Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

To nám fakt nedajú vydýchnuť?????? Veď nie sme stroje
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

drobeceva Pozri príspevok
To nám fakt nedajú vydýchnuť?????? Veď nie sme stroje
no tak ja mám pokoj od štatistiky, keď mi prišla prvý krát za určité firmy, tak letela do koša a odvtedy neposielajú žiadne výkazy vobec
0 0
Kája. Kája.

Kája. je offline (nepripojený) Kája.

kkllc Pozri príspevok
Moja radosť z odovzdaného DP, RZZP, Hlásenia....netrvala dlho. Dnes mi prišla štaistika.
Ako keby teraz bolo vhodné obdobie na štatistiku. A odoslať to do 31. 3.
Mne tiež, ale volala som tam a pani povedala, že jej stačí ak to pošlem 6.4.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Timka1 Pozri príspevok
no tak ja mám pokoj od štatistiky, keď mi prišla prvý krát za určité firmy, tak letela do koša a odvtedy neposielajú žiadne výkazy vobec
ja mám jednu firmu, zahraničná účasť a tam už robím štatistiku dobré 4 roky za sebou. Každý rok žiada konateľka, aby sa už konečne preorientovali aj na iné firmy, ale žiaľ nemáme šťastie. Najviac ma zo začiatku štvalo, že ju chceli vždy do 20-teho po skončení sledovaného štvrťroka. To je však firma, kde majú sklady roztrúsené po celom Slovensku, takže kým dajú dohromady všetky doklady na spracovanie je 17-teho. Potom samozrejme nejaký čas trvá kým spracujem dva poriadne narvaté šanony dokladov. Vždy som sa triasla ako osika, aby som to stihla. Dochádzalo to však do štádia, že sa to už nedalo zvládať, lebo čím ďalej tým viac firiem posiela veľmi neskoro doklady. Môj pohár trpezlivosti pretiekol a tak som trošku zostra vyletela na tetu zo štatistiky keď sa domáhala výkazov. Odvtedy mi pekne počká do konca mesiaca a ešte sa mi aj vždy slušne pripomenie mailom aj s výkazom, aby som na ňu nezabudla. Asi si treba občas aj dupnúť. Naozaj nie sme stroje.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Od 22.3. mám kontrolu zo SP.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Dav Pozri príspevok
Od 22.3. mám kontrolu zo SP.
.. predpokladám, že potešilo ...
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Dav Pozri príspevok
Od 22.3. mám kontrolu zo SP.
začínam mať pocit, že sa tí úradníci vyživajú v tom ako nás môžu terorizovať počas daní. Ja by som v parlamente normálne navrhla, aby sa dal na toto obdobie generálny zákaz robiť kontroly. Veď to je o nervy.
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
cathyc Pozri príspevok
začínam mať pocit, že sa tí úradníci vyživajú v tom ako nás môžu terorizovať počas daní. Ja by som v parlamente normálne navrhla, aby sa dal na toto obdobie generálny zákaz robiť kontroly. Veď to je o nervy.

Tak to by mohli.Dnes sa mi ohlásili z DU na kontrolu a hneď na zajtra na 9:30. Stráááááášne sa tešíííííím!
Už teraz som hotový,čo to bude!
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Najprv naštvalo, potom pobavilo :
Ako správna nočná sova mám problém s ranným vstávaním a čas mám vymeraný na mikrosekundy. Dcéra je po mne, takže to isté. Dcéra už odchádzala do roboty, ja som ešte vystavovala Potvrdenie o zdaniteľnej mzde, a zrazu počujem, ako sa dcéra rozčuľuje a kričí na psinu . Tak som to šla omrknúť - psia dáma šup dcére pomedzi nohy von z bytu, bez vodítka, a na prieskum baráku. Podotýkam, že psa chodí štandardne štýlom anakonda- to znamená, že pomaličkýýý, aj ten najdlhší had by sa už dávno preplazil cez dvere, a Wendy sa ešte vlní v polovici dvier. Neviem, či počuje 16 krát lepšie ako človek, ak áno, tak naše volanie odignorovala 16násobne. Ráno je vo vchode čulý ruch - venčia sa psy, ľudia idú do práce, do škôl. Presne tam chýbala moja nevychovaná psina. Dcéra ju odchytila na prízemí a za obojok doručila mne pred dvere. Tam som psu zdrapla ja - zrazu bola o polovicu menšia, triasla sa, pohľad:"Ja, psík zo všetkých najúbohejší, ktorého stále týrajú..."Dostala symbolicky po zadnej časti kožucha, s dôrazným fuj, zlý pes. Dorobila som to potvrdenie, hľadám psa - psa niet. Ani na sedacích povrchoch, ani na dlážke - psa nikde. Ani v kúpeľni jej nebolo. Zavolala som - dačo zašramotilo. Pridala som zvuk - zase šramot. Nakoniec tá potvora vyliezla z perináka v gauči. Ako sa tam vôbec dostala, netuším. Tak nakoniec som sa zasmiala,a bolo po hneve na psinu. Autobus som samozrejme zmeškala, ale mala som hneď ráno postarané o zábavu.
1 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Dav Pozri príspevok
Najprv naštvalo, potom pobavilo :
Ako správna nočná sova mám problém s ranným vstávaním a čas mám vymeraný na mikrosekundy. Dcéra je po mne, takže to isté. Dcéra už odchádzala do roboty, ja som ešte vystavovala Potvrdenie o zdaniteľnej mzde, a zrazu počujem, ako sa dcéra rozčuľuje a kričí na psinu . Tak som to šla omrknúť - psia dáma šup dcére pomedzi nohy von z bytu, bez vodítka, a na prieskum baráku. Podotýkam, že psa chodí štandardne štýlom anakonda- to znamená, že pomaličkýýý, aj ten najdlhší had by sa už dávno preplazil cez dvere, a Wendy sa ešte vlní v polovici dvier. Neviem, či počuje 16 krát lepšie ako človek, ak áno, tak naše volanie odignorovala 16násobne. Ráno je vo vchode čulý ruch - venčia sa psy, ľudia idú do práce, do škôl. Presne tam chýbala moja nevychovaná psina. Dcéra ju odchytila na prízemí a za obojok doručila mne pred dvere. Tam som psu zdrapla ja - zrazu bola o polovicu menšia, triasla sa, pohľad:"Ja, psík zo všetkých najúbohejší, ktorého stále týrajú..."Dostala symbolicky po zadnej časti kožucha, s dôrazným fuj, zlý pes. Dorobila som to potvrdenie, hľadám psa - psa niet. Ani na sedacích povrchoch, ani na dlážke - psa nikde. Ani v kúpeľni jej nebolo. Zavolala som - dačo zašramotilo. Pridala som zvuk - zase šramot. Nakoniec tá potvora vyliezla z perináka v gauči. Ako sa tam vôbec dostala, netuším. Tak nakoniec som sa zasmiala,a bolo po hneve na psinu. Autobus som samozrejme zmeškala, ale mala som hneď ráno postarané o zábavu.
Ty si hotová spisovateľka. Normálne som sa pobavila a skvele sa to čítalo. Pozdrav psinku.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

cathyc Pozri príspevok
Ty si hotová spisovateľka. Normálne som sa pobavila a skvele sa to čítalo. Pozdrav psinku.
Psinka je choroba.

Na vychode sa fene hovori " pšica ".
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Laco-monter Pozri príspevok
Psinka je choroba.

Na vychode sa fene hovori " pšica ".
niekedy ma už fakt nebavíš. Myslíš, že som tak blbá, že to neviem?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dav Pozri príspevok
Najprv naštvalo, potom pobavilo :
Ako správna nočná sova mám problém s ranným vstávaním a čas mám vymeraný na mikrosekundy. Dcéra je po mne, takže to isté. Dcéra už odchádzala do roboty, ja som ešte vystavovala Potvrdenie o zdaniteľnej mzde, a zrazu počujem, ako sa dcéra rozčuľuje a kričí na psinu . Tak som to šla omrknúť - psia dáma šup dcére pomedzi nohy von z bytu, bez vodítka, a na prieskum baráku. Podotýkam, že psa chodí štandardne štýlom anakonda- to znamená, že pomaličkýýý, aj ten najdlhší had by sa už dávno preplazil cez dvere, a Wendy sa ešte vlní v polovici dvier. Neviem, či počuje 16 krát lepšie ako človek, ak áno, tak naše volanie odignorovala 16násobne. Ráno je vo vchode čulý ruch - venčia sa psy, ľudia idú do práce, do škôl. Presne tam chýbala moja nevychovaná psina. Dcéra ju odchytila na prízemí a za obojok doručila mne pred dvere. Tam som psu zdrapla ja - zrazu bola o polovicu menšia, triasla sa, pohľad:"Ja, psík zo všetkých najúbohejší, ktorého stále týrajú..."Dostala symbolicky po zadnej časti kožucha, s dôrazným fuj, zlý pes. Dorobila som to potvrdenie, hľadám psa - psa niet. Ani na sedacích povrchoch, ani na dlážke - psa nikde. Ani v kúpeľni jej nebolo. Zavolala som - dačo zašramotilo. Pridala som zvuk - zase šramot. Nakoniec tá potvora vyliezla z perináka v gauči. Ako sa tam vôbec dostala, netuším. Tak nakoniec som sa zasmiala,a bolo po hneve na psinu. Autobus som samozrejme zmeškala, ale mala som hneď ráno postarané o zábavu.
..


..posielame Wendinke misku fantastickej huspeničky..no..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Susedom opustilo "rodné hniezdo" ich potomstvo (osamostatnilo sa), tak si kúpili psíka - malý, prítulný a strašne hravý. Dnes vyšiel na chodbu v momente keď som vchádzal domov. No a to jeho "malé šidlo" rovno ku mne, uňuchalo ma, zbadalo otvorené dvere do bytu a šup dnu. Darmo sused naň volal, to psíča mi presnorilo celý byt, všetko oňuchalo a asi po 10´ sa spokojne vrátilo. Potom sme sa na tom ešte dobrých 15´smiali ako pominutí.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Nepotešilo, ale škodoradosť je vraj tiež radosť Ráno zvonil mobil a mladý mužský hlas mi radostne oznamoval, že som vyhrala možnosť zadarmo si vyskúšať dámsky holiaci strojček. Vraj či mám radosť? Vravím: A načo by mi prosím vás bol. Tam kde mladé potrebujú chlpy holiť mne už aj samé vypadávajú. To ste mi mal pred päťdesiatimi rokmi ponúkať. Dnes už len proti plesni niečo potrebujem. Také čosi máte tiež? Hulvát!!!! Ani nepozdravil
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Laco-monter Pozri príspevok
Psinka je choroba.

Na vychode sa fene hovori " pšica ".
A na Záhorí?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Kazu Pozri príspevok
Nepotešilo, ale škodoradosť je vraj tiež radosť Ráno zvonil mobil a mladý mužský hlas mi radostne oznamoval, že som vyhrala možnosť zadarmo si vyskúšať dámsky holiaci strojček. Vraj či mám radosť? Vravím: A načo by mi prosím vás bol. Tam kde mladé potrebujú chlpy holiť mne už aj samé vypadávajú. To ste mi mal pred päťdesiatimi rokmi ponúkať. Dnes už len proti plesni niečo potrebujem. Také čosi máte tiež? Hulvát!!!! Ani nepozdravil
Zuziiiiii ale dobre si ho odf...a
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zuzka toto nemalo chybu. Rehocem sa na plnú hubu. Ďakujem, padlo úplne vhod, je mi o čosi veselšie.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Kazu, tak sa rehocem, ze nevidim cez slzy.....no dnes si zabodovala ..
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

jozka56 Pozri príspevok
Zuziiiiii ale dobre si ho odf...a
Zvyčajne nie som taká hnusná. Chápem, že sa živíme všelijako a človek v tejto brandži len vtedy niečo predá ak dokáže oblbovať. Ale ten dámsky holiaci strojček od chlapa s úlisným hlasom bolo pre starú babu tuhé kafé. Tak som mu to trochu pricukrovala.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať