Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
...toto som dnes dostala do mojej emailovej schránky...a veru som si nemyslela, že bude zneužívaná na podobné vojnovačky..ale ja sa ich teda zúčastňovať nemienim..(adresu odosieľateľa som trošku upravila, aby som nebola až taká hnusná...ale ešte jeden takýto pokus a ide sem!..


2010/6/21 KM <karas.milan@xxxxxxxxxxxxxxxxx>

Milé baby (a iní).

Chcem vás poprosiť.
Napíšte dnes, alebo zajtra SS Richardovi s textom :

"
Richard.
Prečítaj si Nekonečnú báseň
a odbanuj LukyŠ.
"
Díky
Milan

..tak toto ma vie už fakt na-rať...ty Milan, ak nemáš čo robiť, prosím ťa, nerob to so mnou...



Žeby Sulíkovi !!!???
Len aby raz "nebanoval" karas, miláčikk, plackoo, atď....
Naposledy upravil Oliwa : 21.06.10 at 15:26
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

ja žehlenie tiež nemusím, ale snažím sa dvakrát do týždňa žehliť - potom toho nie je až toľko. Manžel má oblek ako montérky, takže košieľ sa nezbavím ani keby som čo robila, ale mám parnú žehličku, takže sa nebabrem so stupňami (bodkami) hodím na stupeň, kde je para a idem bez ohľadu na to, či ide o bavlnu alebo jemnú látku...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

calawen Pozri príspevok
ja žehlenie tiež nemusím, ale snažím sa dvakrát do týždňa žehliť - potom toho nie je až toľko. Manžel má oblek ako montérky, takže košieľ sa nezbavím ani keby som čo robila, ale mám parnú žehličku, takže sa nebabrem so stupňami (bodkami) hodím na stupeň, kde je para a idem bez ohľadu na to, či ide o bavlnu alebo jemnú látku...
Žehliť 2x do týždňa?! No, to ja som šťastný človek - toľkokrát som žehlila od začiatku roka - raz asi tak zarovnaný menší kôš prádla a druhýkrát som sa pokúšala vyžehliť tu neožehliteľnú (vlastne boli 2) bavlnenú blúzku, ktorá sa môže žehliť na jednej bodke (Nikto iný okrem mňa už nežehlil - chvála elastanu v tričkách, ktorých býva skoro najviac a vďaka ktorému sa nemôžu žehliť a ak áno, tak zase len na jednej bodke a to človek ani nevidí rozdiel medzi ožehleným a neožehleným tričkom; chvála ďalším veciam s elastanom ; tata ma montérky ako oblek a košele, čo sa nekrčia a na utierky a uteráky škoda míňať elektriku ).
4 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Llívia Pozri príspevok
Žehliť 2x do týždňa?! No, to ja som šťastný človek - toľkokrát som žehlila od začiatku roka - raz asi tak zarovnaný menší kôš prádla a druhýkrát som sa pokúšala vyžehliť tu neožehliteľnú (vlastne boli 2) bavlnenú blúzku, ktorá sa môže žehliť na jednej bodke (Nikto iný okrem mňa už nežehlil - chvála elastanu v tričkách, ktorých býva skoro najviac a vďaka ktorému sa nemôžu žehliť a ak áno, tak zase len na jednej bodke a to človek ani nevidí rozdiel medzi ožehleným a neožehleným tričkom; chvála ďalším veciam s elastanom ; tata ma montérky ako oblek a košele, čo sa nekrčia a na utierky a uteráky škoda míňať elektriku ).
hmm, ja žehlím hlavne košele a nohavice oblekové a potom detské oblečenie, však zaslúži si mať rovné... a keď tú žehličku zapnem cca 2x do týždňa, tak tým zabijem zakaždým max. 20 minút (aj s nahrievaním žehličky)
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

A ja tu moju svadobnú žehličku nie a nie zničiť, kolečko silon, hodváb, vlna...len, šnúra skoro na nič, ale furt žehlí. Keď vypovie, budem na ňu nakúkať, tak si kúpim parádnu naparovaciu
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Llívia Pozri príspevok
Škrečkove nezaopatrené potomstvo nie je - keď bola mladšia, nemala som samčeka do páru (mala som len jej brata a to by bol incest - jej brata som nechala uspať pred 2 týždňami, mal nádor), a keď som už mala aj samčeka, tak škrečulka už bola vo veku, kedy mladé by už mať nemala (možno ani nemohla).
Pre mňa to je TRAGÉDIA, lebo som ju mala bez cca 10 dní 2 roky a ona zomrela fakt nečakane, nič jej nebolo (okrem toho, že mala len 3 labky a alergiu). Ešte deň predtým mi behala po izbe a aj doobedu bolo všetko OK a poobede zomrela.
Myslím, že je to jasné. Neviem, ako sa tomu hovorí u škrečkov, ale vyzerá to na syndróm náhleho úmrtia - od žiaľu za strateným bratom...
A kto bude dediť - klietku, keď potomstva niet?
Naposledy upravil Oliwa : 21.06.10 at 20:00
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Oliwa Pozri príspevok
Myslím, že je to jasné. Neviem, ako sa tomu hovorí u škrečkov, ale vyzerá to na syndróm náhleho úmrtia - od žiaľu za strateným bratom...
A kto bude dediť - klietku, keď potomstva niet?
Moja škrečuľka si už asi ani nepamätala, že mala nejakého brata, aj keď po príchode ku mne chvíľu bývali spolu v jednej klietke, príp. na ihrisku (ihrisko = krabica cca 1 x 1 m s kopou roliek od toaleťáka a kuchynských utierok, s krabičkami od čaju, plastovými tunelmi, občas trávou). Škrečkovia sa neznášajú a okrem párenia ani nevyhľadávajú spoločnosť, takže tí moji boli a sú všetci oddelení (ale stalo sa mi, že jeden raz vyliezol po kresle a skočil k škrečuľkinemu bratovi do boxu a skoro ho zabil). Škrečuľka mala veľký plastový box z Ikey a ten momentálne nezdedí nikto, ale plánujem do budúcna (dnes som bola obhliadať nový prírastok, ale zatiaľ fakt len obhliadať).
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

...a tá tráva, tak verejne
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

jozka56 Pozri príspevok
A ja tu moju svadobnú žehličku nie a nie zničiť, kolečko silon, hodváb, vlna...len, šnúra skoro na nič, ale furt žehlí. Keď vypovie, budem na ňu nakúkať, tak si kúpim parádnu naparovaciu
ja neviem, ale stále mám pocit, že tie dnešné žehličky žehlia podstatne slabšie. Kedysi som prežehlila utierku a bolo vidieť. Dnes na najsilnejšom a musím po tom istom mieste prejst niekoľkokrát, aby bolo vidieť.

Tak si tú svoju svadobnú poriadne šanuj
3 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

jozka56 Pozri príspevok
A ja tu moju svadobnú žehličku nie a nie zničiť, kolečko silon, hodváb, vlna...len, šnúra skoro na nič, ale furt žehlí. Keď vypovie, budem na ňu nakúkať, tak si kúpim parádnu naparovaciu
Moju svadobná je tiež nezničiteľná.
Ale už dávno som urobila s mužom obchod. Darovala som mu ju do dielne na lepenie všeliakých líšt a on mi na výmenu kúpil parádnu novú naparovaciu
Slúžia doteraz obidve
Naposledy upravil arizona : 22.06.10 at 06:34 Dôvod: preklep
4 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

..ďakujem za nápad, výmenný obchod zafunguje a bude naparovačka
2 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Dáša_ Pozri príspevok
ja neviem, ale stále mám pocit, že tie dnešné žehličky žehlia podstatne slabšie. Kedysi som prežehlila utierku a bolo vidieť. Dnes na najsilnejšom a musím po tom istom mieste prejst niekoľkokrát, aby bolo vidieť.

Tak si tú svoju svadobnú poriadne šanuj
Mne to skôr príde, že tie dnešné utierky robia krčivejšie a neožehliteľnejšie (ešteže ich nežehlíme, posledný takýto "skvelý" nápad som mala pri kúpe výhodného 12 ks balenia, po opratí mi prišlo vhodné ich aj ožehliť a ani na 3 bodkách nebolo vidieť, že po nich žehlička prešla a dokonca niekoľkokrát Hmm, žeby som sa vydala kvôli lepšie žehličke (príp. kvôli lepším utierkam)?)
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Potešilo ma, že "naše" lastičky t.r. mali šestorčatá, čo som ešte nevidel. Neteší ma, hlavne manželku tá ich neporiadnosť. Ten budíček o 3,30 sa ešte dá vydržať
lastov1.jpg  
lastov3.jpg  
1/1
5 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

petmar Pozri príspevok
Potešilo ma, že "naše" lastičky t.r. mali šestorčatá, čo som ešte nevidel. Neteší ma, hlavne manželku tá ich neporiadnosť. Ten budíček o 3,30 sa ešte dá vydržať
Ten ich neporiadok by som aj strpela...
Ja som už lastovičky nevidela zopár rokov... Buďte radi, že ich máte
4 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

pepsikova Pozri príspevok
...toto som dnes dostala do mojej emailovej schránky...a veru som si nemyslela, že bude zneužívaná na podobné vojnovačky..ale ja sa ich teda zúčastňovať nemienim..(adresu odosieľateľa som trošku upravila, aby som nebola až taká hnusná...ale ešte jeden takýto pokus a ide sem!..


2010/6/21 KM <karas.milan@xxxxxxxxxxxxxxxxx>

Milé baby (a iní).

Chcem vás poprosiť.
Napíšte dnes, alebo zajtra SS Richardovi s textom :

"
Richard.
Prečítaj si Nekonečnú báseň
a odbanuj LukyŠ.
"
Díky
Milan

..tak toto ma vie už fakt na-rať...ty Milan, ak nemáš čo robiť, prosím ťa, nerob to so mnou...



Podsúvam...

Zdá sa, že tu ešte bude veselo...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

calawen Pozri príspevok
ja žehlenie tiež nemusím, ale snažím sa dvakrát do týždňa žehliť - potom toho nie je až toľko. Manžel má oblek ako montérky, takže košieľ sa nezbavím ani keby som čo robila, ale mám parnú žehličku, takže sa nebabrem so stupňami (bodkami) hodím na stupeň, kde je para a idem bez ohľadu na to, či ide o bavlnu alebo jemnú látku...
K tým košeliam mi ešte napadlo, že akú výhodu máme my, ženy: keď sa nepodarí ožehliť blúzku, stále sa môžeme ksichtiť, že je to ten moderný pokrčený vzhľad!
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

A dnes som riadne ostala v šoku na porade
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

jozka56 Pozri príspevok
A dnes som riadne ostala v šoku na porade

..z čoho ???
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Virtuálne som dostala na frak, nepáči sa mi to, nečakala som to tu
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

fšecko je jednou po prvé, a nešil, čo ťa nezabije to ťa posilní
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať