Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Stanislav 1975 Pozri príspevok
keď som mal 15 rokov,tak sme popíjali jablčkové čučko za 6 korún a bolo fajne...
Takže žiadne kakavko???
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

marleau Pozri príspevok
Takže žiadne kakavko???
to bolo skorej- potom už len čučenko, Dalilky( ked sme boli pri peniazoch tak Spartičky) a neviem,či si pamatáte -volalo sa to bowle-také slivkové, taká plechovka za pár šupov- to bol "dorazovač" totálny...- sme nešli do školy ale na hlavnej stanici sme sa učili...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Na veceru mi rozpalila caj a gule, hodil som ich do rybacej polievky, gule sa vychladili, polievka zohriala. Skvela osoba, deti, psy aj alabut ju miluju. :-)
..

..úplne dokonalé poradie...daj alabutke stískanec odo mňa...(ale neprezraď, lebo mi očky vypichne...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..

..ja myslela, že pod duchnou máš alabutku...
Pepsi, alabutka evidentne nebude archívny ročník... Teda podľa alabuta určite nie, keď ju nearchivuje - v tej duchne...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to bolo skorej- potom už len čučenko, Dalilky( ked sme boli pri peniazoch tak Spartičky) a neviem,či si pamatáte -volalo sa to bowle-také slivkové, taká plechovka za pár šupov- to bol "dorazovač" totálny...- sme nešli do školy ale na hlavnej stanici sme sa učili...
bowle si pamatam, ale ceresnove - z lyziarskeho. Uz v 15-tich Stanko Dalilky a ... no to sa mas na co tesim pri tych tvojich chalanoch.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
keď som mal 15 rokov,tak sme popíjali jablčkové čučko za 6 korún a bolo fajne...
...k tomu Marsky za 4 Kčs........

Zemiaková brigáda týždeň - dva mimo školy.....profáci boli fasa .....

..........leháro , chlast , cigi , gitara , ohník ..........vegééét ......kúúúúa , to boli časy .....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
to bolo skorej- potom už len čučenko, Dalilky( ked sme boli pri peniazoch tak Spartičky) a neviem,či si pamatáte -volalo sa to bowle-také slivkové, taká plechovka za pár šupov- to bol "dorazovač" totálny...- sme nešli do školy ale na hlavnej stanici sme sa učili...
...cca 6 - 8 Kčs....3 dcl ....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...k tomu Marsky za 4 Kčs........

Zemiaková brigáda týždeň - dva mimo školy.....profáci boli fasa .....

..........leháro , chlast , cigi , gitara , ohník ..........vegééét ......kúúúúa , to boli časy .....
Marsky za 4 ja nepamatám-predsa som o niečo mladší...-ja marsky pamatám za 5 ( až) - ale zory a čardy boli za 4 ale to sme mali plnú hubu tabaku potom...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
bowle si pamatam, ale ceresnove - z lyziarskeho. Uz v 15-tich Stanko Dalilky a ... no to sa mas na co tesim pri tych tvojich chalanoch.
no Monika priznávam- ja som tak vážnejšie začal fajčiť v 7 triede- HANBA MI...
dostal som aj poznámku v znení, citujem- Váš syn dnes v škole na wc učil fajčiť dievčatá...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no Monika priznávam- ja som tak vážnejšie začal fajčiť v 7 triede- HANBA MI...
dostal som aj poznámku v znení, citujem- Váš syn dnes v škole na wc učil fajčiť dievčatá...
No predpokladam, ze islo len o cigarety . Pokial si ja pamatam, tak u nas na zakladke tusim nebol problem s fajcenim, skor na strednej.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
No predpokladam, ze islo len o cigarety . Pokial si ja pamatam, tak u nas na zakladke tusim nebol problem s fajcenim, skor na strednej.
v škole len o cigarety....
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no Monika priznávam- ja som tak vážnejšie začal fajčiť v 7 triede- HANBA MI...
dostal som aj poznámku v znení, citujem- Váš syn dnes v škole na wc učil fajčiť dievčatá...
Môj syn celkom vážne prestal fajčiť v desiatich. Celý rozhorčený mi vysvetľoval, že fajčenie ide hrozne do peňazí. Ak si chcel kúpiť cigarety celý týždeň si nemohol kúpiť zmrzlinu. Tak sa rozhodol, že on veru fajčiť nebude.
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Kazu Pozri príspevok
Môj syn celkom vážne prestal fajčiť v desiatich. Celý rozhorčený mi vysvetľoval, že fajčenie ide hrozne do peňazí. Ak si chcel kúpiť cigarety celý týždeň si nemohol kúpiť zmrzlinu. Tak sa rozhodol, že on veru fajčiť nebude.
Môj brat začal aj prestal fajčiť v prvej triede ZŠ, keď ho rodičia nachytali aj s kamarátom, ako fajčia na balkóne. Za trest dostali vyfajčiť celú krabičku, a odvtedy je zarytý nefajčiar..
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Môj nerv, predám starého, alebo vymením za dvoch capov....
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
niečo výnimočné,alebo ako všade?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
no Monika priznávam- ja som tak vážnejšie začal fajčiť v 7 triede- HANBA MI...
dostal som aj poznámku v znení, citujem- Váš syn dnes v škole na wc učil fajčiť dievčatá...
...veru tak ...hanba .......mo lepšejšejší sme už v tej 5 - tej začínali ....

...a na wecku sa mi pošťastilo súdruhovi riaditeľovi pri pisoári pozdraviť .....že " Česť práci " ...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

buchač Pozri príspevok
...k tomu Marsky za 4 Kčs........

Zemiaková brigáda týždeň - dva mimo školy.....profáci boli fasa .....

..........leháro , chlast , cigi , gitara , ohník ..........vegééét ......kúúúúa , to boli časy .....
...pri vreckových suchotách boli dobré aj Detvy za 1 Kčs...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Môj nerv, predám starého, alebo vymením za dvoch capov....
..

..vieš čo?..pošlem ti šišky, trošku si zajedz a potom kšeftuj!!..však starého za dvoch vymeniť, to čo už je, aký biznis?..starého si akotak vycepovala, fčul sa ho zbavíš a vezmeš si na krky dvoch mladých?..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dav Pozri príspevok
...pri vreckových suchotách boli dobré aj Detvy za 1 Kčs...
....ajajááááj ....

Inak vynikajúci tabak to bol na vtedajšiu dobu .....v Detvách boli odrezky z tabaku , čo sa plnil do Spárt ...

...že pozametali dlážku a hybaj do plničky ....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Môj nerv, predám starého, alebo vymením za dvoch capov....
istejšie bude kde ho daruješ za odvoz....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať