Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Včera sme sa zase vybrali s kamoškou do mesta po CK konečne vybaviť nejakú dobrú dovolenku. Len som ju musela trochu poháňať, lebo má slabosť na nákupy v drahých butikoch a ona skúša handry aj dve tri hodiny a mňa mrle žerú.
Hádam sme mali aj šťastie, lebo hneď v druhej CK nám veľmi ochotný mládenec našiel parádne miestečko v HR, hneď sme aj zaplatili, takže o týždeň cestujeme. Teším sa hlavne na more a ideme na miesto, kde som bola pred 30-timi rokmi, takže oprášim spomienky....a že vypadnem z toho stereotypu, ale zase neteším sa až priveľmi, lebo sa to môže vypomstí..
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja som raz mal škrečkov a skončilo sa to vraždou- chudákovi škrečkovi odkusli tí druhí polovičku hlavy, chudáčisko ešte žil asi deň s polovičkou hlavy...
Preto ich treba chovať oddelene - oni sa neznášajú, v prírode vyhľadávajú spoločnosť iných škrečkov len za účelom sexu (Iba ti roboráci by sa mali zniesť, aj keď to neplatí na 100 %, preto som písala, že: nový/noví - 1, možno aj 2).
Jeden môj džungár vliezol do boxu k inému džungárovi a skoro ho zabil. Našťastie, to zranený škrečok prežil (aj za pomoci veterinár, ale potom aj tak umrel - mal nádor, nechala som ho uspať).
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Klamala teta..., v zmluve je otázka, či tam už niekedy bola záplava-ak áno, tak sa to poistí ale s výlukou povodne,záplavy
Btw- never všetkému kto čo povie v telke...
Práve za to sa pýtam, na čo sa jedného dňa pretransformujú poisťovne, keď už všetko bude niečim ohrozené?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

cathyc Pozri príspevok
Práve za to sa pýtam, na čo sa jedného dňa pretransformujú poisťovne, keď už všetko bude niečim ohrozené?
Pokial tam nebola záplava, tak to že je to ohrozené tak to nevadí, troška sa katka mýliš- poistnou udalosťou je NÁHODNA udalosť, ktorá može vzniknúť,ale nemusí-poistnou udalosťou v žiadnom prípade NEMOŽE byť udalosť o ktorej sa vie, že PRÍDE- to nieje poistenie, poistná udalosť ma svoju špecifikáciu...
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pokial tam nebola záplava, tak to že je to ohrozené tak to nevadí, troška sa katka mýliš- poistnou udalosťou je NÁHODNA udalosť, ktorá može vzniknúť,ale nemusí-poistnou udalosťou v žiadnom prípade NEMOŽE byť udalosť o ktorej sa vie, že PRÍDE- to nieje poistenie, poistná udalosť ma svoju špecifikáciu...
Ja tomu veľmi dobre rozumiem Stanko. Mierila som na niečo iné...evidentne nepochopené...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Už ste tu písali o vysvedčeniach, tak sa pridám. Dcérka mala samé jednotky, čo ma neprekvapilo, to som očakávala , syn mal prevahu trojok, občas dvojka, sem-tam bola aj jednotka. To ma prekvapilo, lebo napriek tým známkam sa zlepšil.
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
cathyc Pozri príspevok
Práve za to sa pýtam, na čo sa jedného dňa pretransformujú poisťovne, keď už všetko bude niečim ohrozené?
to ešte nik netuší, čo bude, čo sa stane, len potom uvidíme, čo sa bude diať,
až padneme všetci na hubu
ohrozenia budú často, človek sa bude báť aj o svoj život, o svojich blízkych, nielen o majetok,
a poisťovne, obchody, či iné inštitúcie, uvidíme čo vymyslia...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Žabinka Pozri príspevok
Už ste tu písali o vysvedčeniach, tak sa pridám. Dcérka mala samé jednotky, čo ma neprekvapilo, to som očakávala , syn mal prevahu trojok, občas dvojka, sem-tam bola aj jednotka. To ma prekvapilo, lebo napriek tým známkam sa zlepšil.
Vieš na známkach až tak nezaleží- ja ti poviem zo skúsenosti z našej zdš-ky- niektoré baby, samé jednotkárky to dotiahli "až" na pokladníčky v Tescu a Lidli a naopak chalanisko, ktorí ledva prechádzal, vedie veľkú,úspešnú firmu a peňazí má tolko, že ja som v živote tolko nevidel pokope-najma v tejto kapitalistickej dobe, vobec nezáleží na známkach,ale kto sa ak vie presadiť svojou šikovnosťou a nie či vie tangens, cotangens a pod.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vieš na známkach až tak nezaleží- ja ti poviem zo skúsenosti z našej zdš-ky- niektoré baby, samé jednotkárky to dotiahli "až" na pokladníčky v Tescu a Lidli a naopak chalanisko, ktorí ledva prechádzal, vedie veľkú,úspešnú firmu a peňazí má tolko, že ja som v živote tolko nevidel pokope-najma v tejto kapitalistickej dobe, vobec nezáleží na známkach,ale kto sa ak vie presadiť svojou šikovnosťou a nie či vie tangens, cotangens a pod.
Ale veď to je jasné, že z dobrých známok nebude automaticky aj úspešný človek. Mňa hlavne teší, že chlapec sa konečne začína spamätávať a je zodpovednejší voči škole, a aj voči povinnostiam. To mu doteraz veľmi chýbalo.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Žabinka Pozri príspevok
Ale veď to je jasné, že z dobrých známok nebude automaticky aj úspešný človek. Mňa hlavne teší, že chlapec sa konečne začína spamätávať a je zodpovednejší voči škole, a aj voči povinnostiam. To mu doteraz veľmi chýbalo.
Ako sa povie- 3 rovná sa dobrý,to znamená,že dobre vie...
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ako sa povie- 3 rovná sa dobrý,to znamená,že dobre vie...
No, aby som bola úprimná, celkom dobre nevie , ale pomaly sa zlepšuje. Ja len dúfam, že mu to aj vydrží.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
super technológia použitá pri výrobe nových áut Dacia....

0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Potešilo ma pár kvapiek dažďa, lepšie sa dýcha a nemusím polievať záhradu
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pokial tam nebola záplava, tak to že je to ohrozené tak to nevadí, troška sa katka mýliš- poistnou udalosťou je NÁHODNA udalosť, ktorá može vzniknúť,ale nemusí-poistnou udalosťou v žiadnom prípade NEMOŽE byť udalosť o ktorej sa vie, že PRÍDE- to nieje poistenie, poistná udalosť ma svoju špecifikáciu...
Mna dost pobavilo, ked som pri vyberani havarijnej poistky na auto niekde citala aj medzi inym poistenie proti skodam vzniknutych sopecnou cinnostou
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

truch Pozri príspevok
Potešilo ma pár kvapiek dažďa, lepšie sa dýcha a nemusím polievať záhradu
..tak to by aj mna potesilo v tejto horucave..a nasho bobiho jak by dal....u nas na oblohe ani mracika, a tak musi stacit studena sprcha..

..ja som polievanie zahrady zboznovala, ked neboli vodovody, bosa s kyblami vody nabranej z rieky som behala jak sinter....no a s hadicou to je parada roboticka..
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Požičiam si z jednej pesničky :... čo sme kto za ľudia http://www.topky.sk/cl/10/755539/Pop...-vyse-700-ludi.

0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
truch Pozri príspevok
Potešilo ma pár kvapiek dažďa, lepšie sa dýcha a nemusím polievať záhradu
Posli par kvapiek aj ku nam.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

truch Pozri príspevok
Potešilo ma pár kvapiek dažďa, lepšie sa dýcha a nemusím polievať záhradu
My sme od vás kúsok a u nás nepršalo.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia Pozri príspevok
V poslednej dobe ma strašne štve T-com. Mali sme od nich Magio TV + internet. V máji skončila viazanosť. Posledný aprílový týždeň mama túto službu ešte telefonicky zrušila u nejakej ich zamestnankyne (mesiaci predtým, než mala uplynúť doba viazanosti) a zároveň objednala nový internet. Zrazu v júni došla faktúra za máj, kde bolo opäť vyúčtované Magio TV + internet na mesiac jún (fakturuje sa to mesačne vopred rovnako ako aj telefón). Tak sme začali zisťovať, čo sa deje. 10.6.2010 sme volali na ich zákaznícku linku, kde nám bolo povedané, že objednávka zostala niekde "visieť" a blá blá blá, oznámia to tej pani, čo to má na starosti, nech s tým niečo robí. Včera som tam opäť volala a hádajte čo? Pôvodná služba Magio stále nebola zrušená, aj keď jej viazanosť uplynula pred 1,5 mesiacom a nikto z rodiny o jej ďalšie poskytovanie nežiadal ani s ním nesúhlasil. Lenže vďaka tomu, že táto služba nebola zrušená, nemôžu nám aktivovať novú službu - samostatný internet. Minulý týždeň volala nejaká ich zamestnankyňa, že vo štvrtok príde niekto od nich pre zariadenie - router (v zmluve to bolo označená ako "HAG"). Mal prísť o 9.00 hod. ráno, tak mama to zariadenie odpojila a zobrala ho so sebou do práce. Samozrejme, že sa nikto z T-comu neukázal, a tak som teraz doma bez internetu. Navyše mi včera zase nejaká ich zamestnankyňa tvrdila, že toto zariadenie musíme zaniesť osobne na nejaké ich predajné miesto, oni nikoho poň nepošlú. O 2 hod. tam volala mama a zase iná pracovníčka ju uistila, že nikam s tým zariadením chodiť nemusíme, až kým nás oni nevyzvú Keby bol nejaký iný poskytovateľ internetu za dobrú cenu, tak by som sa na celý T-com vykašľala. Mama ma rovnaký názor.
Tak sa mama včera zase naštvala, lebo po ten HAG, ktorý si pracovník T-comu mal prísť zobrať v utorok a zase neprišiel, a volala na ich info linku. Súčasne nás potešilo aj naštvalo to, že Magio konečne zrušili (to potešilo), zapli nám novú službu - internet (potešilo) a je to zmenené od tohto utorka (nas.alo a riadne, lebo keď sme tam deň predtým, v pondelok, volali, pani sa dušovala, že keď ten internet sprevádzkujú, tak sa nám od nich niekto ozve. Ale možno tým ozve myslela, že ešte v tejto päťročnici). Štve ma, že ten internet aj tak nejde. Keby som vedela, že to funguje od utorka, tak si zavolám človeka, čo by mi ho "rozchodil" a už som mohla 2-3 dni mať pripojenie doma. Lenže teraz ešte musím čakať, kedy bude mať tento "môj človek" čas.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ráno som bola na krv na ŠŽ, postavím sa do radu, v tom momente rýchlo vstáva starší pán, a sunie sa predomňa, štýlom, ako som si ho dovolila predbehnúť. No ujo mohol kľudne sedieť, ja aj tak si sledujem ľudí, ktorí prídu až po mne, ostatní majú prednosť, nakoľko prišli predomnou. Po mne prišla staršia pani, a išla dopredu, slušne sa opýtala, že ide na krv, ani nestihla dopovedať, ujo ju uzemnil, že aj on je len krv a nech počká. Stará pani sa ledva vliekla, som ju pustila pred seba, sestričke to ide rýchlo, neviem kam sa tak ujo ponáhľal a to ho nik nechcel predbehnúť.
O týždeň idem na vyšetrenie, určite je aj ten ujo objednaný, dúfam, že nie na tú istú hodinu, lebo také nevraždivé pohľady ja nemusím...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať