat sa prudko mení k suterénu časom...
a nakoniec- aj tak je na ulici kopu krajších dievčat ako vo finále MISS...
Na jednej strane máš pravdu, no na druhej mohla využiť toho, ako dobre vyzerá a niečo na tom zarobiť
Je fakt nevšedný tip...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Neber nic, iba kozuch, tucneho vlciaka do kotlika chytime na vidly a pijatiky dost. :-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Na jednej strane máš pravdu, no na druhej mohla využiť toho, ako dobre vyzerá a niečo na tom zarobiť
Je fakt nevšedný tip...
...verím ....

...všednou bude určite ten iný....typ...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
jéééééžiši, já telátko
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Asi mysli tuto temu http://www.porada.sk/t175721-biorezonancia.html
Ta je medzi "Firmy radia"
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Moja prekrásna krstná neterka bola tento víkend na kastingu Miss.
Dostala sa hooodne ďaleko medzi naj 18 dievčat, ale nakoniec sa to nevydarilo. Aj keď vyhrala v minisúťaži o najkrajší úsmev a najkrajšiu postavu. Bohužiaľ, dokonalá nemčina im nestačila, chceli dokonalú angličtinu. Škoda, že to nepýtali aj u Amenovej... Volám sa Miss Slovakia...
Škoda, na budúci rok to určite vyjde....
ked táto vyhrala, tak ešte bol TV prenos len na začiatku a moje decko povedalo, že táto vyhraje..... tak asi to bude nejak inak ved veľa krát sa stalo, že boli aj krajšie medzi finalistkami a vyhrala iná - "nič moc"....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

teraz v tomto momente ma potešilo ako som kukala von z okna, tak oproti v rodinnom dome majú zl. retrívera a ten chudáčik je vonku na tej zime, veľa krát som videla ako na nich z vonku cez terasové dvere kukenká. a teraz som videla že vnútri prestreli nejakú plachtu-deku-koberec a toho zlatúšika zavolali do vnútra. lebo ked kukám na tu moju mega "klobásu" ako si to užíva na gauči tak mi ho je veľmi ľúto...
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
teraz v tomto momente ma potešilo ako som kukala von z okna, tak oproti v rodinnom dome majú zl. retrívera a ten chudáčik je vonku na tej zime, veľa krát som videla ako na nich z vonku cez terasové dvere kukenká. a teraz som videla že vnútri prestreli nejakú plachtu-deku-koberec a toho zlatúšika zavolali do vnútra. lebo ked kukám na tu moju mega "klobásu" ako si to užíva na gauči tak mi ho je veľmi ľúto...
Ale zasa lujzi- u nás je aj v noci max. -10 a to by mali velké plemená psíkov znášať ešte v pohode...-samozrejme nejaký malý, rozmaznaný palácový pinč by to nezvládol,ale velkí psi sú v pohode na takéto podmienky pripravení...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
ked táto vyhrala, tak ešte bol TV prenos len na začiatku a moje decko povedalo, že táto vyhraje..... tak asi to bude nejak inak ved veľa krát sa stalo, že boli aj krajšie medzi finalistkami a vyhrala iná - "nič moc"....
tu nevyhraje ani najkrajšia, ani najmúdrejšia ale tá ktorá použije v správnej chvíli a u správnych ludí ako lujza ml. povedala KDH...
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Náš bundáš je taký stredne veľký a teraz som ho bola skontrolovať v šope. Aj s mačkami sedia na kope na 3 epedách z gauča a zohrievajú sa. Chlpiská má také, že mu oči nevidno, lebo strihaný bol naposledy v auguste.
Dovnútra sa ani nepchá, inokedy vbehne v momente, ako sa dvere otvoria...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale zasa lujzi- u nás je aj v noci max. -10 a to by mali velké plemená psíkov znášať ešte v pohode...-samozrejme nejaký malý, rozmaznaný palácový pinč by to nezvládol,ale velkí psi sú v pohode na takéto podmienky pripravení...
Stanik ja viem, že velké plemená sú odolnejšie, ale aj tak táto moja "klobása" tu vedla mňa na posteli otočená chrbtom a chrápe jak chlap a potom tam kuknem na toho chudáčka ked ideme von dávam mu aj kacabajku.... už ich mávajú aj veľký psy.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
tu nevyhraje ani najkrajšia, ani najmúdrejšia ale tá ktorá použije v správnej chvíli a u správnych ludí ako lujza ml. povedala KDH...
Stanko, ale takto sa riešia a vybavujú všakovaké veci....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
Stanko, ale takto sa riešia a vybavujú všakovaké veci....
Však vieme čo a jak- jak to chodí...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
teraz v tomto momente ma potešilo ako som kukala von z okna, tak oproti v rodinnom dome majú zl. retrívera a ten chudáčik je vonku na tej zime, veľa krát som videla ako na nich z vonku cez terasové dvere kukenká. a teraz som videla že vnútri prestreli nejakú plachtu-deku-koberec a toho zlatúšika zavolali do vnútra. lebo ked kukám na tu moju mega "klobásu" ako si to užíva na gauči tak mi ho je veľmi ľúto...
..

...som redfordovi práve spichla zo starej , hadovej,červenej mikiny bundičku...vyzerá ako kardinál Rišelié, sviňa jedna hnusná malá, tak ma dnes nasral, že by som ho bola aj ubila...akonáhle nájde vonku kosť, alebo ako dnes, kožku zo slaniny na šnúrke, nepočúva, totálne ohluchne, nedá sa chytiť, no,blbec-pes!...domov som ho dostala tak, že som vyžobronila od neho tú kožku-akože mu dám dole šnúročku a potom som mu s tou hnusnou kožkou mávala pred ňufákom až po vchod!...
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Dnes sa u nás stratil jeden pán, už niekoľkokrát vyhlasovali v rozhlase, že sa stále nenašiel, aj na JOJke bola reportáž v Kriminovinách.
Dúfam, že ho čoskoro nájdu, lebo do rána niekde zamrzne...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Náš bundáš je taký stredne veľký a teraz som ho bola skontrolovať v šope. Aj s mačkami sedia na kope na 3 epedách z gauča a zohrievajú sa. Chlpiská má také, že mu oči nevidno, lebo strihaný bol naposledy v auguste.
Dovnútra sa ani nepchá, inokedy vbehne v momente, ako sa dvere otvoria...
..

..bodaj by sa pchal dnu, keď má s cicušami práve rozpozeraný fantastický turecký seriál..no..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

...som redfordovi práve spichla zo starej , hadovej,červenej mikiny bundičku...vyzerá ako kardinál Rišelié, sviňa jedna hnusná malá, tak ma dnes nasral, že by som ho bola aj ubila...akonáhle nájde vonku kosť, alebo ako dnes, kožku zo slaniny na šnúrke, nepočúva, totálne ohluchne, nedá sa chytiť, no,blbec-pes!...domov som ho dostala tak, že som vyžobronila od neho tú kožku-akože mu dám dole šnúročku a potom som mu s tou hnusnou kožkou mávala pred ňufákom až po vchod!...
pepsi, ale kto by odolal voňavej kožkemoj je síce stále vonku na kábli aj ked sme už chodievali na voľno, ale posledne máme šťastie na mačky no tento tiger čo robí, machruje, akože neviem čo by ako s ňou chcel a tie mrchy sa ježia hrbia, provokatérky.... tak "malý" má novú bundicu? to je super si šikulka, stojí to strašné peniaze.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
pepsi, ale kto by odolal voňavej kožkemoj je síce stále vonku na kábli aj ked sme už chodievali na voľno, ale posledne máme šťastie na mačky no tento tiger čo robí, machruje, akože neviem čo by ako s ňou chcel a tie mrchy sa ježia hrbia, provokatérky.... tak "malý" má novú bundicu? to je super si šikulka, stojí to strašné peniaze.
..

..ma skoro musela kriesiť moja kamka, keď povedala, že 17€ dala za také nič šušťákové, nepodšité...čo ja mám za dve hodky spichnuté...

..ja som šarkana naučila, lieta po lúke sám, však kto by stačil za ním,ale poslúchne, keď ho volám, alebo ak je na obzore nejaký krpatý psík, tak mu stačí povedať-nesmieš, to je bábetko- no a nejde k nemu...ale neviem, prečo ľudia vyhadzujú kosti z okna, čo netrafia do vlastných smetí,..
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..ma skoro musela kriesiť moja kamka, keď povedala, že 17€ dala za také nič šušťákové, nepodšité...čo ja mám za dve hodky spichnuté...

..ja som šarkana naučila, lieta po lúke sám, však kto by stačil za ním,ale poslúchne, keď ho volám, alebo ak je na obzore nejaký krpatý psík, tak mu stačí povedať-nesmieš, to je bábetko- no a nejde k nemu...ale neviem, prečo ľudia vyhadzujú kosti z okna, čo netrafia do vlastných smetí,..
tieto oblečky to je kšeft ako hovädo oni vedia, že človek cvakne pre miláčika, nehovorím a tých oblečkoch pre tých "podpazušníkov".keby som si urobila strih z toho čo máme doma možno že aj by som ešte niečo dokázala ozaj ak máš nejaký reflexný prvok naši mu to tam je to super vidieť
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..ma skoro musela kriesiť moja kamka, keď povedala, že 17€ dala za také nič šušťákové, nepodšité...čo ja mám za dve hodky spichnuté...

..ja som šarkana naučila, lieta po lúke sám, však kto by stačil za ním,ale poslúchne, keď ho volám, alebo ak je na obzore nejaký krpatý psík, tak mu stačí povedať-nesmieš, to je bábetko- no a nejde k nemu...ale neviem, prečo ľudia vyhadzujú kosti z okna, čo netrafia do vlastných smetí,..
prečo no prečo, lebo sú to hovädá!!! ked som bývala u rodičov pod balkónom sme mali všetko kosť z karé, sáčok s kyslou kapustou, 1/4 chleba prasatá....

ale inak je šikuláčik pekne si ho naučila
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať