Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
ayya Pozri príspevok
aj ty Brutus!? a este aj moja menovkyna! ech ! alebo si si iba smajlika pomylila?
...nepomýlila... ani smajlíka... ani poznanie že vyrovnaná osobnosť nemá potrebu osočovať......
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Ajuška Pozri príspevok
...nepomýlila...
ja som sa pomylila... vsetko mazem, a odvolavam ... chvalabohu, ze sa to tu da ale aspon majka videla, ze viem byt aj hnusna... este raz sa ospravedlnujem
Naposledy upravil ayya : 13.12.07 at 19:05
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

sway Pozri príspevok
Ja som na Porade pomaly od začiatku - a toto ma neskutočne mrzí, lebo takéto tu nikdy nebolo... je to isto tým, že sa našli ľudia, ktorí si pomýlili túto stránku s chatom (v tom horšom zmysle), sú prihlásení pod dvoma nickmi a týmto spôsobom si nahrávajú a čeria tu vodu a vháňajú sem zášť... a na druhej strane sú tu takí, čo ich neprekukli, naletia im a snažia sa s nimi debatovať a až po niekoľkých príspevkoch zistia, že tu čosi nehrá.... bohužiaľ aj takéto sa vyskytuje lebo sme verejná stránka....
týmto pozdravujem zdravú PORADU a nedajme sa ľudkovia znechutiť a zničiť si tento krásny relax takými čo nemôžu prežiť že je na svete ešte niečo pekné a priateľské.
Som človek čo má rád kľud a pokoj.
Keď som niekde kde rád chodím a kde môžem a chcem vyjadriť svoj názor, tak ho vyjadrím. Tiež sa ozvem keď sa mi niečo nezdá.

Takisto keď vidím nejakého slušného chlapa alebo seriózne pôsobiacu pani ako húli na zastávke, tak sa jej spýtam či jej neprekáža, že je vedľa nej matka s deťmi a dym z jej cigarety fúka vietor priamo im do tváre. Keď je to nejaký chudák dogrcaný bezdomovec, tak takému to nepoviem. Predpokladám, že by ma nepochopil. Často sú ale reakcie od tých vyobliekaných „paničiek“ také, čo by som nečakal ani od tých chudákov.
Tu na porade vidím tiež, že je tu pár takých čo sa snažia pôsobiť veľmi pekne a slušne. Ale chvíľami, keď sa nechajú uniesť svojimi emóciami, môžeme vidieť pozoruhodné javy. Milé, súcitné, ohľaduplné, tolerantné a veľmi fajn tety sa menia na podlé, cynické a slizké bosorky. Chcem len povedať, že je tu pár veľkých falošníc.

Sway ako vidím, to že tu zatiaľ nikto nepovedal opačný názor ako máš ty, je pre teba dosť tvrdý oriešok? Nevieš sa s tým zmieriť? Nemaj silné a milné reči že tu niekto čerí vodu a že sem vnáša zášť iba tým, že urobí to čo tu robíš aj ty – že vysloví svoj názor.
A tiež tu nemaj ľudí za hlupákov... že neprekuknú niekoho a že niekomu naletia. Každý kto vie čítať vidí kto je kto.

K tvojmu vyjadreniu – citujem:
bohužiaľ aj takéto sa vyskytuje lebo sme verejná stránka....
len toľko, že našťastie sme verejná stránka... a vďaka tomu sa tu dajú nájsť rôzne potrebné informácie a tiež si tu človek môže vypočuť rôzne názory. Len nie každý je dosť zrelý (na to nestačí iba dosiahnuť vyšší vek) a tak tolerantný aby si vypočul toho druhého bez toho aby ho tu začal obviňovať z niečoho–ničoho.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
ayya Pozri príspevok
zdravim ta srdecne, maj sa krasne, Ajuška
......moooje rozšupnuteee...chýba mi tu taký ten objímajúci smajlík ktorým by som Ti rada chrbátik pošúchala za Tvoju reakciu......
Naposledy upravil Ajuška : 13.12.07 at 19:12 Dôvod: ayya "trdlovataaa" mazala... tak teda mažem aj ja... na ten šampuus???
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Toto mi akurát prišlo:
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Tanče Pozri príspevok
Toto mi akurát prišlo:
...peeerfeektneee......a tak málo k tomu stačí...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Ajuška Pozri príspevok
......moooje rozšupnuteee...chýba mi tu taký ten objímajúci smajlík ktorým by som Ti rada chrbátik pošúchala za Tvoju reakciu...... doslova učebnicový príklad že totéž nemusí byť totéž......máš pravdu, aj tak sa dali čítať moje slová... ....
verejne si trham vlasy od hanby ... prepaaaac, odvolavam, ze som ta "odvolala" ako moju menovkynu... ale fakt ma pomylil ten "sarkasticky" smajlik ... to mi zabranilo pochopit to tak, ako si to myslela... ale ze ta srdecne zdravim, to plati aj nadalej ... ok? a tamto od hanby premazem... uz aj hned
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
ayya Pozri príspevok
verejne si trham vlasy od hanby ... prepaaaac, odvolavam, ze som ta "odvolala" ako moju menovkynu... ale fakt ma pomylil ten "sarkasticky" smajlik ... to mi zabranilo pochopit to tak, ako si to myslela... ale ze ta srdecne zdravim, to plati aj nadalej ... ok? a tamto od hanby premazem... uz aj hned
...ani vlasy... ani mazať netreba... tobôž sa ospravedlňovať... všetko je predsa v najlepšom poriadku......uuuprimne sa pod to podpisujem... som presvedčená že s Tebou si dokážem vždy všetko vysvetliť... vlnový rozsah je vlnový rozsah drahá... ...len neecii aby som si od tohto krásavca odvykala......kuk...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Bastian Pozri príspevok
Som človek čo má rád kľud a pokoj. ....
ostatne z tvojho prispevku som vymazala, lebo
1. si to protireci s tou prvou vetou
2. a co povazujem za dolezitejsie: je to totalna blbost... ja osobne mam s nou IBA velmi dobre skusenosti z kontaktu ...
----------
prosim ta, urob to co ja a zmaz tu blbovinu, co dalej pokracuje v tvojom prispevku, ... to si sakra sekol vedla imho...a vsimni si, prosim, ze to pisem bez jedineho smajlika, vdaka ...
Naposledy upravil ayya : 13.12.07 at 20:14
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Ani nie tak dávno, čo sa po dlhšej dobe opäť ozval na Porade MISOMISO. Podľa reakcií som vycítil, že chýbal. Teda možná nie on (prevažná väčšina z nás ho osobne určite nepozná), ale jeho príspevky. Alebo lepšie povedané jeho pohľad na veci.
Dal som si preto tú námahu, a začítal som sa do jeho príspevkov. Keď sa mi z akéhokoľvek dôvodu nejaký článok páči, pretože má pre mňa „karmu“, zvyknem si ho save-núť do počítača. A niekoľko článkov od MISOMISO som si uložil (teraz schválne nehovorím o iných uložených odborných článkoch!!!).
Nie preto, že s ním vo všetkom súhlasím, alebo že by „hovoril z mojej duše“. Skôr naopak, som asi iného zmýšľania. Ale preto, že jeho príspevky majú „ego“. Bez ohľadu na to, či pravé alebo nepravé (tiež ho nepoznám osobne – preto neviem posúdiť). Ale hlavne preto, že väčšinou brnkne veciam a udalostiam na inú strunu, aká je vo všeobecnosti možno zažitá.
Aj keď, ako som povedal, nie vždy zdieľam jeho názor, v každom prípade sa na ním zamyslím. Keď už ani inteligentná prezentácia iného zorného uhlu pohľadu na veci sa nám nie vždy páči, neznamená to, že nemá svoje racio.
Preto osobne aj naďalej budem čítať príspevky s „vlastnou pridanou hodnotou“ (čo ma však prekvapuje, že tieto skôr píšu muži...). Virtuálne fórum na prezentáciu názorov je preto ako stvorené – nesúhlasná vrava nikoho nebudí zo spánku ... Len škoda, že niektoré príspevky miesto toho, aby pridali niečo vlastného, sú zamerané na negáciu názoru druhého.
Pekný večer všetkým.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Mne to neda, skratka musim: pre Bastiana

viem, ze sa nevyziadane rady nemaju davat a ani clovek nema dufat, ze za take rady bude niekto vdacny ... ale napriek tomu musim:

Bastian, nikdy ... pocujes: NIKDY si ozajstny chlap nesmie dovolit zautocit na zenu! Aj tu na nete plati, ze zenu ani kvetinou neudries ... nieto este prispevkom...
Nauc sa prosim, rozlisovat medzi zautocenim na zenu ako taku a na jej nazory - to je velikansky rozdiel. Na zenu ozajstny chlap nikdy nezautoci - ani v realnom zivote, ani na internete, to urobi iba haraburda! ...

Nutne si kazdy, kto vidi ako muz zautocil na zenu musi polozit aspon taketo otazky aj s odpovedami:

... kde to videl? ... no, asi doma ...
... povazuje to za normalne? ... no, asi ano ...
... bude to robit aj v buducnosti? samozrejme! lebo to poklada za normalne

----------
ale to je vsetko nic v porovnani s tym, ze tej zene vzdy ublizi a nikdy sa to neda vratit ... poznam par (3-4) muzov, ktorym bolo velmi luto, ze niekedy v zivote take nieco urobili a neskutocne to lutovali, lebo ... da sa vydrzat to, ked clovekom pohrdaju ini ludia, ale najhorsie je, ked clovek z nejakych dovodov za svoje konanie zacne pohrdat sam sebou ...

----------
koniec mojich nevyziadanych rad pre teba ... ber alebo neber, je to na tebe
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Stefan2005 Pozri príspevok
Ani nie tak dávno, čo sa po dlhšej dobe opäť ozval na Porade MISOMISO. Podľa reakcií som vycítil, že chýbal. Teda možná nie on (prevažná väčšina z nás ho osobne určite nepozná), ale jeho príspevky. Alebo lepšie povedané jeho pohľad na veci.
Dal som si preto tú námahu, a začítal som sa do jeho príspevkov. Keď sa mi z akéhokoľvek dôvodu nejaký článok páči, pretože má pre mňa „karmu“, zvyknem si ho save-núť do počítača. A niekoľko článkov od MISOMISO som si uložil (teraz schválne nehovorím o iných uložených odborných článkoch!!!).
Nie preto, že s ním vo všetkom súhlasím, alebo že by „hovoril z mojej duše“. Skôr naopak, som asi iného zmýšľania. Ale preto, že jeho príspevky majú „ego“. Bez ohľadu na to, či pravé alebo nepravé (tiež ho nepoznám osobne – preto neviem posúdiť). Ale hlavne preto, že väčšinou brnkne veciam a udalostiam na inú strunu, aká je vo všeobecnosti možno zažitá.
Aj keď, ako som povedal, nie vždy zdieľam jeho názor, v každom prípade sa na ním zamyslím. Keď už ani inteligentná prezentácia iného zorného uhlu pohľadu na veci sa nám nie vždy páči, neznamená to, že nemá svoje racio.
Preto osobne aj naďalej budem čítať príspevky s „vlastnou pridanou hodnotou“ (čo ma však prekvapuje, že tieto skôr píšu muži...). Virtuálne fórum na prezentáciu názorov je preto ako stvorené – nesúhlasná vrava nikoho nebudí zo spánku ... Len škoda, že niektoré príspevky miesto toho, aby pridali niečo vlastného, sú zamerané na negáciu názoru druhého.
Pekný večer všetkým.
Zámerne som sa vrátila do tejto témy, vzhľadom k Tvojmu príspevku. Veľmi som sa snažile, ale nenašla som nejaké negácie názorov druhých. Skôr som našla to, že všetci, ktorí nesúhlasia práve s názorom misomisa, sú tí menej chápaví, sú tí, čo nie sú schopní adekvátneho posunu v myslení. Jednoducho sú nedokonalejší, sú menej chápaví, sú tí druhí....a nemáš pravdu v tom, že vlastnú pridanú hodnotu tu píšu len muži... A za túto možnosť poznania, ako sa hodnotí iný názor, misomisovi patrí moja vďaka a uznanie
Zdravím Ťa misomiso. Nedá mi, aby som sa nevyjadrila touto formou. Je mi sympatická väčšina Tvojich názorov, len je škoda strácať energiu s ľuďmi, ktorí ešte nedosiahli určitý stupeň poznania a neposunuli sa v myslení do ďalšej dimenzie. Nevyjadrujem sa v téme len a len z toho dôvodu, že by mi to odobralo zbytočne veľa energie a nestojí mi to za to (a myslím, že nie som sama). Pretože ono je to asi tak, kto nemyslí tak ako my, je proti nám. Držím palce a želám všetko dobré a veľa šťastia.
P.S. Patrím tiež názorovo na opačný breh. A nikdy ma nenapadlo, že tí z toho opačného idú proti nám. Skôr som bola presvedčená, že je medzi nami rieka. A len preto, že nejdeme proti sebe do nej nespadneme. Často sa stáva, že kto sa povyšuje, býva ponížený. Nemôžeme za to, že sa nám neušli miesta v prvých radoch, keď sa rozdávali miestenky pre najvyššie stupne poznania. Možno sme sa práve zamýšľali, kde je naše miesto v komunite ľudstva.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Danila Pozri príspevok
Nekonštatovala som, že niekoho obvinil. So všetkým ostatným, čo píšeš sa dá len súhlasiť. Skôr som chcela upozorniť na to, že misomiso občas vodu káže a víno pije, čím spochybňuje úprimnosť svojich prezentovaných názorov. Prednedávnom stál na strane Poraďáka, ktorý / a musím konštatovať, že oprávnene/ sa pohoršoval nad zverejňovaním ss na fóre. Pre mňa znamená ss to, že je adresovaná mne a len mne. Misomiso sa stal obhajovateľom / a tiež oprávnene/ toho názoru, že je neetické zverejňovať ss. Dnes to urobil. Nič na veci nemení fakt, že nezverejnil adresáta. Názor je názor. A treba si za ním stáť. Ak by to urobil, vedela by som s mnohými jeho názormi súhlasiť a z mnohých sa poučiť. Musela by som však v ne veriť. Sám teda asi podal ruku smerom k reakciám, ktorých sa dostalo jeho príspevkom. Nič viac a nič menej som nechcela poznamenať v tejto téme, ktorá skutočne je pre tých, ktorí chcú vyjadriť jej účel.
Prepac Danila, skus pohladat ten moj prispevok, ktory tu hore spominas (teda pravdu povediac, ocenil by som, ak by si citovala a nie interpretovala, Porada umoznuje citovanie). Ja iba tolko, ze pokial sa dobre pamatam (samozrejme jestvuje aj moznost, ze uz som senilny ) tak som napisal, ze pokladam za nepripustne, aby niekto citoval SS s uvedenim autora, alebo citoval taku cast SS, z ktorej by bolo mozne autora identifokovat. Myslim, ze svoje zasady som dnes neporusil. Ja si tu teraz dovolim podotknut, ze aj nadalej budem citovat takymto sposobom zo SS, (hoci to nemienim robit casto) ak to budem povazovat za vhodne. Ak by to niekomu vadilo, nemusi mi SS posielat.

Vobec by som uvital, keby sa SS posielali iba v nevyhnutnom pripade, sme chat, ci sa to niekomu paci alebo nie, radsej by som diskutoval verejne. Naozaj niekedy nemam cas vysvetlovat piatim ludom cez SS 5 x to iste na co sa ma pytaju. Potom to mozno vyzera nezdorilo, ze na SS neodpovedam. Myslim, ze ak niekto napise cez SS to, co by mohol napisat verejne tak si akosi "vynucuje" odpoved, - teda aspon ja to tak vnimam. Ak napise verejne, tak tam je jasne, ze odpoved nemusi dostat, pretoze iste ste si vsimli, ze ja (tak ako kazdy ma Porade) si vybera to, na co bude reagovat a na niektore prispevky (hoci su urcene priamo mne) naozaj necitim potrebu reagovat.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Danila Pozri príspevok
.... Nemôžeme za to, že sa nám neušli miesta v prvých radoch, keď sa rozdávali miestenky pre najvyššie stupne poznania. Možno sme sa práve zamýšľali, kde je naše miesto v komunite ľudstva.
suhlas! nielen s tym, co som tu odcitovala z celeho tvojho prispevku ... mimochodom: som si spomenula na jeden citat, neviem uz kto ho povedal, ale musel to byt strasne mudry, chapavy a v kazdom ohlade "ludsky" clovek:

"Rozum je asi jedina vec, ktoru panbozko rozdelil uplne spravodlivo: mnohi ludia sa stazuju na nedostatok roznych veci, ale na nedostatok rozumu malokto"

0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

ayya Pozri príspevok
ostatne z tvojho prispevku som vymazala, lebo
1. si to protireci s tou prvou vetou
2. je to totalna blbost... ja osobne mam s nou IBA velmi dobre skusenosti z kontaktu ...
----------
prosim ta, urob to co ja a zmaz tu blbovinu, co dalej pokracuje v tvojom prispevku, ... to si sakra sekol vedla imho...a vsimni si, prosim, ze to pisem bez jedineho smajlika, vdaka ...
Prečo by si zasa mazala?
Zachádaš priďaleko nemyslíš?
Sway má reči opačného názoru za blablabla, kecanie a ty za blboviny. Tak kto komu nedá priestor na vyjadrenie názoru. Toto isté ste robili aj v predošlých témach. A potom sa navzájom hladkáte a hovoríte si aké ste úžasné. Len by som bol zvedavý, aké ste v skutočnosti....

Len toľko ti poviem, že sem v budúcnosti môžeš písať hocijaké krásne slová... Mne si ukázala zo seba dosť na to, aby som si o tebe vytvoril práve opačný názor, ako sa tu väčšinou snažíš prezentovať.

Podčiarkni čo si tu protirečí a vysvetli mi prečo je podľa teba všetko okrem prvej vety blbovina.
Som človek čo má rád kľud a pokoj.
Keď som niekde kde rád chodím a kde môžem a chcem vyjadriť svoj názor, tak ho vyjadrím. Tiež sa ozvem keď sa mi niečo nezdá.

Takisto keď vidím nejakého slušného chlapa alebo seriózne pôsobiacu pani ako húli na zastávke, tak sa jej spýtam či jej neprekáža, že je vedľa nej matka s deťmi a dym z jej cigarety fúka vietor priamo im do tváre. Keď je to nejaký chudák dogrcaný bezdomovec, tak takému to nepoviem. Predpokladám, že by ma nepochopil. Často sú ale reakcie od tých vyobliekaných „paničiek“ také, čo by som nečakal ani od tých chudákov.
Tu na porade vidím tiež, že je tu pár takých čo sa snažia pôsobiť veľmi pekne a slušne. Ale chvíľami, keď sa nechajú uniesť svojimi emóciami, môžeme vidieť pozoruhodné javy. Milé, súcitné, ohľaduplné, tolerantné a veľmi fajn tety sa menia na podlé, cynické a slizké bosorky. Chcem len povedať, že je tu pár veľkých falošníc.

Sway ako vidím, to že tu zatiaľ nikto nepovedal opačný názor ako máš ty, je pre teba dosť tvrdý oriešok? Nevieš sa s tým zmieriť? Nemaj silné a milné reči že tu niekto čerí vodu a že sem vnáša zášť iba tým, že urobí to čo tu robíš aj ty – že vysloví svoj názor.
A tiež tu nemaj ľudí za hlupákov... že neprekuknú niekoho a že niekomu naletia. Každý kto vie čítať vidí kto je kto.

K tvojmu vyjadreniu – citujem:
bohužiaľ aj takéto sa vyskytuje lebo sme verejná stránka....
len toľko, že našťastie sme verejná stránka... a vďaka tomu sa tu dajú nájsť rôzne potrebné informácie a tiež si tu človek môže vypočuť rôzne názory. Len nie každý je dosť zrelý (na to nestačí iba dosiahnuť vyšší vek) a tak tolerantný aby si vypočul toho druhého bez toho aby ho tu začal obviňovať z niečoho–ničoho.

Dúfam, že tieto moje slová pochopíte a sami budete vedieť komu patria.
Milé tetušky: môžete sa hanbiť.
Keď budete na vianoce dávať darčeky pod stromček a budete sa zase raz cítiť aké ste fajn, tak si spomeňte na to, že až také fajn nie ste pre tých, ktorým by ste furt len mazali ich názory.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

ayya Pozri príspevok
Mne to neda, skratka musim: pre Bastiana

viem, ze sa nevyziadane rady nemaju davat a ani clovek nema dufat, ze za take rady bude niekto vdacny ... ale napriek tomu musim:

Bastian, nikdy ... pocujes: NIKDY si ozajstny chlap nesmie dovolit zautocit na zenu! Aj tu na nete plati, ze zenu ani kvetinou neudries ... nieto este prispevkom...
Nauc sa prosim, rozlisovat medzi zautocenim na zenu ako taku a na jej nazory - to je velikansky rozdiel. Na zenu ozajstny chlap nikdy nezautoci - ani v realnom zivote, ani na internete, to urobi iba haraburda! ...

Nutne si kazdy, kto vidi ako muz zautocil na zenu musi polozit aspon taketo otazky aj s odpovedami:

... kde to videl? ... no, asi doma ...
... povazuje to za normalne? ... no, asi ano ...
... bude to robit aj v buducnosti? samozrejme! lebo to poklada za normalne

----------
ale to je vsetko nic v porovnani s tym, ze tej zene vzdy ublizi a nikdy sa to neda vratit ... poznam par (3-4) muzov, ktorym bolo velmi luto, ze niekedy v zivote take nieco urobili a neskutocne to lutovali, lebo ... da sa vydrzat to, ked clovekom pohrdaju ini ludia, ale najhorsie je, ked clovek z nejakych dovodov za svoje konanie zacne pohrdat sam sebou ...

----------
koniec mojich nevyziadanych rad pre teba ... ber alebo neber, je to na tebe
Tak myslim, ze mame na svete novu druh imunity. Este sa sni nestacili poslanci vysporiadat s tou poslaneckou (opileckou) imunitou, (hoci to slubuju uz roky) a na Porade zavadzame zensku. Ja sa musim priznat ze mam rad zdorilych gentlemanov. Ale aj tu do istej miery plati, ze na jednanie s uctou musia byt dvaja. Takych chlapov, co si so zenou nevedia spravit poriedok, ak treba, tiez "nemusim" .
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

misomiso Pozri príspevok
Tak myslim, ze mame na svete novu druh imunity. Este sa sni nestacili poslanci vysporiadat s tou poslaneckou (opileckou) imunitou, (hoci to slubuju uz roky) a na Porade zavadzame zensku. Ja sa musim priznat ze mam rad zdorilych gentlemanov. Ale aj tu do istej miery plati, ze na jednanie s uctou musia byt dvaja. Takych chlapov, co si so zenou nevedia spravit poriedok, ak treba, tiez "nemusim" .
miso miso ...nic si nepochopil a ani to nebolo pre teba urcene ... a vies, ze po tomto tvojom prispevku je mi uplne jedno, co si ty myslis? tusim uz iba necham pozdravovat tvoju pani, ale len v pripade, ze s nou si si poriadok uz urobil ... prikladam smajlika:
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Bastian Pozri príspevok
... ktorým by ste furt len mazali ich názory.
hehe... raz - ked budes fakt dospely, tak by si rad zmazal dokazy niektorych tvojich nazorov, ale internet ma dlhu pamat, kamarat

to ostatne nestoji ani za citovanie, nie to este odpovedanie
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
to misomiso: máš pravdu, interpretovala som. Ja som ocenila Tvoj názor, že ss sa nezverejňujú. A samozrejme autor, to už vôbec nie. Ja osobne by som ss nezverejnila. Nevyčítam Ti, že si tak urobil, a nemám na to právo. Za túto zverejenú som sa Ti však poďakovala. Aj takí sme vo vyjadrovaní svojich názorov. Pekne zpoza bučka. Aj ovca celá aj vlk sýty.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Bastian Pozri príspevok
Som človek čo má rád kľud a pokoj.
......iba dopĺňam, že rada ten kľud a pokoj ponechávam aj iným... je to asi len o vzájomnom rešpekte a tolerancii......
Tu na porade vidím tiež, že je tu pár takých čo sa snažia pôsobiť veľmi pekne a slušne. Ale chvíľami, keď sa nechajú uniesť svojimi emóciami, môžeme vidieť pozoruhodné javy. Milé, súcitné, ohľaduplné, tolerantné a veľmi fajn tety sa menia na podlé, cynické a slizké bosorky. Chcem len povedať, že je tu pár veľkých falošníc.

......bez toho, či si to priznáme alebo nie, emócie nás výrazne ovplyvňujú celý život vlastne už od prvého nadýchnutia...... preradiť fajn tety do kategórie podlých, cynických slizkých bosoriek obnáša tiež značnú dávku aj emócií......

Sway ako vidím, to že tu zatiaľ nikto nepovedal opačný názor ako máš ty, je pre teba dosť tvrdý oriešok? Nevieš sa s tým zmieriť? Nemaj silné a milné reči že tu niekto čerí vodu a že sem vnáša zášť iba tým, že urobí to čo tu robíš aj ty – že vysloví svoj názor.
A tiež tu nemaj ľudí za hlupákov... že neprekuknú niekoho a že niekomu naletia. Každý kto vie čítať vidí kto je kto.

......tu sa mi však už natíska otázka že kam sa stratilo to potešenie s kľudu a pokoja?......

K tvojmu vyjadreniu – citujem:
bohužiaľ aj takéto sa vyskytuje lebo sme verejná stránka....
len toľko, že našťastie sme verejná stránka... a vďaka tomu sa tu dajú nájsť rôzne potrebné informácie a tiež si tu človek môže vypočuť rôzne názory. Len nie každý je dosť zrelý (na to nestačí iba dosiahnuť vyšší vek) a tak tolerantný aby si vypočul toho druhého bez toho aby ho tu začal obviňovať z niečoho–ničoho.

......s týmto sa dá IBA súhlasiť v plnom rozsahu......len neviem čo na to Tvoje svedomie...... zrkadlo je doosť užitočné nielen k pohľadu či sa mi šmynky rozmazali......
...vkladala som do textu aby sme sa lepšie rozumeli...... pekný večer aj Tebe prajem...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať