Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Janurka Janurka

Janurka je offline (nepripojený) Janurka

Tak ma pred chvíľou poriadne rozčúlila odpoveď z Daňového riaditeľstva BB. Využiť možnosť vyplnenia tlačiva na internete - štvrťročný prehľad o zrazených preddavkoch bude najskôr koncom týždňa. Dúfam, že tohto, nie budúceho.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Janurka Pozri príspevok
Tak ma pred chvíľou poriadne rozčúlila odpoveď z Daňového riaditeľstva BB. Využiť možnosť vyplnenia tlačiva na internete - štvrťročný prehľad o zrazených preddavkoch bude najskôr koncom týždňa. Dúfam, že tohto, nie budúceho.
Janurka kľud, na drsr si treba vyčleniť osobitné nervové centrum, kopu tolerancie a minimálne košík trpezlivosti.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Mna včera zarmútilo, že zomrel pán farár z Rajeckej Lesnej - ten, čo sa zaslúžil o Betlehém. Teda, on bol vlastne tuším Dekan.
Pavol Šadlák
http://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20100421018

jeden z tých, čo zanechajú stopu na celý život
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

cathyc Pozri príspevok
No dúfam, že nič zle nevyparatíš, keď sa Ti tak žiada akcia.
a ešte mi povedz,kedy som ja niečo zlé vyparatil...-však ja som stelesnená nevinnosť samá o sebe...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Stanislav 1975 Pozri príspevok
a ešte mi povedz,kedy som ja niečo zlé vyparatil...-však ja som stelesnená nevinnosť samá o sebe...
Hehe. Toto ma dnes rozosmialo.
0 0
Kathryn Kathryn

Kathryn je offline (nepripojený) Kathryn

Dáša_ Pozri príspevok
Mna včera zarmútilo, že zomrel pán farár z Rajeckej Lesnej - ten, čo sa zaslúžil o Betlehém. Teda, on bol vlastne tuším Dekan.
Pavol Šadlák
http://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20100421018

jeden z tých, čo zanechajú stopu na celý život

Smutné, bol to úžasný človek, ktorý veľa spravil pre Rajeckú Lesnú.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Stanislav 1975 Pozri príspevok
a ešte mi povedz,kedy som ja niečo zlé vyparatil...-však ja som stelesnená nevinnosť samá o sebe...
héééj, fakt? Tak to určite bude pravda keď to vravíš.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Nech mu da Pan Boh lahke odpocinutie. Sice som ho nepoznala ani nevidela, ale videla som krasne dielo - Betlehem, o instalaciu ktoreho sa zasluzil.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
TO Nika.sum- aj takto sa dá...
sa mi páči že chlapík v pohode stál a nejako neprotestoval...

http://tvnoviny.sk/muzi/drsny-svet/n...-dve-auta.html
To je tiez dobre. On mohol pokojne stat, urcite mal bez problemov na nove a bol asi rad, ze nenabrala jeho


Ale vcera som sme sa s mamickami na ihrisku este zasmiali, ked som im rozpravala o nevernikovi s natrhnutými g...mi (pardon mieskami)
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

No a ešte ma aj niečo pobavilo. pán premier u nas otvarali slávnostne ihrisko (tuším to platilo z veľkej časti SPP, ale to len tuším)

Konala sa veľká slávnosť.
A jeden zo spoľahlivých poslancov mal na starosti sledovať, či sa náhodou neblíži miestna "jazyčnica, chronická stažovateľka a pisateľka rôznych udaní" A v prípade, že by ju zazrel, mal určeného ochrankára, ktorého bolo potrebné okamžite informovať ....

Teraz dumám, či to nie je uznanie jej kvalit, keď sa jej boja aj takto vysoko
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Dáša_ Pozri príspevok
No a ešte ma aj niečo pobavilo. pán premier u nas otvarali slávnostne ihrisko....
Ty si z Lozorna?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

duves Pozri príspevok
Ty si z Lozorna?
Ne ne- ona nieje z Bondžorna- Fico naposledy otváral ihrisko niekde pri Velkom Krtíši...
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

Janurka Pozri príspevok
Tak ma pred chvíľou poriadne rozčúlila odpoveď z Daňového riaditeľstva BB. Využiť možnosť vyplnenia tlačiva na internete - štvrťročný prehľad o zrazených preddavkoch bude najskôr koncom týždňa. Dúfam, že tohto, nie budúceho.
A to mne uz utorok pisali na moju staznost, ze chybaju tlaciva na vyplnenie, ze moja "udalost bola vyriesena"
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

bendži Pozri príspevok
A to mne uz utorok pisali na moju staznost, ze chybaju tlaciva na vyplnenie, ze moja "udalost bola vyriesena"
To je ako v tej rozprávke A JE TO. Jednu vec opravíme a 20 pokazíme. Vždy ma udivovalo ako môže ten ich domček ešte stále stáť pri ich šikovnosti. Tak je to aj s touto krajinou, tiež ma stále udivuje ako to tu ešte môže fungovať po toľkom rozkrádaní a šafárení a neodbornom rozhodovaní. Asi už len zotrvačnosťou.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
cathyc Pozri príspevok
To je ako v tej rozprávke A JE TO. Jednu vec opravíme a 20 pokazíme. Vždy ma udivovalo ako môže ten ich domček ešte stále stáť pri ich šikovnosti. Tak je to aj s touto krajinou, tiež ma stále udivuje ako to tu ešte môže fungovať po toľkom rozkrádaní a šafárení a neodbornom rozhodovaní. Asi už len zotrvačnosťou.
V pohode, klídek. Ustanovia sa dalsie komisie na prešetrenie šafárenia s prostriedkami štátneho rozpočtu. Bude hromadný nábor referentov-preverovatelov.
Hlásim sa za ich vedúceho.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ne ne- ona nieje z Bondžorna- Fico naposledy otváral ihrisko niekde pri Velkom Krtíši...
Priam včera v obci 5 km od Lučenca už aj mňa zaujíma, odkiaľ je Dáša
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Som sadista. Včera som si nechala v kancelárii osu nech mi robí spoločnosť. Poobede som ju zabudla vyhnať cez otvorené okno a dnes tu leží mŕtva na koberci. Asi od hladu chúďa.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ne ne- ona nieje z Bondžorna- Fico naposledy otváral ihrisko niekde pri Velkom Krtíši...
duves Pozri príspevok
Ty si z Lozorna?

ale kde, on tuším stíha všetko všade - aj stredné slovensko
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Dáša_ Pozri príspevok
Mna včera zarmútilo, že zomrel pán farár z Rajeckej Lesnej - ten, čo sa zaslúžil o Betlehém. Teda, on bol vlastne tuším Dekan.
Pavol Šadlák
http://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20100421018

jeden z tých, čo zanechajú stopu na celý život
Osobne som poznala tohto človeka. Chodila som ešte na ZDŠ, keď v Dubnici nad Váhom začínal. Bol jeden z mála kňazov, ktorý za "každú cenu" nevnucoval ľuďom vieru. Dokonca bol aj na mojej svadbe. Len chvíľku, ale spomienka naňho zostane celý život v mojom srdci. Taký človek si ozaj zaslúži "Kráľovstvo nebeské". Teda, nech mu je zem ľahká.
1 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

2009 Pozri príspevok
Som sadista. Včera som si nechala v kancelárii osu nech mi robí spoločnosť. Poobede som ju zabudla vyhnať cez otvorené okno a dnes tu leží mŕtva na koberci. Asi od hladu chúďa.
no dávno som sa tak s chuti nezasmiala. Nie žeby mi nebolo ľúto osi, ale predstavila som si titulky na prednej strane bulváru. OSA ZAHYNULA OD HLADU. SADISTA SA PREJAVIL.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať