Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

misoft Pozri príspevok
Je to smutné.
No vyskočí tu jedno ale... MATKA!!! Že spanikárila po páde Simonky do Váhu, to sa dá pochopiť. Ale meniť výpovede, vymýšľať si, čo sa stalo - to už nie je panika, to je vypočítavosť a premyslené.
A vôbec by som sa nedivil, ak by v tragickom skone malej Simonky mala prsty jej vlastná matka. Všetko tomu nasvedčuje (a to nemusím byť ani Sherlock Holmes).
Keby mi tam maly spadol urcite sa snazim zavolat pomoc, ako sa poznam tak by som sa tam za nim vrhla...a nie vymyslat rozne vypovede.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Gratulujem Ozzymu Osbournovi k vodičskému preukazu, urobil ho nakoniec na 20 krát...
ten sa má
0 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
to nám už len pomôže, tých pár centov.......na zaplakanie...........
0 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
buchač Pozri príspevok
Rodičia .....radujte sa ....


http://peniaze.pravda.sk/valorizacia...7_sk-pstat_p45

Tóóóľko ????
Až ???
to je teda veľká výhra,
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

willma Pozri príspevok
martina1111 požiadaj moderátora o presunutie témy, tu sa odpovede dočkáš ťažko.
príspevok je preložený, nájdete ho TU : http://www.porada.sk/t143163-ako-sa-...ml#post1446101
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

nika.sum Pozri príspevok
Keby mi tam maly spadol urcite sa snazim zavolat pomoc, ako sa poznam tak by som sa tam za nim vrhla
Veď to! Pud matky ochraňovať mláďa (dieťa) je asi najsilnejším pudom (po pude sebazáchovy). Veď aj divé zvieratá - samičky - sú schopné pre ochranu mláďaťa vykonať všetko možné i nemožné - často sa aj obetovať.
Toto, čo predviedla táto "matka", nemožno však hodnotiť inak ako vypočítavosť a opustenie dieťaťa. A okrem pocitu, že v tom mala prsty, pochybujem, že mala aj nejaký materinský cit.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
viac je písané aj v téme:
http://www.porada.sk/t143034-p10-pra...je-ziadny.html
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Gratulujem Ozzymu Osbournovi k vodičskému preukazu, urobil ho nakoniec na 20 krát...
Ja mu teda negratulujem, lebo je veľmi nebezpečné, aby takí šoféri jazdili na cestách .
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

misoft Pozri príspevok
Je to smutné.
No vyskočí tu jedno ale... MATKA!!! Že spanikárila po páde Simonky do Váhu, to sa dá pochopiť. Ale meniť výpovede, vymýšľať si, čo sa stalo - to už nie je panika, to je vypočítavosť a premyslené.
A vôbec by som sa nedivil, ak by v tragickom skone malej Simonky mala prsty jej vlastná matka. Všetko tomu nasvedčuje (a to nemusím byť ani Sherlock Holmes).
Kebyže mi spadne dieťa do vody, v prvom rade skočím za ním. A keď by som nevedela plávať, tak určite zburcujem všetkých naokolo a nebudem tvrdiť niekoľko hodín alebo dní, že sa mi stratilo . To nebola z jej strany panika, to je klamstvo .
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Lilka 1 Pozri príspevok
Kebyže mi spadne dieťa do vody, v prvom rade skočím za ním. A keď by som nevedela plávať, tak určite zburcujem všetkých naokolo a nebudem tvrdiť niekoľko hodín alebo dní, že sa mi stratilo . To nebola z jej strany panika, to je klamstvo .
Ťažko sa dá pochopiť takéto konanie, ale posudzovaním a odsudzovaním ubližuješ len sama sebe. To ako sa kto zachová je len jeho rozhodnutie, za ktoré nesie zodpovednosť.. Každý z nás platí za svoje chyby. Platiť bude aj matka Simonky. Tak neplať aj Ty len a len za to, že ju posudzuješ.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lenkak Pozri príspevok
Potešil ma dnešný deň, lepší už nemohol byť.
...keby len deň ...

Celý víkend ...fantázia ...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

cathyc Pozri príspevok
Ťažko sa dá pochopiť takéto konanie, ale posudzovaním a odsudzovaním ubližuješ len sama sebe. To ako sa kto zachová je len jeho rozhodnutie, za ktoré nesie zodpovednosť.. Každý z nás platí za svoje chyby. Platiť bude aj matka Simonky. Tak neplať aj Ty len a len za to, že ju posudzuješ.
Cathyc, myslim, ze nazor si mozeme povedat, resp. napisat. Tak ako sme rodicov lutovali pri prvych spravach o tom ze sa stratilo 3-rocne dievcatko. Vedela som pochopit to, ze takyto drobec sa dokaze behom sekundy presunut z miesta na miesto. Myslim, ze cele Slovensko sucitilo s matkou a dufalo, ze dievcatko sa len niekde schovalo. Myslim, ze ak ma matka trosku citu v sebe, tak uz potrestana je a urcite este bude aj zo zakona. Ale snad nikto nevie pochopit, ako moze matka, ktora bola svedkom, ze jej dieta padlo do vody a vie, ze sa utopilo, hrat pre vlastnu ochranu, lebo inak neviem preco...a to nie je tym, ze by sme ju chceli odsudzovat alebo posudzovat.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
buchač Pozri príspevok
...keby len deň ...

Celý víkend ...fantázia ...
u mňa takisto.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

buchač Pozri príspevok
...keby len deň ...

Celý víkend ...fantázia ...
Nie je náhodou v programovom vyhlásení vlády zavedenie takéhoto predĺženého víkendu? Som za...
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

nika.sum Pozri príspevok
Cathyc, myslim, ze nazor si mozeme povedat, resp. napisat. Tak ako sme rodicov lutovali pri prvych spravach o tom ze sa stratilo 3-rocne dievcatko. Vedela som pochopit to, ze takyto drobec sa dokaze behom sekundy presunut z miesta na miesto. Myslim, ze cele Slovensko sucitilo s matkou a dufalo, ze dievcatko sa len niekde schovalo. Myslim, ze ak ma matka trosku citu v sebe, tak uz potrestana je a urcite este bude aj zo zakona. Ale snad nikto nevie pochopit, ako moze matka, ktora bola svedkom, ze jej dieta padlo do vody a vie, ze sa utopilo, hrat pre vlastnu ochranu, lebo inak neviem preco...a to nie je tym, ze by sme ju chceli odsudzovat alebo posudzovat.
Ja nikomu neberiem jeho názor a viem veľmi dobre aké ťažké je nevyjadrovať sa v takomto prípade. Ide mi len o to, aby si nik kto nemusí práve posudzovaním neubližoval sebe. Jedná sa skôr len o nevedomosť aký dosah majú naše vyjadrenia. Takže sorry, že som chcela pomôcť. Nie vždy to padá na úrodnú pôdu.
2 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

cathyc Pozri príspevok
Ja nikomu neberiem jeho názor a viem veľmi dobre aké ťažké je nevyjadrovať sa v takomto prípade. Ide mi len o to, aby si nik kto nemusí práve posudzovaním neubližoval sebe. Jedná sa skôr len o nevedomosť aký dosah majú naše vyjadrenia. Takže sorry, že som chcela pomôcť. Nie vždy to padá na úrodnú pôdu.
ani ja som to nemyslela zle. Ja si vazim aj tvoj nazor a urcite aj tvoje rady. A co sa tyka Simonky, zial uz je vsetko v rukach bozich
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa Pozri príspevok
Nie je náhodou v programovom vyhlásení vlády zavedenie takéhoto predĺženého víkendu? Som za...
...na predĺžený víkend sa môžem vytento ...

Nejde o to ako , či je predĺžený alebo nie ...v mojom prípade sa o iné jednalo , ako som ho prežil , to je podstatné
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

buchač Pozri príspevok
...na predĺžený víkend sa môžem vytento ...

Nejde o to ako , či je predĺžený alebo nie ...v mojom prípade sa o iné jednalo , ako som ho prežil , to je podstatné
A čo Ti hrozilo, návšteva /u/ svokry???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa Pozri príspevok
A čo Ti hrozilo, návšteva /u/ svokry???
...niééééééééééééééééééééé... táto v špitáli oxiduje , sestričky a lekárov preháňa...

Ja som sa urval na chalupu , mobily v podstate vypnuté ...užíval si veget ...vnučka , grilovačka , opekačka ...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Mne sa dnes stalo to, že mi po 5 týždňoch a 2 dňoch dali dolu z ruky sadru. A poviem Vám, to ma teda veeeééééééééééľmi potešilo.... aj keď teraz bolí viac, ako keď bola v sadre, koťuha...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať