Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ajuška Pozri príspevok
...aby som nebola ...teší ma... napriek tomu, že kapacita môjho haaardiscu je obmedzená... "samo"ukladajú sa mi na ňom veci podstatné... a človeka si vážim nielen zato, čo dal mne... ale aj čo raaad dáva iným...nezištne... ...
Ajuška, veď Ty píšeš normálne vo veršoch!

...ukladajú sa mi na ňom veci podstatné...
...a človeka si vážim nielen zato, čo dal mne...
...ale aj čo raad dáva iným... nezištne...

Je to náhoda alebo zámer - rada sa vyjadruješ takto poeticky?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ako Ajušku poznám, asi to bola náhoda.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Rozalka Pozri príspevok
Ako Ajušku poznám, asi to bola náhoda.
......na plnú pusu by to bolo isto bez veršov......ešte že si ma tak nebonzla......
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk


Verejne
vyhlasujem, že strááááášne nemám rád posratých ZBABELCOV, čo mi tajne mažú príspevky!!

A pradoxne (vraj to robia v rámci slušnosti) nemajú ani toľko SLUŠNOSTI, aby to nepísali, keď už nie sú schopní argumentovať.

PS
JA cenzora napotrebujem .
1 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Ajuška je naša poetka.
1 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

liduska Pozri príspevok
Ajuška je naša poetka.
Tak to by mala dať niečo do "nekonečnej básne".
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Ajuška Pozri príspevok
......na plnú pusu by to bolo isto bez veršov......ešte že si ma tak nebonzla......
........... a ešte aj naživo
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ajuška Pozri príspevok
......na plnú pusu by to bolo isto bez veršov......ešte že si ma tak nebonzla......
Normálne to pociťujem ako "handicap" - ten časový rozdiel, ktorý je medzi poraďákmi "matuzalemami" a tými ostatnými, ktorí na túto väčšinovú pospolitosť účtovnícku natrafili o pár rôčkov neskôr. Ono to chvíľu potrvá, kým sa človek zorientuje... A nie vždy je všetko v profile. A tiež nie je profil ako profil - ono sa taký poraďák vyprofiluje niekedy svojimi príspevkami úplne inak, ako by človek čakal...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

mňa rozčuluje, že mi nejde zaspať. Dokelu vstávam ráno o 4:00 ale nejak sa mi podarilo dnes spať skoro do jednej poobede
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

2009 Pozri príspevok
mňa rozčuluje, že mi nejde zaspať. Dokelu vstávam ráno o 4:00 ale nejak sa mi podarilo dnes spať skoro do jednej poobede
Ako chceš zaspať, keď ešte stále "svietiš" na Porade???
A keď si vstávala poobede, tak sa veľmi nečuduj - keď to nejde, tak to nejde...
2 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

2009 Pozri príspevok
mňa rozčuluje, že mi nejde zaspať. Dokelu vstávam ráno o 4:00 ale nejak sa mi podarilo dnes spať skoro do jednej poobede
Postraš telo, že ak nezaspí, bude upratovať v šuplíkoch Ja napríklad to nerada robím. Po takejto výstrahe by som určite zaspala
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Už aj ja zadusím svetlo a idem. Ale na EZU a potom do banky. Čo môžem urobiť dnes nech neodkladám na zajtra. Páá, mojky.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Kazu Pozri príspevok
Postraš telo, že ak nezaspí, bude upratovať v šuplíkoch Ja napríklad to nerada robím. Po takejto výstrahe by som určite zaspala
Hi ale čo tam mám upratovať? Ja neznášam žehlenie je to strašná nudááááááááá.

0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

2009 Pozri príspevok
mňa rozčuluje, že mi nejde zaspať. Dokelu vstávam ráno o 4:00 ale nejak sa mi podarilo dnes spať skoro do jednej poobede
...no podla mna si vyspata az az...aj mne sa tak zadarilo rano od 4 h. do 12 h...nieco je vo vzduchu..asi zmena tlaku ..
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

No snáď sa to na mne zajtra v práci nepodpíše
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..neboj prezijes a dospis..
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Oliwa Pozri príspevok
Normálne to pociťujem ako "handicap" - ten časový rozdiel, ktorý je medzi poraďákmi "matuzalemami" a tými ostatnými, ktorí na túto väčšinovú pospolitosť účtovnícku natrafili o pár rôčkov neskôr. Ono to chvíľu potrvá, kým sa človek zorientuje... A nie vždy je všetko v profile. A tiež nie je profil ako profil - ono sa taký poraďák vyprofiluje niekedy svojimi príspevkami úplne inak, ako by človek čakal...
......neboooj... dorastieš......ja ani nie tak matuzalem poraďácky... ako matuzalem ozajský......
P.S...vzbudila si moju zvedavosť tou poslednou vetou......
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Hups práve mi pred tvárou na balkóne zapikoval netopier a chytil nejakého nočného motýla, ktorý mi letel za svetlom do kuchyne. Ten motýl tuším letel hlasnejšie ako netopier. Eva šmýkaj už do postele
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

2009 Pozri príspevok
Hi ale čo tam mám upratovať? Ja neznášam žehlenie je to strašná nudááááááááá.

Tým by som sa nepostrašila. Žehlenie mám rada a najradšej žehlím košele. A môj manžel košele nosiť nechce V poslednej dobre síce žehlím samé obrusy ale aj to je lepšie ako nič. Ani televízor nemusím mať pustený, ja si pri žehlení vyspevujem a to sa to prádlo začne vyrovnávať aj samé
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Kazu Pozri príspevok
Tým by som sa nepostrašila. Žehlenie mám rada a najradšej žehlím košele. A môj manžel košele nosiť nechce V poslednej dobre síce žehlím samé obrusy ale aj to je lepšie ako nič. Ani televízor nemusím mať pustený, ja si pri žehlení vyspevujem a to sa to prádlo začne vyrovnávať aj samé
ja teda zo všetkých domácich prác žehlenie neobľubujem, ani sa nečudujem že najradšej žehlíš košele, keď ich manžel moc nemusí, a televízor pustený musí byť, lebo keby nebol potom by som len premýšľala o nejakej zaujímavejšej práci, ktorá mi uniká kvôli žehleniu
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať