Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Môj nerv, predám starého, alebo vymením za dvoch capov....
istejšie bude kde ho daruješ za odvoz....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..vieš čo?..pošlem ti šišky, trošku si zajedz a potom kšeftuj!!..však starého za dvoch vymeniť, to čo už je, aký biznis?..starého si akotak vycepovala, fčul sa ho zbavíš a vezmeš si na krky dvoch mladých?..
Neeee dvoch mladých! Normál živých capov, šak to jedno ňe? Človek sa snaží a houby z toho, jedným slovom Ťa posadí. Chvalabohu je na služobke, lebo bych ho zamorduvala, jáááááááááááááj

Ideme na ples, stíha to len tak tak zo služobky prísť, ale on nemá košeľu , nezabiješ to? Hodinu pred plesom si pojde vyberať košeľu... vrrrrrr
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
istejšie bude kde ho daruješ za odvoz....
len sa ma nesmú pýtať, či sa oplatí ho odviezť
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

AlaNR Pozri príspevok
Neeee dvoch mladých! Normál živých capov, šak to jedno ňe? Človek sa snaží a houby z toho, jedným slovom Ťa posadí. Chvalabohu je na služobke, lebo bych ho zamorduvala, jáááááááááááááj

Ideme na ples, stíha to len tak tak zo služobky prísť, ale on nemá košeľu , nezabiješ to? Hodinu pred plesom si pojde vyberať košeľu... vrrrrrr
Neboj on bude uplne v klude a ty pojdes vystresovana.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Neeee dvoch mladých! Normál živých capov, šak to jedno ňe? Človek sa snaží a houby z toho, jedným slovom Ťa posadí. Chvalabohu je na služobke, lebo bych ho zamorduvala, jáááááááááááááj

Ideme na ples, stíha to len tak tak zo služobky prísť, ale on nemá košeľu , nezabiješ to? Hodinu pred plesom si pojde vyberať košeľu... vrrrrrr
..

..dýchaj!!!...za košeľu by si sa nechala zavrieť?..kto by ti dosvedčil, že si konala v dobrom úmysle?..však nech ide v starej, ak si ju pekne vyperie a dá do vulajtu, bude ako nová..ak si ju aj ožehlí...no..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
nika.sum Pozri príspevok
Neboj on bude uplne v klude a ty pojdes vystresovana.
VeĎ to, on nič, muzikant...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
AlaNR Pozri príspevok
VeĎ to, on nič, muzikant...
to je v poho....môj by ti povedal, že TY si na vine, lebo si sa nepostarala, kým ON mal iné povinnosti. Ja zvyčajne nemám žiadne
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..dýchaj!!!...za košeľu by si sa nechala zavrieť?..kto by ti dosvedčil, že si konala v dobrom úmysle?..však nech ide v starej, ak si ju pekne vyperie a dá do vulajtu, bude ako nová..ak si ju aj ožehlí...no..
A toto bol kameň úrazu, v každej už niekde bol, nemôže ísť v tej istej (chlapská teória)... NEchápem, bárkerá baba je normálnejšia
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
hnedoočka Pozri príspevok
to je v poho....môj by ti povedal, že TY si na vine, lebo si sa nepostarala, kým ON mal iné povinnosti. Ja zvyčajne nemám žiadne
Šak to čakám, že si zadá farbu a Alena nakluš... eee, chce ísť niekto so mnou do páru na ples??? Alebo požčajte hlopa...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
istejšie bude kde ho daruješ za odvoz....
Lujza došla z 12- nástky a hneď ju chytajú srandičky...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
...musí to byť hlop? lebo môj nie je doma.....ale ja môžem. Akú farbu mám nahodiť?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Lujza došla z 12- nástky a hneď ju chytajú srandičky...
...moja došla z 12-ky .....nejak ma sranda obchádza ....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...moja došla z 12-ky .....nejak ma sranda obchádza ....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Šak to čakám, že si zadá farbu a Alena nakluš... eee, chce ísť niekto so mnou do páru na ples??? Alebo požčajte hlopa...
hnedoočka Pozri príspevok
...musí to byť hlop? lebo môj nie je doma.....ale ja môžem. Akú farbu mám nahodiť?
...šak aj ja dôjdem .......žeby hnedú .....????
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a ja idem spať...lebo čochvíla je dvanásť...navrhujem toho chlapa vymeniť, napríklad za funkčnú veritasku...alebo za pojazdného dinosaura..
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

baby vy ste BI?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Na farbe nezáleží!

Tak zajtra čakám "o štiroch" pri kine...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
...a ja idem spať...lebo čochvíla je dvanásť...navrhujem toho chlapa vymeniť, napríklad za funkčnú veritasku...alebo za pojazdného dinosaura..
tam u vás na hornej nitre máte nejaké čudné časové pásmo..., čo chvíla 12, 22-14...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Mrzne, -27*C, pri vode -30*C, na chalupe ani nechcem vediet, alabutka uvarila kavu, caj, idem po slivovicu. Musi do prace, nastastie nie daleko, 5-10 minut, pepsina prid so stakanom. Rozmyslam, ani supky z bananov sa nebudu dat hadzat, vsak sa polamu. :-)
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

alabut Pozri príspevok
Mrzne, -27*C, pri vode -30*C, na chalupe ani nechcem vediet, alabutka uvarila kavu, caj, idem po slivovicu. Musi do prace, nastastie nie daleko, 5-10 minut, pepsina prid so stakanom. Rozmyslam, ani supky z bananov sa nebudu dat hadzat, vsak sa polamu. :-)
tu na dedine iba slabých -12
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať